Як перенести дані з iPhone на Android

Android

Перехід з iPhone на Android, на мій погляд, трохи складніший, ніж у зворотний бік, особливо якщо ви тривалий час користувалися різними програмами від Apple (які не представлені в Play Маркеті, в той час як програми Google є і в App Store). Тим не менш, перенесення більшості даних, насамперед контактів, календаря, фото, відео та музики цілком можливе і здійснюється порівняно легко.

У цій інструкції докладно про те, як перенести важливі дані з iPhone на Android під час переходу з однієї платформи на іншу. Перший спосіб – універсальний, для будь-якого Android телефону, другий – специфічний для сучасних смартфонів Samsung Galaxy (натомість дозволяє перемістити більше даних та зручніше). 

Перенесення контактів, календаря та фотографій з iPhone на Android за допомогою Google Drive

Програма Google Drive (Google Диск) доступна як для Apple, так і для Android і, крім іншого, дозволяє легко завантажити контакти, календар і фотографії в хмару Google, а потім завантажити їх на інший пристрій.

Зробити це можна, використовуючи такі прості кроки:

 1. Встановіть Google Диск з App Store на свій iPhone і виконайте вхід до облікового запису Google (Та сама, що буде використовуватися на Android. Якщо ви ще не створювали цей обліковий запис, створіть його на вашому Android телефоні).
 2. У програмі Google Диск натисніть на кнопку меню, а потім на піктограму із зображенням шестерні.
 3.  Відкрити налаштування Google Диск
 4. У налаштуваннях виберіть “Резервне копіювання”.
 5. Увімкніть елементи, які ви бажаєте скопіювати в Google (а потім на Android телефон). Налаштування параметрів синхронізації Google Drive
 6. Внизу натисніть “Почати резервне копіювання”.

По суті, на цьому весь процес перенесення завершено: якщо на вашому Android пристрої зайти під тим же обліковим записом, в який виконувалося резервне копіювання, всі дані будуть автоматично синхронізовані і доступні до використання. Якщо ви хочете перенести і куплену музику, про це — в останньому розділі інструкції.

Використання Samsung Smart Switch для передачі даних з iPhone

На смартфонах Android Samsung Galaxy є додаткова можливість перенести дані з вашого старого телефону, в тому числі і з iPhone, що дозволяє отримати доступ до значно більшої кількості важливих даних, в тому числі і до таких, які перенести іншими способами буває складно (наприклад, нотатки iPhone ).

Кроки при переносі (тестувалося на Samsung Galaxy Note 9, має працювати схожим чином на всіх сучасних смартфонах від Samsung) будуть наступними:

 1. Перейдіть до Установки — Хмара та облікові записи.
 2. Відкрийте Smart Switch.
 3. Виберіть, як ви будете переносити дані — по Wi-Fi (з облікового запису iCloud, де має бути резервна копія iPhone) або по USB-кабелю безпосередньо з iPhone (у цьому випадку швидкість буде вищою, а також буде доступним перенесення більшої кількості даних). Перенесення даних з iPhone у Samsung Smart Switch
 4. Натисніть «Отримати», а потім виберіть «iPhone/iPad». Отримати дані з iPhone на Samsung Galaxy
 5. При перенесенні з iCloud через Wi-Fi потрібно буде ввести дані для входу до вашого облікового запису iCloud (а також, можливо, код, який відобразиться на iPhone для двофакторної аутентифікації). 
 6. Отримати дані з iCloud на Android
 7. При перенесенні даних по USB кабелю, підключіть його, як буде показано на картинці: в моєму випадку на Note 9 підключався перехідник USB-C – USB, в нього – кабель Lightning від iPhone. На самому iPhone після підключення потрібно підтвердити довіру пристрою. Перенесення даних з iPhone на Android по кабелю
 8. Виберіть, які дані потрібно завантажити з iPhone на Samsung Galaxy. У разі використання кабелю доступні: контакти, повідомлення, календар, нотатки, закладки та налаштування/листи електронної пошти, збережені будильники, параметри Wi-Fi, шпалери, музика, фото, відео та інші документи. А також, якщо на Android вже був виконаний вхід до облікового запису Google – програми, які доступні як для iPhone, так і для Android. Натисніть кнопку “Передати”. Вибір даних iPhone для копіювання на Android
 9. Дочекайтеся завершення передачі даних з iPhone на телефон Android.

Як бачите, при використанні даного методу ви можете швидко перенести майже будь-які ваші дані і файли з iPhone на Android пристрій.

Додаткова інформація

Якщо на iPhone ви використовували підписку Apple Музика, переносити її по кабелю або якось ще, можливо, не слід: Apple Music – єдина програма від Apple, яка також доступна і для Android (можна завантажити в Play Маркет), а ваша підписка в ньому буде активна, як і доступ до всіх раніше придбаних альбомів або композицій.

Також, якщо ви користуєтеся «універсальними» хмарними сховищами, доступними як для iPhone, так і для Android (OneDrive, DropBox, Яндекс Диск), то доступ до таких даних як фото, відео та інші з нового телефону не стане проблемою.

Оцініть статтю
Додати коментар