4 способи розблокувати iPhone, якщо забув пароль

Windows

Забути пароль від власного iPhone проблема хоч і нетривіальна, але, як показує практика, цілком поширена. Щодня сотні та тисячі користувачів надсилають до Google запити формату « як розблокувати iPhone, якщо забув пароль ». Причому навряд це злодії або щасливчики, яким вдалося випадково знайти чужий смартфон. Здебільшого це реальні власники, які щиро забувають пароль блокування, а потім шукають способи повернути собі контроль над пристроєм.

Пароль від iPhone можна скинути, якщо ви раптом його забули

Якщо ви забули пароль від iPhone , логічним кроком спробуватиме підібрати його. Або одна із захисних комбінацій, які ви нагадуєте, спрацює. Але без фанатизму. Тому що після 6 ваш iPhone заблокується на хвилину, після 7 – на 5 хвилин, після 8 – на 15, а після 9 – на 60. Загалом, приємного мало. Тим більше, що є більш ефективні способи.

Як скинути пароль на iPhone

Для таких потреб краще використовувати спеціалізований софт. Він має не тільки весь необхідний набір програмних відмичок на всі випадки життя, але й допоміжні інструменти, які дозволять уникнути проблем при примусовому розблокуванні. Відмінний приклад такого софту – PassFab iPhone Unlocker . З його допомогою ви зможете швидко та невимушено розблокувати iPhone, якщо забули пароль .

 • Завантажте PassFab iPhone Unlocker собі на комп’ютер;
Unlock

Розблокувати iPhone через PassFab iPhone Unlocker можна за лічені хвилини

 • Підключіть заблокований iPhone до комп’ютера;
 • На головному екрані утиліти натисніть “Розблокувати”;
Скидання пароля

Скидання пароля вимагає обов’язкового введення iPhone у режим ДФУ

 • Введіть iPhone у режим DFU натисканням кнопки внизу;
 • Завантажте останню версію iOS (обов’язкова умова);
Оновлення

Без оновлення iOS нічого не вийде

 • На наступному етапі підтвердіть скидання кнопкою “Почати”;
 • Після скидання вимкніть iPhone та активуйте його знову.

PassFab iPhone Unlocker

Процедура видалення пароля супроводжується обов’язковою установкою останньої версії iOS (це незаперечна умова Apple, яку необхідно виконувати з метою безпеки) та стиранням всіх даних з пам’яті iPhone. Тому смартфону потрібна повторна активація з налаштуванням всіх параметрів і, якщо у вас є доступ до неї, відновленням резервної копії. Передбачається, що, якщо апарат заволодіє хтось сторонній, дані реального власника залишаться в таємниці.

Як розблокувати Айфон через Айтюнс

Як не дивно, але Apple також має власну програму, яка не тільки відповідає на питання, як розблокувати айфон без пароля , але й вирішує його. Звісно, ​​це iTunes. Незважаючи на те, що багато хто недолюблює її, вона цілком справно виконує своє завдання щодо забезпечення доступу до заблокованого iPhone, незалежно від того, є у вас пароль чи ні. Причому маніпуляції, які вам доведеться здійснити, використовуючи iTunes, будуть приблизно тими самими, що й у випадку з PassFab iPhone Unlocker. Хіба що так само зручно не буде.

 • Переведіть свій iPhone у режим DFU вручну;
 • Підключіть iPhone до комп’ютера через Lightning;
 • Запустіть iTunes чи Finder (залежить від версії ОС);
 • У діалоговому вікні iTunes виберіть “Відновити”;
Скинути Айфон

Скинути Айфон можна через Айтюнс, якщо ви знаєте, як ввести його в режим ДФУ

 • Підтвердьте завантаження та встановлення останньої версії iOS;
 • Дочекайтеся оновлення та підтвердьте скидання налаштувань;
 • Відключіть iPhone від комп’ютера та активуйте його знову.

Ключова незручність, яку вам доведеться терпіти при розблокуванні iPhone без пароля через Айтюнс, полягає в тому, що ви повинні вручну ввести Айфон в режим ДФУ . Це особливий режим, який використовується для відновлення смартфонів Apple у разі виявлення будь-яких проблем. В принципі, зробити це не так уже й важко. Тим більше, що у нас є докладна інструкція щодо цього. Але увімкнути DFU однією кнопкою, як це робить PassFab iPhone Unlocker, погодьтеся, зручніше.

Як розблокувати iPhone без комп’ютера

Якщо у вас є доступ до облікового запису Apple ID, це дуже добре, тому що в цьому випадку ви навіть можете розблокувати iPhone без Айтюнса . Для цього підійде сервіс «Знайти iPhone», вбудований у веб-версію сайту iCloud .com. Завдяки йому ви зможете не тільки визначити фактичне місцезнаходження свого смартфона, а й скинути його до заводських налаштувань. Це призведе до видалення блокування та дозволить розблокувати iPhone без пароля.

 • Перейдіть за адресою icloud.com та залогіньтесь;
 • У вікні виберіть «Знайти iPhone»;
 • У меню, що випадає, зверху виберіть свій iPhone;
iCloud

Скинути iPhone можна навіть через iCloud

 • Дочекайтеся завантаження та оберіть «Стерти iPhone»;
 • Підтвердьте скидання та активуйте iPhone заново.

Цей спосіб виглядає як найпростіший, але він є таким лише за умови, що ви маєте доступ до облікового запису Apple ID . Не те щоб це було щось незвичайно, але практика показує, що люди, які забувають пароль від iPhone , що найчастіше складається з чотирьох цифр, не можуть згадати і пароль до Apple ID, який є набагато складнішим. Тому майте на увазі, але не покладайте на нього великі надії — адже найчастіше цей спосіб може виявитися недоступним через об’єктивні причини.

Як скинути Айфон через Макбук

Якщо ви користуєтеся комп’ютером Mac, ви зможете розблокувати iPhone, не знаючи пароля без підключення до комп’ютера (у тому числі віддалено), навіть без доступу до облікового запису. Цей спосіб передбачає використання сервісу «Локатор», який встановлюється на Mac з минулого року. На відміну від веб-версії iCloud.com, «Локатор» не викидає вас з облікового запису, якщо ви одного разу зареєструвалися в ньому. Це дуже зручно в ситуації, коли пароль від облікового запису набагато складніше, ніж від самого iPhone.

 • Запустіть на Mac додаток “Локатор”;
 • У верхньому лівому куті виберіть «Пристрої»;
 • Натисніть на свій iPhone та дочекайтеся завантаження;
Локатор

Якщо у вас є “Локатор”, скинути iPhone можна навіть без пароля від iCloud

 • На карті навпроти іконки смартфона натисніть кнопку i;
 • У вікні виберіть «Стерти» і підтвердіть.

Враховуйте, що цей метод, як і попередній, працює лише в тому випадку, якщо на вашому iPhone увімкнено функцію «Знайти iPhone» . В іншому випадку “Локатор” не зможе визначити його місцезнаходження, а значить, і скинути всі його налаштування, видаливши пароль. Таким чином, єдиним гарантовано робочим і безпроблемним способом розблокувати iPhone без пароля залишається утиліта PassFab iPhone Unlocker , яка – якщо пам’ятаєте – навіть в режим DFU смартфон вводить самостійно.

Часті питання про iPhone

Пароль

Розблокування iPhone без пароля – це дуже непроста історія

 • Чи можна видалити пароль iPhone? Можна, причому щонайменше чотирма способами, залежно від ситуації, в якій ви опинилися.
 • Що робити, якщо забув пароль iPhone? Його можна спробувати підібрати, але у вас буде не більше десяти спроб, після чого він заблокується.
 • Як розблокувати iPhone без пароля? Достатньо скинути налаштування iPhone до заводських, а разом з ними вилучиться і захисна комбінація.
 • Як скинути пароль від iPhone без видалення даних? На жаль, ніяк. Видалення всіх налаштувань та даних із пам’яті смартфона є ключовою вимогою Apple до безпеки.
 • Як скинути iPhone без комп’ютера? Загалом, варіантів не так вже й багато. Особливо без пароля. Найпростіший зробити це через сервіс «Локатор».
Оцініть статтю
Додати коментар