Як встановити play market на айфон – розглядаємо детально

Технології

Якщо у вас з’явився iPhone, будь-яка модель 5, 5S, 6, 6s або 7, а раніше ви користувалися смартфоном під управлінням ОС Android, то за звичкою починаєте шукати на екрані нового iPhone ярлик програми Play Market, щоб встановити багато цікавих ігор та програм . Після невдалих пошуків виникає питання – як скачати плей маркет на айфон?

Як завантажити та встановити програму Плей Маркет на Айфон?

Кожен власник яблучного смартфона знає, що плей маркет не має жодного відношення до Iphone, ця програма розроблена для мобільних телефонів з операційною системою Android. У той час як для iOS є інша подібна програма App Store .

Ця програма з’явилася з першими версіями айфонів і з тих пір не перестає набирати популярності у користувачів. В App Store можна знайти найрізноманітніші ігри та програми для iPhone.

Кожна людина, яка в минулому мала смартфон на андроїд, перейшовши на яблучний мобільний пристрій, безсумнівно, сумує за плей маркетом. Згодом йому доведеться звикати до нової пошукової програми під iOS – App Store.

Важливо знати, що скачати та встановити програму Play Market на iPhone неможливо, тому що Плей Маркета для Айфона просто не існує!

Винятком можуть бути китайські копії iPhone, які працюють під керуванням Android.

Якщо в інтернеті ви знайдете сайти, на яких нібито можна скачати Плей Маркет на iPhone, то це повне марення! У кращому випадку програма не працюватиме, а в найгіршому можна занести у смартфон вірус.

Коротко про Play Market

Для тих, хто не знає, що таке Play Market (Google Play), необхідно розібратися в особливостях програми. Хоча ця програма є найпопулярнішою у користувачів, поява її на айфонах неможлива, так як ця програма створена для власників девайсів з операційною системою Android.

Play Market
Плей маркет

Якщо на вашому Android-смартфоні або китайському айфоні на ОС Android не встановлено Play Market, то завантажити та встановити останню версію можна з .apk файлу!

Про App Store

Додаток з програмами та іграми на айфоні знайти не так вже й складно. Після першого включення смартфона в меню можна виявити ярлик з пензлем та олівцями – це і є App Store.

скачати плей маркет на айфон безкоштовно

Зайшовши в нього, ви виявите все той же звичний топ-додатків і, зрозуміло, зможете знайти будь-яку гру або програму через пошук.

Перед тим як потрапити до App Store, Apple ретельно перевіряє програми на наявність вірусів. У цьому, мабуть, головна особливість смартфонів із закритою операційною системою iOS. Запитайте у будь-якого власника айфона, у чому його перевага над андроїдом? Всі без вагання дадуть відповідь у зручності та безпеці збережених даних.

Загалом усі програми практично однакові. Як на плей маркет, так і на апп стор є тисячі безкоштовних ігор та програм, а також є програми, за які доведеться заплатити.

5. Встановлення пристосованого магазину

Фактично Google Store – це програма з відкритим вихідним кодом, тому існує багато подібних платформ, які розроблені базуючись на Плей Маркета.

Неофіційні магазини бувають на копіях айфонів.

Розробники заносять зміни у прошивку IOS, роблячи її гібридом Android та пристрої від Apple.

Якщо ви використовуєте телефон, завантажити туди Плей Маркет можна за допомогою ПК.

Зайдіть за посиланням і дочекайтеся закінчення завантаження інсталяційного файлу на ваш комп’ютер.

Встановіть програму в емуляторі ОС Android і підключіть китайський айфон до комп’ютера. Дотримуйтесь подальших процесів програми, щоб отримати можливість використовувати адаптивний магазин на телефоні.

Як встановити Play Market на iOS?!

Iphone 6 установка play market

Тут Айфон . та Завантажити плеймаркет . .

Як встановити Плей Маркет На Айфон 5

Мал. 4 – основна сторінка сайту google-play.ru

Огляд магазину на айфоні є у відео.

У результаті установки програма буде відображатися цілком китайською мовою, але вам будуть доступні що залишається зробити нашому клієнту ігри та програми, які бувають у стандартному маркеті.

Таких адаптованих програм існує дуже багато.

Деякі зазвичай бувають встановлені в китайських айфонах самим розробником.

90% подібних аналогів Play Store підтримують лише китайську мову. Це тим, що у Китаї було заборонено Плей Маркет, отже, зросла кількість піратських магазинів.

3. Використання прошивки Jailbreak

Jailbreak – це неофіційна версія прошивки із правами суперкористувача для пристроїв на базі IOS.

Щоб налаштувати джейлбрейк, потрібно встановити на ПК програму Pangu або Cydia, підключити айфон до комп’ютера і запустити роботу утиліти.

Примітка! Після встановлення джейлбрейку гарантія для вашого телефону стає недійсною. Моментально виконують відкат до заводських налаштувань телефону (jailbreak буде знищено автоматично).

Як встановити Плей Маркет На Айфон 5

Мал. 3 – установка джейлбрейку для айфону

Після отримання root-прав можна завантажити магазин через Cydia. При цьому стандартний App Store буде вилучений.

Як встановити Плей Маркет На Айфон 5

Мал. 4 – Плей маркет на айфоні

Після використання програми Cydia в установках телефону з’явиться панель з конфігурацією від Google. Щоб зайти до магазину програм, натисніть на поле «Play Ігри».

Як встановити Плей Маркет На Айфон 5

Мал. 5 – відображення надбудов Google на iPhone

4. Онлайн магазин OpenAppPMKT

Користувачі офіційних айфонів звичайно відкрити адаптований маркет , який доступний у формі звичайного сайту. Для авторизації нагоді акк в Google.

Зовнішній сайт дуже схожий на офіційний магазин і містить більше 70% всіх програм початкового сервісу.

Користувачам доступні такі рубрики з програмами: спорт, ігри, розваги, утиліти, соціальні мережі, новини, подорожі, освіта.

Відкрийте сторінку за допомогою браузера на власному айфоні, пройдіть авторизацію і завантажуйте програми, що сподобалися, безкоштовно.

Як встановити Плей Маркет На Айфон 5

Мал.6 – основна сторінка веб-сайту OpenAppPMKT

5. Сервіси від Google для IPhone

Незважаючи на відсутність Play Store для айфонів, ви все ще можете встановити кілька офіційних сервісів від Google.

Наприклад, Google Play Music і Google Play Videos доступні для безкоштовного скачки в AppStore.

Після встановлення цих програм ви можете легко отримати повний доступ до всіх музичних файлів і до фільмів, які доступні і в Плей Маркеті.

Як встановити Плей Маркет На Айфон 5

Мал.7 – офіційний сервіс від Google у AppStore

Apple має свій магазин додатків, який називається AppStore.

Щоб ним скористатися, необхідно зайти на сайт itunes.apple.com, вибрати свій професіоналізм пристрій і знайти необхідну програму. Вибір таких дуже великий. Так користувач може завантажити користувальницьке ПЗ, а також звичайні ігри.

Також AppStore спочатку бувають на всіх версіях iOS у формі однієї книги із додатків.

Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Нікіта

    Play Market

    Відповіcти
  2. Нікіта

    Market

    Відповіcти