Як видалити теги в Картах Google

Windows

Карти Google використовують ярлики для позначення визначних пам’яток, таких як ресторани, торгові центри та парки. Вони також є інформаційними центрами для годинників, напрямків та оглядів. Ви навіть можете створювати власні ярлики для роботи, вдома або ваших улюблених місць.

Зазвичай ці мітки дуже корисні, але що якщо ви хочете переглянути тільки карту без них? На щастя, можна видалити ярлики з Карт Google, але вам, можливо, доведеться використовувати Мої карти Google залежно від того, що ви шукаєте.

Оновити : Карти Google переміщені туди, де раніше були Шари , і тепер можна видаляти мітки як у Картах, так і в режимі перегляду з супутника. Раніше ви могли видаляти мітки лише в режимі перегляду з супутника, але могли створити щось подібне у Google Моїх картах. Статтю було оновлено, щоб відобразити ці зміни.

Як видалити ярлики в Картах Google

З новим оновленням розташування шарів Google Maps тепер дозволяє видаляти мітки як у вигляді карти, так і у вигляді супутника! На жаль, схоже, що це доступно лише у версії Google Карт для ПК.

 1. Відкрийте maps.google.com у будь-якому веб-браузері.
 2. Наведіть вказівник миші на поле «Шари» в лівому нижньому кутку, а потім натисніть «Ще» у меню.Як видалити ярлики в Картах Google (оновити 2021 рік)
 3. Тепер у розширеному меню «Шари» встановіть/зніміть прапорець «Мітки» у нижньому правому кутку. Незважаючи на те, що він відображається сірим кольором, ви все одно зможете зняти його та видалити ярлики. Якщо у вас виникли проблеми з ним, спробуйте спочатку змінити Тип картки на Супутник.Як видалити теги в Картах Google (оновити 2021 рік)

Альтернативний метод: приховування міток на Картах Google за допомогою Google Моїх карт

Google Мої карти – це інструмент, який надається Google, що дозволяє створювати власні карти користувача за допомогою Карт Google. Зручно, що у Моїх картах є кілька базових шарів без написів. Ось як створити таку картку:

Примітка . Щоб використати Мої карти, вам потрібно буде увійти до свого облікового запису Google, тому переконайтеся, що ви вже увійшли до системи або зробіть це, коли з’явиться запит.

 1. Відкрийте mymaps.google.com у браузері та натисніть кнопку «Створити нову карту» у лівому верхньому кутку.Як видалити теги на Картах Google (оновити 2021 рік)
 2. У нижній частині вікна картки без назви клацніть стрілку поруч із пунктом Базова карта та виберіть Світла Політичний, мономіст або простий атлас.Як видалити теги в Картах Google (Оновлено 2021 р.)

Ви можете зберегти нову карту, натиснувши Карта без назви, а потім кнопку Зберегти.

Ви навіть можете поділитися, експортувати, завантажити, роздрукувати або вбудувати цю нову карту, натиснувши на 3 точки поряд з картою8217. ;s та виберіть відповідну опцію.

Як видалити ярлики в Google Карти (оновлення 2021 р.)

Як видалити ярлики користувача в Картах Google

Якщо ви тут тільки для того, щоб дізнатися, як видалити створені вами ярлики, що настроюються, тоді не хвилюйтеся, у нас є і ви.

Комп’ютер

 1. Відкрийте maps.google.com у браузері та клацніть піктограму меню (Як видалити теги на Картах Google (оновити 2021 рік)) в лівому верхньому куті.
 2. Натисніть «Мої місця» у нижній частині меню.Як видалити теги на Картах Google (оновити 2021 рік)
 3. У розділі «Позначені» натисніть X поряд із ярликом, який потрібно видалити. Перевірте вкладку «Збережені» на наявність інших ярликів, які ви, можливо, захочете видалити.Як видалити ярлики в Картах Google (оновити 2021 рік)

Мобільні пристрої

 1. Відкрийте програму Google Карти та натисніть кнопку «Збережено» внизу .Як видалити теги на Картах Google (оновити 2021 рік)
 2. Натисніть “Позначено” (або там, де збережені ваші ярлики) у розділі “Ваші списки”.
 3. Натисніть на 3 точки поруч із ярликом, який ви хочете видалити, та натисніть «Видалити» (назва ярлика). .Як видалити теги на Картах Google (оновити 2021 рік)
Оцініть статтю
Додати коментар