Як перевірити iPhone за серійним номером та IMEI на офіційному сайті Apple

Технології

Купуючи iPhone з рук необхідно бути надзвичайно уважним. Шахраї намагаються продавати на вторинному ринку різноманітні підробки, без перевірки яких є шанс залишитися у розбитого корита. Як перевірити айфон за іменем та за серійним номером на офіційному сайті Apple розповіли в цій інструкції.

Як перевірити iPhone за серійним номером та IMEI на офіційному сайті Apple

Як дізнатися серійний номер iPhone

Для того щоб отримати додаткову інформацію про iPhone, нам знадобиться серійний номер пристрою. Отримати його можна різними способами, наприклад, подивитися на задній кришці пристрою (або на лотку SIM-карти в старих моделях), але найпростіше зайти в налаштування.

Крок 1. Перейдіть до меню « Установки» → « Основні».

Крок 2. Виберіть пункт « Про пристрій».

Крок 3. Знайдіть рядок « Серійний номер ». У ній і вказано серійний номер iPhone.

Серійний номер видобули, залишилося лише перевірити його на сайті Apple.

Як перевірити iPhone за серійним номером на офіційному сайті Apple

Крок 1. Перейдіть на спеціальну сторінку сайту Apple для перевірки iPhone за серійним номером.

Крок 2. Введіть серійний номер iPhone у полі та натисніть « Продовжити ».

Як перевірити iPhone за серійним номером та IMEI на офіційному сайті Apple (1)

Крок 3. Дочекайтеся завантаження сторінки з результатами та ознайомтеся з отриманою інформацією.

Що дає перевірка серійного номера iPhone

Яку інформацію дозволяє дізнатися ця сторінка?

1. Ви переконуєтеся, що iPhone справді оригінальний . Якщо сервіс перевірки Apple впізнав iPhone, то він є на 100% оригінальним.

2. Визначається точна модель iPhone . Дуже часто на вторинному ринку шахраї намагаються продати iPhone 6 під виглядом iPhone 6s, iPhone 7 під виглядом iPhone 8 тощо. Розраховують на недосвідчених покупців. На сайті Apple точно стане зрозуміло, яка модель iPhone у вас у руках.

3. Уточнюється статус гарантії . Сервіс Apple точно відповідає на питання, чи діє iPhone гарантія. Найчастіше про гарантію прибрехають недобросовісні продавці. Кажуть, що офіційна гарантія на смартфон, як і раніше, діє, хоча насправді це не так. Швидка перевірка через сайт Apple, і ви всі дізналися.

4. Перевіряється підтверджена дата покупки . І що менш важливо, сервіс дозволяє переконатися, що iPhone куплений офіційно, не вкрадений. Це дуже важливий момент, тому що підтверджена дата покупки дозволить вам зв’язуватися з підтримкою Apple з будь-яких питань.

Як перевірити iPhone по IMEI

Як дізнатися IMEI на iPhone? Елементарно. Для цього потрібно лише ввести в додатку “Телефон” команду * # 06 # . IMEI миттєво з’явиться на екрані:Як перевірити iPhone за серійним номером та IMEI на офіційному сайті Apple

Ось так відображається IMEI айфона після введення команди *#06#

Якщо iPhone запакований, то подивитися IMEI можна на упаковці:

IMEI знайдено, тепер залишилося пробити його та дізнатися додаткову інформацію. Зробити це можна за допомогою таких сервісів:

Просто заходьте на один із перерахованих сайтів та вводіть у поле перевірки IMEI смартфона. Перевірка виконується лише за кілька секунд.

Що дає перевірка Айфона за назвою?

1. Визначається статус iPhone: крадений чи ні . Головне, що показує перевірка IMEI – статус пристрою. Якщо iPhone втрачено або вкрадено своїм реальним власником, то перевірка попередить про це. iPhone, який вважається втраченим або вкраденим, купувати в жодному разі не потрібно. Тільки якщо на запчастини.

Результат пробивання iPhone за IMEI. Бачимо, що смартфон уже без гарантії, але не вкрадений та не втрачений

2. Визначається країна покупки . За IMEI визначається точний модельний номер iPhone. Він необхідний для того, щоб перевірити, чи для продажу в якій країні призначається смартфон.

Модельний номер дозволяє дізнатися, звідки iPhone

3. Відображається статус функції «Знайти iPhone» . Також перевірка по IMEI дозволяє дізнатися, чи включена на iPhone прямо зараз функція «Знайти iPhone». Якщо вона увімкнена, то продавця потрібно попросити обов’язково вийти з його облікового запису iCloud.

Оцініть статтю
Додати коментар