Як у Instagram прибрати режим зникаючих повідомлень та включити його

Соціальні Медіа

Для підвищення безпеки листування в Instagram є спеціальний режим зникаючих повідомлень, який можна використовувати в спілкуванні один на один або в групових чатах. При включенні цієї функції будь-яким із учасників вона автоматично активується в інших. Зрозуміти це можна за оформленням – тема зміниться на чорну.

Всі надіслані таким чином повідомлення зникають з історії після того, як ваш співрозмовник перегляне їх та закриє діалог. У груповому листуванні послання залишається видимим, доки всі учасники не прочитають його і не вийдуть з чату.

Крім того, для захисту приватності Instagram не відображає вміст повідомлень в повідомленнях на екрані блокування, а також відстежує зйомку скріншотів та запис екрана. Якщо хтось із співрозмовників спробує зробити це — у чаті з’явиться відповідна позначка, й інші учасники одразу дізнаються про це.

Відповідати на зникаючі повідомлення можна лише у цьому режимі. При переході до звичайного листування вони будуть недоступні, що логічно. При цьому, як і на звичайні повідомлення, на ці теж можна поскаржитися навіть якщо вони будуть видалені.

Як у Instagram прибрати режим зникаючих повідомлень

Вихід здійснюється не за допомогою кнопки, а тривалим жестом, тому, на перший погляд, не зовсім очевидний.

Як у Instagram* прибрати режим повідомлень, що зникають: зробіть свайп знизу вгору і затримайте палець на екрані
Як у Instagram* прибрати режим зникаючих повідомлень: зачекайте

Щоб вимкнути режим повідомлень, що зникають, зробіть свайп знизу вгору і затримайте палець на екрані. Відпустіть його, коли кільце прогресу із сірого стане синім.

За білим оформленням ви відразу зрозумієте, що перейшли в звичайний режим листування.

Як у Instagram увімкнути режим зникаючих повідомлень

Якщо потрібно надіслати приватну інформацію, найзручніше зробити це в такому режимі.

Як у Instagram* увімкнути режим зникаючих повідомлень: зробіть свайп знизу вгору
Як у Instagram* увімкнути режим зникаючих повідомлень: зачекайте

Для цього досить так само зробити свайп знизу вгору і відпустити палець, коли сіре кільце стане синім. Про те, що все вийшло, підкаже темний інтерфейс.

Оцініть статтю
Додати коментар