Як увімкнути звук у зумі (Zoom)

Програми

Якщо при вході в конференцію Zoom у телефоні немає звуку і ви не чуєте співрозмовника, це може означати, що ви не видали додатку відповідну роздільну здатність, або не ввімкнули звук у налаштуваннях програми. Наша стаття допоможе вам розібратися в тонкощах налаштування та уникнути проблем зі звуком у майбутньому.

Відсутність звуку в Zoom – одна з найчастіших проблем, з якою стикаються користувачі при вході в конференцію. Багато хто не знає, як увімкнути звук у Zoom з телефону прямо під час конференції. Зробити це можна через панель керування, розташовану у нижній частині екрана.

Щоб увімкнути звук під час конференції, на панелі керування натисніть значок із зображенням навушників «Підключити звук». Після цього ви побачите спливаюче повідомлення “Wi-Fi або відправлення даних стільникової мережі”, натиснувши на яке, ви побачите системне повідомлення “Ви використовуєте аудіопристрій”.

Після цього на панелі керування значок із зображенням навушників має змінитися на значок із зображенням мікрофона, а у верхньому лівому куті значок із зображенням динаміка. Це означає, що тепер ви можете чути співрозмовника і можете використовувати мікрофон для зв’язку з ним.

Щоб вимкнути мікрофон, але залишатися в режимі прослуховування конференції, достатньо ще раз торкнутися значка, щоб він став перекресленим.

Щоб повернутися в режим повної тиші, відключіть використання динаміка у верхньому лівому куті головного екрана конференції, або на нижній панелі керування натисніть кнопку «Докладніше» (три точки в нижньому правому куті екрана), а потім на кнопку «Вимкнути звук».

Як налаштувати звук у Zoom на телефоні

Для того щоб при вході в конференцію ви могли з перших секунд чути співрозмовника, а співрозмовник – вас, в першу чергу необхідно, щоб у Zoom було видано дозвіл на використання мікрофона.

Залежно від версії Android та моделі вашого смартфона, шлях для видачі дозволу на використання мікрофона може трохи відрізнятися, але в цілому, суть залишається та сама.

  • Для  смартфонів Samsung :

Установки → Програми → Zoom → Мікрофон → Дозволити.

Перейдіть до налаштувань вашого пристрою, а потім у пункті «Програми» знайдіть Zoom і в налаштуваннях програм видайте дозвіл для мікрофона пристрою.

  • Для  смартфонів Xiaomi :

Перейдіть до Установки → Роздільна здатність → Роздільна здатність програм → Мікрофон → Zoom (пересунути повзунок).

Як увімкнути звук у Zoom з телефону до входу до конференції

Після видачі дозволу на використання мікрофона, необхідно також налаштувати і в самому додатку Zoom.

Для незареєстрованого користувача:

  • після входу в програму, перебуваючи на головному екрані, натисніть на піктограму «Налаштування» із зображенням шестерні у верхньому лівому кутку;
  • потім виберіть вкладку “Конференція”;
  • автоматичне підключення до аудіоконференції;
  • Wi-Fi або надсилання даних стільникової мережі.

Для зареєстрованого користувача:

  • після відкриття програми та входу до системи натисніть на піктограму «Налаштування» у нижньому лівому куті;
  • конференція;
  • автоматичне підключення до аудіоконференції;
  • Wi-Fi або надсилання даних стільникової мережі.

Висновок

Тепер ви знаєте, як підключити звук у Zoom на телефоні. Сподіваємося, що наша інструкція виявилася для вас корисною. Якщо ви ще тільки-но почали освоюватися в Zoom і хотіли б дізнатися, як правильно організувати, записати конференцію, а також як правильно керувати учасниками

Оцініть статтю
Додати коментар