Як скачати відео з ютуба на телефон

Соціальні Медіа

Варіант для браузера

Метод дуже простий і дозволяє завантажувати відео без встановлення будь-яких розширень чи доповнень із будь-якого браузера.

Щоб сказати відео, відкрийте його у будь-якому браузері. У адресному рядку до youtube додайте символи ss як на фото нижче і натисніть Enter.

Вас відразу перенаправлять на сторінку сервісу savefrom.net , де ви побачите посилання на джерело відео, його тривалість, назву та кнопки з вибором якості ролика, який ви зберігатимете.

Вибираєте потрібну якість та зберігаєте на комп’ютері.

Варіант для Windows

Завантажте та встановіть 4K Video Downloader . Програма доступна для Windows, Mac OS X та Linux.

Далі скопіюйте з адресного рядка браузера посилання на відео, а у програмі 4K Video Downloader натискаєте кнопку «Вставити Url».

Виберіть потрібну якість у вікні завантаження та натисніть кнопку «Завантажити».

Тут є «розумний» режим, за допомогою якого ви автоматично завантажуватимете ролики в обраному заздалегідь якості.

Залишилось зачекати, поки завантаження завершиться і можна програти відео.

Варіант для ОС Android

Коли мені потрібно завантажити YouTube ролик на свій Android-смартфон, я користуюсь програмою Videoder . Воно просте, зрозуміле, а головне, абсолютно безкоштовне.

Встановіть Videoder. Запустіть програму. Далі натисніть кнопку «Пошук» та знайдіть потрібний відеоролик.

Натисніть на відео, яке потрібно завантажити. Тепер вибираєте формат та якість відео. Videoder завантажує вибране нами відео із зазначеними параметрами.

Коли відео повністю закачається, воно з’явиться у вкладці Завантаження програми Videoder. Ви можете переглядати відео звідси або зайти до рідної папки «Відео» на смартфоні. Роликом тепер можна ділитися із друзями чи просто видалити.

Варіант для iOS

Іван Лучков використовує на своєму iPhone 6 додаток Video Downloader . Власне, інтерфейс програми ідентичний Videoder. Вам потрібно завантажити його та встановити на iPhone, iPad або iPod touch. Потім у вікні пошуку вписати назву відео та скачати, вибравши потрібні вам формат та якість ролика.

Video Downloader підтримує iOS 6.0 та вище.

Варіанти для Mac OS X

MacX YouTube Downloader — це безкоштовна програма для швидкого завантаження відео з YouTube. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий.

Є можливість вибрати формат (MP4, WebM, 3GP, FLV) та роздільну здатність відео. Крім того, тут є функція попереднього перегляду, підтримка багатопоточного завантаження, автоматичне виявлення відео на веб-сторінці, що переглядається.

Зверніть також увагу ще на два простих і красивих програм для завантаження відео та аудіо з Youtube: Softorino Youtube Converter і PullTube . Програми платні.

Оцініть статтю
Додати коментар