3 способи, щоб зробити кольоровий інстаграм

Instagram

Програма Інстаграм створена в спокійній гамі кольорів. Стандартне біле тло не відволікає користувачів від контенту, який викладають блогери.

Звичайна тема Інстаграм не дратує нікого. Але що робити, якщо ви втомилися від білого екрану і хочете додати яскравих фарб у улюблену мережу? Рішення є! Ділимося з вами нашими відкриттями!

Кольоровий інстаграм

На сьогоднішній день розробники соц.мережі можуть запропонувати лише 2 види основного екрану: світлий та темний. Щоб перейти на чорний бік, вам знадобиться відвідати налаштування вашого смартфона.

 1. Зайдіть у розділ “Налаштування”.
 2. Виберіть «Екран».
 3. Встановіть показник у графі Темний режим.
  нічний режим в інстаграмі
 4. Зайдіть у вашу програму Інстаграм. Воно поміняє своє біле тло на чорний.

Є ще один спосіб перефарбувати Instagram. Перейдіть до розділу магазину на вашому гаджеті (App Store або Play Market). 

темна тема інстаграм

Ви побачите величезну кількість програм, що обіцяють допомогти. Але, на жаль, у всіх розробках є неоднозначні відгуки. Поки що ідеального рішення не знайдено.

Кольорові повідомлення в Інстаграм

Творці Instagram зробили лише 2 колірні рішення для листування в Директ: ваші повідомлення позначені сірим відтінком, відповіді іншого користувача написані на білому кольорі.

Начебто це зручно і всі вже давно звикли. Але розробники готові нас дивувати! У цьому році тестується нова функція. Ваші тексти в Директі будуть виділені різнокольоровими відтінками.

кольорові повідомлення інстаграм

Кажуть, що рамки з повідомленнями наповняться не просто одним із тонів, а постануть у вигляді градієнта. Деякі інстаграмери вже оцінили різноманітність у своїх додатках.

 • Радісні відтінки піднімають настрій.
 • Оку легше виявляти відправлені та отримані смс.

Фішка ця з’являється і зникає у різних користувачів Інстаграм поки що рандомно. Якщо ви точно хочете стати одним з першопрохідників, то вам варто завантажити та встановити бета-версію програми.

Встановіть його на свій смартфон і отримуйте плановані оновлення раніше, ніж інші. Будьте готові до того, що бета-версія може працювати зі збоями. Не у всіх потенційних випробувачів з’являються нововведення.

Щоб допомогти програмі працювати на максимумі своїх можливостей, не забувайте проробляти з деякою періодичністю наступні кроки:

 1. Оновлюйте програму самі або автоматично.
 2. Очищайте кеш та пам’ять телефону.
 3. Встановіть антивірус на смартфоні.

Якщо ви поки що задовольняєтеся сіро-білим листуванням, то наберіться терпіння. І до нас з вами дійде це нововведення, згодом.

Кольоровий шрифт для інстаграм

Для тих, хто любить доповнювати свої сториз текстом, розробники передбачили таку можливість. Просто зайдіть у редактор для створення сторіс та експериментуйте зі шрифтом та кольором.

Набір для творчості трохи обмежений, але вистачить, щоб передати головні думки. Читайте в нашому блозі, як додати райдужний текст .

різнокольоровий текст інстаграм

Якщо вам потрібно більше інструментів для прикраси знімків та відео словами, то придивіться до наступних програм:

 • Font for Instagram. Достатня кількість шрифтів та емодзі.
 • Cool Fonts for Instagram Bio. Вибір стильового оформлення букв для написання важливих думок величезний.
  як зробити різнокольоровий інстаграм
 • Типографія Master. Дозволяє редагувати і повідомлення, і саме фото.
 • Font Candy. Різноманітне оформлення знімків.
 • Better Font. Плюс у тому, що реклами немає. І воно безкоштовне.
  різнокольоровий instagram
 • Typorama. Надає доступ до стікових зображень. Підкаже корисні цитати.
 • Canva. Працює як зі смартфона, так і з комп’ютера. Одна з популярних програм для роботи в Інстаграм.

Чи не хочете завантажувати додатково якісь програми на телефон? На допомогу прийдуть онлайн-сервіси із заміни шрифтів. Зверніть увагу, що на цих сайтах ви можете поміняти тільки стиль написання літер.

Вибираючи красивий і незвичайний стиль оформлення повідомлення у відео або на фото, пам’ятайте про те, що фраза має залишитись читаною. Іноді краще віддати перевагу стандартним варіантам оформлення, щоб донести суть своїх ідей до аудиторії. Витончені, витіюваті літери краще виглядають у назві лейбла.

кольоровий інстаграм як зробити

Також закликайте на допомогу свої улюблені фото- та відеоредактори. Для вас створені як і прості в користуванні програми та програми, так і складніші розробки, націлені на професіоналів.

Вивчайте інструменти, що сподобалися, для створення індивідуального контент-плану особисто, або делегуйте ці турботи перевіреним людям.

Краса та різноманітність в оформленні самого Інстаграма прийде згодом у наше життя. Поки що ви можете прикрасити лише свій контент.

Якщо у вас є ідеї для більш стильного оформлення улюбленої соцмережі, пишіть про це в коментарях. Ми будемо раді допомогти урізноманітнити контент інстаграмерів.

Оцініть статтю
Додати коментар