Як перевірити рахунок Київстар | 4 способи

Windows

Абонент мобільного оператора Київстар повинен стежити за балансом свого рахунку, щоб йому не відключили послуги мобільного зв’язку, але як це зробити найпростіше? Усі найпопулярніші способи, як перевірити рахунок на Київстарі, ми розглянули у цій статті. Вибирайте будь-хто.

Перевірити рахунок Київстар в особистому кабінеті на сайті

Перевірити рахунок Київстар

Якщо ви авторизуєтеся на офіційному сайті оператора, перевірити рахунок можна майже моментально. Для цього вам необхідно просто відкрити сайт https://account.kyivstar.ua/ та увійти до особистого кабінету Київстар . Інформація про ваш поточний баланс з’явиться у спеціально відведеному для цього вікні праворуч. Там же ви побачите інформацію про свій бонусний рахунок.

Перевірити баланс Київстар в особистому кабінеті мобільного додатка

Як перевірити рахунок на Київстарі

Якщо ви користуєтеся мобільним додатком « Мій Київстар », то аналогічно, як і в попередньому способі, можна швидко перевірити рахунок на Київстар. Для цього достатньо увійти до особистого кабінету і в головному меню відразу з’явиться вся основна інформація по вашому рахунку, включаючи поточний баланс.

Перевірка балансу Київстар за допомогою USSD-запиту

Якщо ви не користуєтеся особистим кабінетом або у вас немає інтернету, щоб увійти до нього, ви можете скористатися швидкою командою для перевірки рахунку Київстару.

Щоб дізнатися про рахунок на Київстарі, вам потрібно:

  1. Відкрийте клавіатуру свого телефону.
  2. Ввести там комбінацію *111# .
  3. Натисніть кнопку виклику.
Перевірити баланс Київстар

Інформація про ваш поточний баланс рахунку Київстар відразу з’явиться на вашому екрані.

Важливо! Цей спосіб підходить навіть для тих абонентів Київстар, які перебувають у роумінгу.

Дізнатись баланс Київстар за номером телефону гарячої лінії

Оператор пропонує кілька номерів телефонів для тих, кого цікавить перевірка стану рахунку на Київстарі:

  1. Короткий номер 444. Ви відразу потрапляєте у голосове меню, а якщо натиснете на клавішу «2», робот озвучить ваш поточний баланс та термін дії SIM-картки.
  2. Короткий номер 455. Як тільки додзвонитеся, робот відразу озвучує ваш залишок на рахунку Київстар.

Крім того, ви можете зателефонувати на загальну гарячу лінію Київстар за номером 466, але вам доведеться спочатку прослухати інформацію про спецпропозиції для вас. Тільки коли ви потрапите в головне голосове меню, потрібно послідовно натискати на такі цифри своєї клавіатури: 1 — для переходу до розділу «Інформація за номером», а потім 2 — «Залишок на рахунку та термін дії номера». Знову ж таки робот назве, скільки грошей на рахунку Київстар у абонента аж до копійок.

Важливо! Для абонентів у роумінгу, які шукають спосіб перевірити рахунок Київстар, цей метод не підходить. Рекомендуємо скористатися USSD-командою або увійти до особистого кабінету оператора.

Оцініть статтю
Додати коментар