Що таке архівування даних

Windows

Архівація даних – це зменшення фізичних розмірів файлів, де зберігаються дані, без значних інформаційних втрат.

Програми, що забезпечують архівування інформації корпоративного рівня, призначені для зберігання структурованих та неструктурованих даних компанії. Це включає, наприклад, повідомлення електронної пошти та мультимедійні файли. Дані можуть зберігатися в приміщенні на локальних серверах даних або на серверах хмар, або з використанням їх комбінації. Ці рішення використовуються в усіх підрозділах бізнесу будь-яким співробітником, оскільки всі групи повинні архівувати свої дані як мінімум для цілей аудиту.

Основні типи архівації:

Звичайна/повна архівація. Усі виділені файли архівуються незалежно від значення атрибута архіву. Після архівації файлу атрибут архіву скидається. Якщо файл змінюється, включається атрибут архіву, показуючи, що файл потребує архівації.

Копіююча архівація. Архівування даних провадиться незалежно від значення атрибута архіву. На відміну від звичайної архівації, атрибут архіву не змінюється. Це дозволяє виконувати архівацію іншого типу.

Різнисна архівація. Створює архівні копії файлів, які були змінені з часу останньої звичайної архінації. Наявність атрибута архіву показує, що файл модифіковано. Тільки файли з цим атрибутом будуть архівовані. Але атрибут архіву у своїй не змінюється. Це дозволяє виконувати архівацію іншого типу.

Додаткова архівація. Створює архівні копії файлів, які були змінені з часу останньої звичайної або додаткової архівації. Атрибут архіву показує, що файл модифіковано. Тільки файли з цим атрибутом будуть архівовані. Після архівації файлів атрибут архіву скидається. Якщо файл був змінений, для нього вмикається атрибут архіву, показуючи, що файл вимагає архівації.

Щоденна архівація. Зберігаються файли, змінені минулого дня. архівація даних не змінює атрибути архіву файлів. Ви можете виконувати повну архівацію щотижня і на додаток до цього щоденну, різницеву та додаткову архівацію. Ви також можете створити розширений архівний набір для щомісячних і щоквартальних архівів, які включатимуть нерегулярно архівовані файли.

Щоб відповідати категорії «Архівація інформації про підприємство», продукт має:

  • Зберігати як структуровані, так і неструктуровані дані
  • Надати опції керування даними для архівних даних
  • Захистити доступ до архівних даних
Оцініть статтю
Додати коментар