Як встановити та налаштувати екранну заставку Windows

Windows

Раніше, за часів громіздких моніторів , екранна заставка виконувала функцію зберігача екрана монітора в той час, коли картинка на екрані довго не змінювалася. У таких моніторах не рекомендувалося довго тримати статичну картинку на екрані, щоб уникнути вигоряння спеціального шару, в якому формувалося зображення. Звідси й пішла інша назва екранної заставки – скрінсейвер (від англ – screen saver, зберігач екрану).

Найчастіше те, що пропонується операційною системою, навряд чи припаде до смаку кожному користувачеві. Саме тому в цій статті ми поговоримо про те, як встановити заставку на екран комп’ютера, щоб ваш комп’ютер відповідав виключно вашому смаку.

На даний момент, з повсюдним поширенням плоских рідкокристалічних моніторів, яким не потрібне збереження екрану, заставка набула більш декоративної функції.

Якщо вам подобається анімація, яка з’являється на екрані під час бездіяльності комп’ютера, визначте заставку. Клацніть правою кнопкою на робочому столі та виберіть пункт Персоналізація в контекстному меню . У вікні Персоналізація клацніть на піктограмі Заставка . На екрані з’явиться діалогове вікно Параметри заставки

  1. У розкривному списку Заставка виберіть заставку.
  2. Скористайтеся стрілками в текстовому полі Інтервал xx хвилин, щоб задати кількість хвилин очікування до моменту появи заставки при бездіяльності комп’ютера.
  3. Натисніть кнопку Перегляд , щоб побачити вибрану заставку. Якщо вона вам подобається, клацніть мишею, щоб закрити вікно попереднього перегляду, після чого клацніть на кнопці OK .
  4. Натисніть кнопку Закрити у діалоговому вікні Персоналізація , щоб закрити його.
екранна заставка windows

У деяких заставках можна змінити налаштування, наприклад тривалість їх відображення або кількість ліній, що відображаються на екрані. Щоб змінити такі зміни, клацніть на кнопці Параметри , яка знаходиться у вікні.

Оцініть статтю
Додати коментар