Як завантажити відео з Pinterest

Windows

Pinterest — це соціальна мережа, де ви можете створювати дошки та ділитися інформацією . Це може бути цінним для тих людей, які його відвідують. На цій сторінці можна буде знайти рецепти, завантажити фото та відео, а також багато іншого, що завжди завантажується користувачами, які створюють свій персоналізований сайт.

На сайті є безліч категорій, найпопулярніші з яких: подорожі, автомобілі, рецепти, фільми, гумор, дизайн будинку, спорт, мода та мистецтво. Розробка цього проекту почалася в 2009 році, хоча запуск відбувся майже через рік. офіційно вступивши в дію на початку 2010 року.

Є багато людей, які прагнуть влади завантажити відео з Пінтерест , багато з них корисні і цікаві багатьом з тих, хто відвідує різні сторінки. В даний час існує кілька сторінок і програм, які можуть завантажувати кліпи в різних форматах, які можна відтворювати на будь-якому телефоні, планшеті або комп’ютері.

Із завантажувачем відео Pinterest

Завантажувач відео Pinterest

Інструмент, який був з нами довгий час і який служить для завантаження відео Pinterest – це завантажувач відео Pinterest. . Це онлайн-сторінка, вам не потрібно нічого завантажувати, щоб завантажити будь-яке відео з будь-якого з облікових записів, які ви зазвичай відвідуєте та які є у вибраному.

Це веб-сайт, який веде прямо до того, що ми хочемо , завантажуйте будь-яке відео з Pinterest і все це без обмежень, ви можете завантажувати скільки завгодно щодня. Pinterest Video Downloader вже давно перебуває в мережі і продовжує працювати як перший день, хоча дизайн головної сторінки останнім часом змінився.

Щоб скачати відео за допомогою Pinterest Video Downloader, зробіть таке:

  • Перше та головне – знайти відео, яке ви хочете завантажити. , щоб вибрати його, натисніть на три точки або на опцію “Поділитися”, натисніть посилання “Копіювати”.
  • Потім отримати доступ до сторінки Pinterest Video Downloader en посилання
  • Вставте повне посилання в поле з написом «Введіть зображення, відео та GIF і натисніть «Завантажити» і, нарешті, «Завантажити відеофайл».

На телефоні процес буде таким самим, як і на комп’ютері, це працює на обох пристроях, а також на планшеті та в операційній системі iOS. Це тільки змінить спосіб копіювання посилання Pinterest. , також зайшовши з трьох точок та натиснувши опцію «Копіювати посилання».

Відео завантажуються у форматі MP4 , на сторінці є можливість завантажити кліпи як 1080p, але ви також можете завантажити зображення, яке відображається як основне. Файл буде завантажено до папки завантаження телефону, хоча ви можете вибрати джерело призначення.

Завантажувач відео для Pinterest

Завантажити відео для пінтересту

Додаток, який справді працює добре, коли справа доходить до завантаження відео з Pinterest, це Video Downloader For Pinterest » , доступний у магазині Play. Його використовувати так само просто, як і попередню сторінку, для цього вам потрібно скопіювати посилання на відео і вставити її в поле, що з’явилося.

Video Downloader For Pinterest — безкоштовна програма , у вас немає обмежень на завантаження відео та фотографій, включаючи GIF-файли. Він має естетику, аналогічну сторінкам завантаження відео на YouTube, з білим тлом та додаванням червоних.

Щоб завантажити відео за допомогою цього інструмента , Зробіть таке:

  • Завантажте та встановіть програму Video Downloader For Pinterest.
  • Тепер запустіть програму з телефону
  • Скопіюйте посилання на відео, яке хочете завантажити, та перенесіть його до програми. , безпосередньо в коробку
  • Натисніть «Завантажити» та виберіть місце для завантаження відео, ви також можете вибрати формат зображення або GIF

скачати

Video Downloader For Pinterest — програма з гарним рейтингом у Play Store. отримує майже 5 зірок і дуже хороші відгуки від тих, хто скачав додаток. Цей інструмент не має обмежень, коли справа доходить до завантаження будь-якої кількості відео з мережі Pinterest.

Завантажити відео на Pinterest

Завантажувач відео для Pinterest

Як видно з назви, ця програма, орієнтована на завантаження відео з Pinterest Простим способом скопіюйте пряме посилання на відео, вставте в поле і натисніть на скачати. У попередній версії було виправлено деякі помилки, тепер вона легше і швидше завантажується.

Video Downloader на Pinterest дозволяє завантажувати відео, Формат GIF та JPG, це добре оцінений інструмент із рейтингом 4,8 з 5 зірок. Жодне відео, завантажене на платформу Pinterest, не встоїть перед цим, не забудьте скопіювати посилання на сторінку кожного користувача або компанії.

Програма важить всього 5,7 мегабайта, працює з Android 2.0 і вище, інтерфейс простий і показує прев’ю відео. Завантажувач відео на Pinterest — один із найшвидших Коли справа доходить до обробки всього, у нього також немає жодних обмежень, якщо ви хочете завантажити всі кліпи з будь-якої зі сторінок Pinterest.

скачати

Експерти

Експерти

Це веб-сервіс, подібний до Pinterest Video Downloader. сторінка відображає те, що нам потрібно, а саме завантаження відео з Pinterest. Його використання навіть просте, вам просто потрібно скопіювати посилання на відео і перейти на сторінку ExpertsPHP, вставити посилання і натиснути «Завантажити», щоб завантажити.

Вихідний формат – MP4, формат є одним з найчастіше використовуваних і відтворюваних як на телефонах, так і на комп’ютерах, він універсальний і має високу якість при стисканні. ExpertsPHP давно в мережі і, як і інші, він ділиться на три варіанти: відео, GIF та JPG.

Мій завантажувач

Мій завантажувач

My Downloader – це програма, яка розпізнає посилання, якщо ви скопіювали посилання і ви відкриєте його, він скаже вам, чи хочете ви завантажити посилання, яке ви могли б скопіювати. Це проста програма, тому що вона майже ідентично показаною, включаючи веб-служби, де необхідно тільки вставити посилання і натиснути «Завантажити», щоб завантажити його.

Програма My Downloader показує попередній перегляд відео перед його завантаженням, тому краще попередньо переглянути його перед завантаженням. У нього немає обмежень, ви можете завантажувати кілька відео одночасно і ця програма мало відома людям. Він накопичує лише 10.000 XNUMX завантажень.

Оцініть статтю
Додати коментар