Як подивитися історію переглядів ютуб

YouTube

Переглянути та відредагувати вашу історію переглядів роликів на Youtube ви можете за посиланням:  https://www.youtube.com/feed/history .

Це дуже зручно, коли вам треба згадати, у якому відео ви бачили ту чи іншу інформацію.

Також ця інформація доступна в розділі Мої дії на сайті Google , поряд з пошуковими запитами, заходами на сайт та ін.

?‍? Ваша історія переглядів, пошуку та коментарів на Youtube

За бажання історію можна очистити повністю, видалити окремі перегляди або призупинити запис. Якщо ви призупините запис історії, інформація про переглянуті відео не зберігатиметься. Відновити збереження історії можна будь-якої миті. Зупинити та очистити історію можна за цим посиланням .

Щоб відкрити історію перегляду в мобільному додатку Youtube, перейдіть на вкладку Акаунт і виберіть Переглянуті.

Якщо ви бажаєте видалити окремий запис, натисніть на значок меню поруч із потрібним роликом на сторінці «Переглянуті» та виберіть Видалити з плейлиста «Історія перегляду». Щоб видалити всю історію перегляду або призупинити її, натисніть у програмі на піктограму меню, виберіть Установки > Конфіденційність.

На телевізорі, ігровій консолі та телеприставці треба у Гіді вибрати Переглянуті.

Якщо ви увійшли до облікового запису, зміни історії перегляду будуть відображатися на всіх пристроях, на яких ви користуєтеся цим обліковим записом. Якщо ви не увійшли до облікового запису, зміни будуть збережені в історії перегляду в браузері або програмі.

Ваші пошукові запити на YouTube зберігаються в окремому розділі сайту . Щоб видалити один пошуковий запит, натисніть значок X праворуч від нього.

Щоб видалити всі запити, натисніть Очистити історію. Щоб пошукові запити не зберігалися, натисніть Призупинити запис.

Ваші коментарі на Youtube зібрані за цим посиланням . На цій сторінці можна видаляти та редагувати коментарі, не відвідуючи відео, де вони були зроблені.

Перевірте, які дані збирає Google . Якщо вам це не подобається, ви можете почистити історію та призупинити запис на даній сторінці налаштувань .

Оцініть статтю
Додати коментар