Пошук по фото на Аліекспрес – 2022: як знайти товар по фотографії 

Інтернет - блог про інтернет

Можливість пошуку товару по картинці, безумовно, дуже зручна та корисна функція. На даний момент вона реалізована тільки в мобільному додатку, однак, і в браузері можна здійснити пошук фото, якщо знати невелику хитрість. Успіх пошуку залежить від якості зображення та від того, наскільки чітко на ньому видно потрібну річ. Наприклад, якщо ви шукаєте фото з картки товару з сайту, то ймовірність успіху вкрай висока.

Миттєвий пошук фото

Допустимо, ви бачите перед собою предмет, який хотіли б придбати. Щоб спробувати знайти таку ж чи схожу річ на сайті, досить просто сфотографувати її.

Для цього клацніть по значку камери у верхньому правому куті. Система запросить дозвіл на отримання доступу до вашої камери та збережених фотографій, натискаємо кнопку підтвердження. Після того як фотографія буде зроблена, відразу запуститься процес пошуку схожих товарів.

Якщо система знаходить не те, що вам потрібно, можна трохи скоригувати зображення і виділити на ньому ту область, де знаходиться об’єкт, що шукається. Для цього необхідно відкрити зображення на весь екран і потягнути за рамку, розташовану по краях, налаштовуючи так, щоб вона окреслювала тільки потрібний предмет.

Пошук за зображеннями з галереї

Здійснювати пошук можна також і за фото, зробленим раніше, або за картинками, завантаженими з інтернету. Для цього, після натискання на значок камери, в лівому нижньому кутку потрібно натиснути на прев’ю вашої галереї, де відображається мініатюра вашого останнього фото.

Спробуємо купити тв-бокс Vontar X3:

Якщо ви хочете знайти товар по фото, зробленому вами на цей пристрій, необхідно відкрити папку Камера. Якщо потрібне зображення було збережено з мережі або з Aliexpress, то шукати його доведеться в інших папках із завантаженими картинками. Після вибору зображення автоматично запуститься пошук.

Найбільш підходящі та схожі варіанти будуть на першому місці. Пошукова система сама визначає, якого розділу належить шукана річ. Наприклад, якщо на вашому фото сумка, то першим розділом буде валізи та сумки. Якщо на зображенні пари взуття, буде категорія Взуття. Результати пошуку можна відсортувати за вартістю, але відсутня функція сортування на замовлення або рейтинг.

Пошук із зображення товару з сайту

Допустимо, вам сподобалася конкретна річ у каталозі, але в неї завищена ціна, зовсім немає відгуків чи продавець не викликає довіри. У такому разі можна завантажити у пошук фото з картки цього товару.

Розглянемо на прикладі вже завантаженого зображення міні wi-fi роутера 4G:

Для цього потрібно відкрити зображення на весь екран, клацнувши по ньому. Потім, гортаючи вліво, вибрати найбільш підходяще фото та натиснути на іконку камери у правому верхньому кутку. Після цього відразу ж почнеться пошук товарів на цій картинці.

Нещодавно з’явилася функція пошуку схожих товарів, але вона застосовна тільки для тих речей, яких більше немає у продажу. Якщо у вашому кошику є такий товар, поряд з ним ви можете побачити кнопку ” Схожі товари “. Тут не можна самостійно вибрати відповідне зображення, пошук вестиметься по всіх фото, а також за описом з картки товару.

Пошук у браузері

Функція пошуку за картинками не реалізована у браузерах, але є один варіант.

Бажаний товар або щось схоже на нього потрібно додати до бажаного. Після цього знайти його в розділі Мої бажання та натиснути на кнопку Знайти схожі товари. Ефективність цього методу залишає бажати кращого, оскільки система пропонує лише схожі варіанти.

На даний момент функція пошуку по картинках все ще доповнюється та покращується творцями програми. Тому можна сподіватися, що з часом ця функція почне працювати ще точніше та якісніше.

Оцініть статтю
Додати коментар