Як дивитися історії в інстаграм анонімно

Instagram

Анонімний перегляд Історій у самому Інстаграмі ніяк не налаштувати – лічильник переглядів покаже всіх, хто пройшовся за картками Історій. Але через спеціальні сервіси, програми та чат-боти Телеграма ви подивіться чужий профіль секретно, і власник акаунту ніколи не дізнається, хто це був і чи взагалі хтось на його сторінці. Якщо, звичайно, ви самі йому не зізнаєтесь.

Розсилання нашого головного редактора. Вчимо робити крутий контент для соцмереж та розігруємо промики на SMMplanner. Щонеділі!Email *Підписатися

Сервіси для анонімного перегляду Історії

Сервісів для перегляду Історій Інстаграма інкогніто багато. Але термін їхнього життя недовгий. Наприклад, з останнього поновлення цієї статті не минуло й півроку, а три з чотирьох сайтів, про які писали раніше, вже не працюють, і дивитися сторінок анонімно в Інстаграмі онлайн вже не вийде. Програми, які не потребують авторизації, тепер її активно запитують. А AppStore разом з Інстаграм видаляє подібні програми у себе.

Але святе місце порожнім не буває: які варіанти підготував для нас 2021 рік, і як дивитися сторіс в інстаграмі анонімно, дізнаємось прямо зараз!

Варіант 1. Безкоштовні онлайн сервіси без реєстрації

InstaStories

InstaStories – сервіс анонімного перегляду Історій в Інстаграмі.

При введенні імені профілю або повної адреси сторінки сайт запропонує вам найпопулярніші варіанти
При введенні імені профілю або повної адреси сторінки сайт запропонує вам найпопулярніші варіанти

Після введення імені профілю, окрім Історій, можна переглянути фотографії облікового запису. Нюанс: сайт покаже лише 12 останніх фото у профілі.

Історії можна завантажити на свій пристрій, кнопка завантаження доступна при повноекранному перегляді кожної сторінки. Знайти іншого користувача через кнопку пошуку
Історії можна завантажити на свій пристрій, кнопка завантаження доступна при повноекранному перегляді кожної сторінки. Знайти іншого користувача через кнопку пошуку

Сервісом можна скористатися лише через сайт. Програми для телефону немає.

Близнюки iGrab і Instasaved

Сайти без вишукувань, але працюють. Призначені для завантаження на комп’ютер та анонімного перегляду Історій в Інстаграмі. Просто введіть повну назву профілю без @ і натисніть «Завантажити».

Ви можете дивитися як сьогоднішні Історії, так і збережені в Актуальному, а також пости та відео IGTV
Ви можете дивитися як сьогоднішні Історії, так і збережені в Актуальному, а також пости та відео IGTV

Anonymous-story

Дивитися сторіс, публікації та відео IGTV анонімно. Публікацій покаже лише останні 12.

Принцип роботи схожий на інших – введіть ім'я профілю та натисніть «Дивитись анонімно»
Принцип роботи схожий на інших – введіть ім’я профілю та натисніть «Дивитись анонімно»

Варіант 2. Боти для анонімного перегляду

Дивитися Історії Інстаграма анонімно без реєстрації можна через телеграм-боти.

Бот @IGSpyBot

IGSpyBot називає себе інста-шпигуном
IGSpyBot називає себе інста-шпигуном

В інста-шпигуні є два види доступу: через їх тестовий додаток, та режим Преміум. При використанні програми доведеться його скачати, а також увійти до Інстаграма під будь-яким своїм акаунтом. При оплаті доступу до режиму Преміум можна робити запити на перегляд Історій боту безпосередньо, а також підписуватись на Історії отримувати інші плюшки від творця.

Бот @instagent_bot

Чат-бот дає дивитися Історії, ефіри, відео IGTV, пости, а також дивитися актуальні сторі анонімно в Інстаграмі.

Частина можливостей тільки платна, але за перегляд сторіс інкогніто грошей не візьмуть
Частина можливостей тільки платна, але за перегляд сторіс інкогніто грошей не візьмуть

Зручно, що останні переглянуті облікові записи бот додаємо в нижні кнопки для швидкого доступу. Також є платна функція підписки на облікові записи, щоб нові опубліковані пости приходили автоматично. Спробувати режим Преміум можна за 99 грн. Термін – тиждень.

Бот @Instasave_bot

Російської мови у бота немає
Російської мови у бота немає

Залишу тут цей бот на випадок, якщо все інше перестане працювати, а вам “позаріз як треба”. Переваги цього телеграм-бота у простоті використання. Достатньо відправити боту повідомлення з ім’ям профілю Інстаграма через @, і він надішле у відповідь головне фото блогу та всі Історії за останню добу.

Тепер про недоліки:

 • неможливість перегляду постів;
 • попередня підписка на другорядний канал та проставлення лайків постам;
 • необхідність авторизації у своєму профілі через надсилання боту логіну та паролю.

Варіант 3. Програми на смартфоні для перегляду Історій Інстаграма анонімно

Працюючих програм для шпигунського перегляду сторіс в інстаграмі поменшало, і тепер всі запитують вхід до облікового запису. Без входу дивитися неможливо. Аргументують тим, що так покажуть вам історії друзів, і шукати їх не доведеться. Насправді без втручання керівництва Інстаграма не обійшлося. Що ж, працюватимемо із чим є.

StorySaver+

Додаток попросить увійти до вашого облікового запису, але дивитися сторіс в Інстаграмі будете анонімно. Також за допомогою програми ви зможете завантажувати картинки з постів, відео з Історій та з IGTV, а також зберігати собі прямі ефіри.

Усі Історії для перегляду інкогніто розташовані в окремій вкладці
Усі Історії для перегляду інкогніто розташовані в окремій вкладці

Програма має і Преміум-версію, в якій є більше можливостей. Одні з них: завантажувати Історії, що сподобалися, повністю і дивитися закріплені сторіс.

NoSeen

Програма виключно для того, щоб дивитися сторіс в Інстаграмі анонімно. Особливості програми:

 • показано час останньої опублікованої історії;
 • переглянуті сторіс «йдуть» вниз сторінки і стають напівпрозорими;
 • можна додати кілька облікових записів і перемикатися з одного на інший.

Під час перегляду Історії можна:

 • скачати її на телефон;
 • переглянути інформацію щодо неї: дату/час публікації;
 • відправити сторіс другу, йому вирушить миттєвий скрін екрана.
Всі Історії для прихованого перегляду в одному єдиному вікні, просто вибирай
Всі Історії для прихованого перегляду в одному єдиному вікні, просто вибирай

Варіант для тих, хто хоче лише Історії, та нічого зайвого.

Варіант 4. Розширення для браузера

Якщо ви є користувачем браузерів Opera або Google Chrome, розгляньте варіант зі спеціальним розширенням для перегляду чужих сторінок в Інстаграмі анонімно.

Stories for Instagram стане альтернативою окремим сайтам. Встановіть розширення, а потім додайте його на верхню панель інструментів.

Значок розширень вигляду відрізняється у Opera і Chrome
Значок розширень вигляду відрізняється у Opera і Chrome

Перелік розширень можна знайти в Налаштуваннях, але зазвичай ви відразу побачите його у верхньому правому куті браузера. Розгорніть список встановлених розширень та закріпіть потрібне кнопкою. Тепер поруч із піктограмою розширень браузера ви побачите піктограму потрібної програми.

Далі алгоритм дій такий:

 • зайдіть на свою сторінку в Інстаграмі через браузер;
 • натисніть піктограму Stories for Instagram;
 • відкриється нова вкладка із робочим вікном.
Щоб дивитися Історії Інстаграма анонімно онлайн, натисніть значок ока вибраного профілю. Щоб переглянути обліковий запис, який не входить до підписки, натисніть Пошук
Щоб дивитися Історії Інстаграма анонімно онлайн, натисніть значок ока вибраного профілю. Щоб переглянути обліковий запис, який не входить до підписки, натисніть Пошук

Що ще може ця програма:

 • показати профіль людини, якщо натиснути на картинку облікового запису, а не на око;
 • завантажити зображення з комп’ютера в історії Інстаграма через вкладку завантажити;
 • показати зображення за позначкою «Місце».
Наприклад, за міткою «Антарктика» можна помилуватися пінгвінами та замерзлими хвилями. На випадок, коли втомилися переглядати Історії в Інстаграмі анонімно
Наприклад, за міткою «Антарктика» можна помилуватися пінгвінами та замерзлими хвилями. На випадок, коли втомилися переглядати Історії в Інстаграмі анонімно

Як анонімно переглядати Історії в Інстаграмі закритого профілю

Програми та сервіси дають можливість переглянути чужі фото та історії інкогніто тільки у випадку відкритого для загального доступу облікового запису.

Дивитися сторис закритого облікового запису анонімно в Інстаграмі в 2021 році неможливо. Єдиний спосіб у цій ситуації – створити другий обліковий запис і переглядати з нього. При реєстрації нового облікового запису не включайте Синхронізацію ваших контактів, інакше всі дізнаються, що це ви.

Алгоритм створення облікового запису користувача, у якого одна сторінка в соцмережі вже є:

 • у програмі на телефоні натисніть на ім’я профілю та виберіть «Додати обліковий запис»;
 • тут же, внизу “Створити новий акаунт”;
 • придумайте ім’я користувача та пароль;
 • відмовтеся від синхронізації з Фейсбуком.
Після створення зайдіть в налаштування нового облікового запису та замініть адресу електронної пошти та номер телефону, інакше за цими даними обліковий запис опиниться в рекомендованому у ваших друзів
Після створення зайдіть в налаштування нового облікового запису та замініть адресу електронної пошти та номер телефону, інакше за цими даними обліковий запис опиниться в рекомендованому у ваших друзів

Тепер вам залишається лише попроситися у передплатники до особи приватного профілю.

Підсумуємо

Дивитися сторіс в Інстаграмі анонімно можна через послуги та програми. Дозволяють це зробити чат-боти та розширення для браузера. З комп’ютера чи смартфона: вибір за вами! І пам’ятайте, що при виборі будь-якого з варіантів дивитися сторіси та фото в Інстаграмі анонімно можна тільки у публічних сторінок. У приватних – створити новий обліковий запис і вимагати додавання до передплатникі

Оцініть статтю
Додати коментар