Як увімкнути режим зникаючих повідомлень в Інстаграм?

Instagram

Інстаграм Директ стає більш зручним та функціональним месенджером. Нещодавно з’явилися нові теми , а зараз у деяких користувачів з’явилася можливість надіслати повідомлення, що зникають — текст, фото, відео, аудіо, стікер.

З’явилося це оновлення Директа Інстаграм, як звичайно, не відразу у всіх. Але спробуйте зробити за нашою інструкцією – можливо у вас вже є режим повідомлень, що зникають в Інстаграм.

Як увімкнути режим зникаючих повідомлень в Інстаграм?

Зайдіть у Директ. Виберіть чат, де хочете зробити зникаючі повідомлення.

Потягніть екран униз. Чат повинен стати з чорним фоном і з’явиться повідомлення “Режим зникаючих повідомлень”.

як увімкнути режим зникаючих повідомлень в Інстаграм

Готово! У того, кому ви відправили повідомлення, що зникає, у рядку з вашим чатом з’явиться синій гурток як на скріншоті нижче.

як зробити зникаюче повідомлення в Інстаграм

Будь-яке повідомлення після прочитання одержувачем зникне з чату і у вас, і в одержувача. Плюс, якщо людина зробить скріншот, то в чаті залишиться повідомлення про це.

як надіслати зникаюче повідомлення до Інстаграм

Щоб вийти з режиму зникаючих повідомлень і надсилати звичайні, натисніть у чаті вгорі екрана «Вимкнути режим зникаючих повідомлень».

режим зникаючих повідомлень в Інстаграм

Зниклі повідомлення в Інстаграм Директі – не привід для буллінгу. На такі повідомлення можна поскаржитися в Інстаграм навіть якщо вони зникли з чату. Наше припущення – ці повідомлення видаляються з листування, але залишаються на серверах Інстаграм. Таким чином у служби підтримки є доступ до них завжди.

Оцініть статтю
Додати коментар