Як поповнити рахунок Paypal

Інтернет - блог про інтернет

Міжнародна платіжна система PayPal дозволяє здійснювати платежі здебільшого зарубіжних інтернет магазинів. Вона доступна в 203 країнах і працює з 26 валютами, а кількість користувачів сервісу налічує 180 млн. Щоб зрозуміти, як поповнити рахунок PayPal, потрібно з’ясувати особливості системи. Фактично вона не має своїх платіжних засобів для поповнення, а надсилає запити до іншого учасника системи. Тому можна не поповнювати баланс безпосередньо перед покупкою чогось, якщо кошти є на прив’язаній картці.

Є кілька способів, як покласти гроші на PayPal. Необхідно враховувати, що користувачі не можуть зробити цього безпосередньо через свій обліковий запис, оскільки там немає вкладки для цього. Тому непідготовленому користувачеві буде складно розібратися із системою самостійно і у тих, хто щойно зареєструвався, часто виникає питання, як поповнити Пайпал.

Як поповнити рахунок Paypal

Скріншот: paypal.com

Поповнити рахунок Пайпал через оплату рахунку

Гроші на свій акаунт можна отримати, якщо виставити рахунок за послугу або товар. У цьому випадку платником має бути інша людина.

Щоб здійснити цю операцію, потрібно насамперед зайти в систему.

У своєму обліковому записі відкриваємо вкладку «Відправити та отримати».

Поповнити рахунок Пайпал через оплату рахунку

І вибираємо пункт “Виставити”.

На екрані з’явиться інформація про платеж з вашими даними як одержувача, а також умови проведення операції. Перевіряємо інформацію та натискаємо «Надіслати».

Поповнення балансу Paypal

Заявка відправиться платнику, і він перерахує кошти на ваш рахунок доступним йому способом.

Поповнити рахунок Paypal з банківської картки

  1. Заводимо картку банку для PayPal

Ви можете звернутися практично до будь-якого банку для випуску картки, якщо її немає. Прийдіть у відділення та замовте її. Зазвичай на випуск потрібно два тижні (10 робочих днів). Замовляйте картку саме Visa або MasterCard. Карти Maestro в PayPal не прийматимуться. Можете спробувати прив’язати карту моментального випуску. Але вона не іменна. Зазвичай заводять карту в таких банках, як Приват 24, Монобанк та Ощадбанк .

Багато користувачів надходять скарги на те, що вони не можуть прив’язати карту або виникають якісь проблеми з банком. Якщо не вдається прив’язати карту – потрібно просто почекати чи спробувати зробити це з карткою іншого банку. Без карти це зробити не вийде, тож розгляньте всі можливі варіанти.

  1. Заводимо віртуальну картку

Існують платіжні системи, якими надається віртуальна картка. Вона може бути оформлена миттєво. Кошти на неї надходять з електронного гаманця цієї системи. А тип картки – зазвичай MasterCard. 

  1. Прив’язуємо картку

Для прив’язки картки потрібно виконати такі дії:

  • Авторизуйтесь у системі PayPal.
  • Перейдіть до вкладки «Рахунок». Там можна побачити свій рахунок та кількість коштів на гаманці. Збоку буде можливість прив’язати банківську картку. Потрібно клацнути на плюс і додати її.
  • Введіть всі дані картки, а саме номер, термін дії, унікальний код. Після цього можна продовжити.

На карті зарезервується певна сума на підтвердження операції. Потім прив’язка буде завершена.

Прив’язка карти потрібна для здійснення всіх операцій на Paypal. Але сам рахунок поповнювати при цьому не потрібно. Робиться це так:

  • Ви здійснюєте платіж за покупку в інтернет-магазині, який працює із системою PayPal;
  • API Paypal надсилає запит до Вашого особистого рахунку;
  • Гроші автоматично через PayPal списуються з прив’язаної картки.

Це зручно, не доведеться робити перекази, все оплачується безпосередньо. Операції покупок безкоштовні, без комісії. Головне – переконайтеся, що Ваш обліковий запис Paypal надійно захищений.

Поповнення балансу через запит коштів

Ті, у кого є друзі та знайомі, які також використовують цю платіжну систему, можуть запросити у них кошти і поповнити свій рахунок без картки. Для цього після входу до свого облікового запису на головній сторінці потрібно знову відкрити розділ «Надіслати та отримати» і вибрати там пункт «Запитати».

Знадобиться електронна адреса того, хто переказуватиме кошти, а також необхідну суму. Після цього другій стороні потрібно буде підтвердити запит. З його рахунку спишуться кошти та надійдуть на ваш баланс.

Використання інших сервісів для поповнення PayPal

Цей спосіб підійде для користувачів, які мають облікові записи в інших платіжних системах. 

Ми розглянули способи поповнення рахунку у Пайпал. Платіжна система має мобільний додаток, що дозволяє ті ж дії здійснювати через телефон. Також можна налаштувати SMS повідомлення про проведені операції на номер мобільного, вказаний при реєстрації.

Оцініть статтю
Додати коментар