Як зробити запис екрану на комп’ютері?

Windows

Існує безліч ситуацій, при яких необхідно записати відео з екрана комп’ютера . Одні використовують цей інструмент у процесі своєї роботи, інші записують відео проходження гри, треті готують навчальні матеріали для свого каналу на YouTube, а комусь потрібно записати відео «тут і зараз». Думаю, кожному неприємно усвідомлювати свою безпорадність у певних ситуаціях, але не в даному випадку, тому що необхідний вам інструмент знаходиться у вас під рукою. Не потрібно шукати в інтернеті спеціальні програми, завантажувати їх і довго розбиратися, як ними користуватися. До того ж, прості в освоєнні програми нічим не перевершують стандартну програму запису відео з екрана комп’ютера в Windows 10.

Як запустити запис відео у Windows 10?

Для запису відео з екрана комп’ютера в Windows 10 вам достатньо скористатися наступною комбінацією клавіш – Win + G. В результаті виконання команди, на екрані з’явиться спеціальна ігрова панель. Спочатку програма «задасть» просте питання, на яке потрібно дати єдину відповідь – «Так, це гра». Після чого вам буде доступна панель управління на якій ви легко знайдете кнопку запису.

Ігрова панель Windows 10
Кнопки ігрової панелі Windows 10

При натисканні на червону кнопку ви побачите таймер запису відео.

Кнопки ігрової панелі Windows 10

Залежно від дій, під час запису відео, таймер може переміщатися у правий кут.

Таймер ігрової панелі Windows 10

Для зупинки запису достатньо натиснути кнопку «стоп» (білий квадрат), після чого ви знайдете збережений відеоролик у папці «Відео».

Папка "Відео" Windows 10

Запис відео зі звуком із мікрофона

Запис відео з екрана комп’ютера виконується зі звуком, але за бажання ви можете переключити джерело та писати звук із мікрофона. Для цього просто встановіть галочку на відповідному пункті панелі керування – записати звук з мікрофона.

Запис звуку з мікрофону за допомогою ігрової панелі Windows 10

Ця опція стане в нагоді при коментуванні процесів у відеоролику, в процесі підготовки навчальних матеріалів або відео інструкцій.

Скріншот екрану

Ігрова панель дозволяє не лише записувати відео, а й робити знімки екрана. Для створення скріншотів, на панелі керування є кнопка у вигляді фотоапарата.

Створення знімка екрана за допомогою ігрової панелі Windows 10

Скріншоти за замовчуванням зберігаються в ту ж папку, що відеоролики.

Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Людмила

    Дякую за допомогу. Все дуже просто:)

    Відповіcти