Як відключити батьківський контроль на Android

Android

Ви активували батьківський контроль на Android та не знаєте, як його відключити? Чи ви хочете на якийсь час призупинити моніторинг Family Link?

Family Link або батьківський контроль дозволяють налаштовувати різні параметри, щоб адаптувати динаміку до потреб сімей. І серед них можливість будь-якої миті припинити моніторинг та контроль.

Ми покажемо вам, як виконати цю дію на кілька етапів з урахуванням різних контекстів.


Як прибрати батьківський контроль з телефону


Як тимчасово чи назавжди відключити батьківський контроль на AndroidЯк тимчасово чи назавжди відключити батьківський контроль на Android

Однією з вимог активації батьківського контролю у Family Link є створення сімейної групи Google. Це дозволяє додавати до 5 учасників та активувати спеціальні елементи керування для керування обліковими записами дітей та пристроями.

Тому, коли ви хочете припинити батьківський нагляд, майте на увазі, що ви вносите зміни до налаштувань своєї сімейної групи, тому зверніть увагу на налаштування, які ви вибираєте у процесі. Щоб вам було простіше, ми пояснимо це крок за кроком:

Відкрийте програму Family Link на своєму мобільному телефоні та перейдіть прямо у профіль вашої дитини.

  • Виберіть «Керування параметрами» >> «Батькі налаштування», як показано на зображенні.
  • Знайдіть та виберіть опцію «Контроль облікового запису».
  • А тепер прокрутіть вниз до “Зупинити моніторинг”.

Як зазначено в описі, вибравши цю опцію, ви більше не зможете використовувати батьківський контроль або керувати обліковим записом чи пристроями вашої дитини. Як тільки ви підтвердите дію, моніторинг припиниться.

Ви побачите повідомлення “Спостереження зупинено”, що інформує про те, що батьківський контроль вимкнено для облікового запису вашої дитини. А з іншого боку, ваша дитина отримає електронного листа типу «Ваш батько, мати чи опікун припинили нагляд через Family Link». Таким чином, у вас більше немає обмежень щодо використання облікового запису Google або зв’язаних пристроїв.

Ви не знайдете опції, що дозволяє вибрати між її відключенням назавжди чи тимчасово. Але поки обліковий запис вашої дитини, як і раніше, є частиною вашої сімейної групи, ви можете в будь-який час повторно керувати батьківським контролем із Family Link. Звісно, ​​переналаштовуючи всі кроки.

Навіть якщо ви скасували батьківський контроль, обліковий запис вашої дитини залишиться частиною вашої сімейної групи з усіма перевагами, що з цього випливають.


Як прибрати батьківський контроль у Гугле


Як тимчасово чи назавжди відключити батьківський контроль на AndroidЯк тимчасово чи назавжди відключити батьківський контроль на Android

Якщо ви вже дивилися Family Link, намагаючись з’ясувати, як відключити батьківський контроль, ви, можливо, зустрічали кілька варіантів, які здавалися правильними для відключення цього процесу. Наприклад, варіанти “Видалити обліковий запис” або “Видалити учасника”.

Хоча вони й сприятимуть усуненню батьківського нагляду, це основна мета цих варіантів. Перш ніж ви натиснете на ці налаштування, ви краще зрозумієте, про що вони говорять, тому зробимо невеликий огляд.

Якщо ви увійдете до програми «Family Link для дітей та підлітків» з контрольованого мобільного телефону вашої дитини, ви знайдете опцію «Видалити обліковий запис».

Цей варіант включає набагато більше, ніж скасування батьківського нагляду. Вибираючи «Видалити обліковий запис», ви видаляєте обліковий запис Google вашої дитини на цьому пристрої. Це не означає, що ви видаляєте обліковий запис Google своєї дитини, просто всі служби та дані, пов’язані з цим обліковим записом, будуть видалені з цього мобільного телефону.

Як тимчасово чи назавжди відключити батьківський контроль на AndroidЯк тимчасово чи назавжди відключити батьківський контроль на Android

Це може бути хорошим варіантом, якщо ваша дитина більше не використовує цей мобільний телефон, тому більше немає необхідності відстежувати його дії на цьому пристрої або зберігати дані свого облікового запису.

Якщо ви увійдете до програми Family Link на своєму мобільному телефоні, ви знайдете опцію «Видалити учасника».

Як тимчасово чи назавжди відключити батьківський контроль на AndroidЯк тимчасово чи назавжди відключити батьківський контроль на Android

Ця опція доступна у розділі “Сімейна група”. Вам просто потрібно вибрати профіль своєї дитини, вибрати “Інформація про обліковий запис”, і він з’явиться як останній варіант у списку.

Коли ви оберете цей варіант і підтвердите дію, Google видаляє обліковий запис вашої дитини як частину сімейної групи . Так, батьківський нагляд припинено, але вам потрібно врахувати інші деталі.

Незважаючи на те, що вони зберігають свій обліковий запис, якщо вони не є частиною сімейної групи, створеної вами в Google, у вашої дитини більше не буде певних переваг. Наприклад, ви не зможете отримати доступ до спільного сховища Google One.

Ще одна деталь, яку слід пам’ятати, – те, що динаміка відрізняється залежно від віку ваших дітей. Наприклад, у разі неповнолітніх віком до 13 років Google попросить вас видалити обліковий запис, якщо ви більше не контролюєте його, оскільки для використання послуг потрібна згода батьків.


Як вимкнути батьківський контроль із дитячого запису


Як тимчасово чи назавжди відключити батьківський контроль на AndroidЯк тимчасово чи назавжди відключити батьківський контроль на Android

Google дозволяє дітям відключати батьківський контроль із програми Family Link для дітей. Однак це не залишиться непоміченим батьками.

Google надішле батькам повідомлення про те, що дитина припинила батьківський контроль. Крім того, він заблокує пристрій дитини приблизно на 24 години. Розумний термін для батьків, щоб вжити будь-яких дій або затвердити рішення дитини (старше 13 років).

Якщо батьки погоджуються, вони можуть зняти блокування з пристрою до закінчення 24-годинного періоду. З іншого боку, це не означає, що обліковий запис дитини більше не входить до сімейної групи, налаштованої в Google.


Як прибрати батьківський контроль з телефону


Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Людмила

    Хочу вимкнути з свого телефона

    Відповіcти