Як створити чат у Telegram-каналі – гайд

Соціальні Медіа

У новій версії Telegram з’явилося багато нових функцій. Наприклад, тепер до каналу можна прив’язати окремий груповий чат для обговорень та налаштувати коментарі. Ми розібралися, як це зробити, та склали коротку інструкцію.

Як додати до каналу чат

Як відкрити чат у Telegram каналі

Для цього спочатку потрібно створити окремий чат. Заходимо в Telegram і натискаємо на іконку праворуч вгорі екрана (iOS) або на меню зліва (в Android). У списку вибираємо пункт «Створити групу». Тепер потрібно додати щонайменше одного учасника, а потім ввести назву, вибрати аватар і натиснути «Створити».

Тепер потрібно налаштувати групу. Для цього заходимо в чат і натискаємо на його назву зверху. У iOS з’явиться меню, в якому потрібно клацнути на “Докладніше”. У новому вікні клацаємо на «Змінити» у верхньому правому кутку.

Потім натискаємо на «Тип групи» та вибираємо «Публічний» замість «Приватний». Тепер потрібно вказати коротку адресу у відповідному рядку та натиснути «Готово».

В Android також потрібно клацнути назву чату вгорі, а потім на іконку у вигляді олівця. У меню вибираємо пункт «Тип групи», вибираємо «Публічна група» і прописуємо коротку адресу.

Тепер заходимо в налаштування каналу (послідовність та сама, що і з чатом). Натискаємо на «Змінити» (символ у вигляді олівця на Android), потрапляємо у нове меню та вибираємо пункт «Обговорення».
Відкриється нове вікно, де потрібно вибрати створений публічний чат. Тепер натискаємо на “Прив’язати групу”. Після цього на каналі з’явиться кнопка «Обговорити». При натисканні на неї користувач потрапить до чату.

Як налаштувати коментарі

Як налаштувати коментарі у телеграмі через Discuss Bot

Для цього можна скористатися роботом – DiscussBot . Спочатку його потрібно додати до адміністраторів каналу. Для цього натискаємо на бот, відкриваємо в Telegram і натискаємо «Запустити». Далі заходимо в налаштування каналу, вибираємо пункт «Адміністратори» та натискаємо «Додати адміністратора».

У новому вікні шукаємо DiscussBot і натискаємо на нього — відкриється меню зі списком можливостей адміністратора. Міняти тут щось не обов’язково, а тому просто натискаємо на Готово (галочка вгорі в Android-версії).
Тепер під кожним постом у каналі з’явиться пункт “Add a comment”. Натиснувши на нього, користувач потрапить на сторінку, де можна залишати коментарі.

Оцініть статтю
Додати коментар