Як перенести контакти з Android на iPhone: 5 способів

Android

Як скинути контакти з Android на iPhone за допомогою сім-карти

Мабуть, найпростіший спосіб перенесення контактів з андроїда на айфон – збереження номерів на сім-карті та її підключення у новому смартфоні. Однак тут важливо враховувати, що сімка може зберігати максимум 255 контактів , і якщо вам потрібно перенести більше інформації, використовуйте інші способи.

Як це працює:

Для початку переконайтеся, що контакти збережені на SIM. Для цього відкрийте програму «Контакти» на андроїд-смартфоні та зайдіть в його налаштування.

Виберіть «Імпорт/Експорт контактів» — «Експорт на накопичувач: SIM». Далі вам запропонують вибрати, звідки ви хочете копіювати контакти з телефонної книги, Google, WhatsApp або інших месенджерів. Позначте галочками необхідні контакти та підтвердіть свій вибір.

Як передати контакти з андроїда на айфон одним файлом

Ще один простий спосіб, що підійде навіть для великої кількості контактів. Їх можна передавати як звичайні файли, об’єднавши до одного архіву.

 • Для цього знову зайдіть у програму «Контакти» на своєму Android-смартфоні, відкрийте налаштування та виберіть «Імпорт/Експорт контактів» — «Надсилання контактів».
 • Відкриється ваша телефонна книга, де можна вибрати номери людей, які ви бажаєте скинути з андроїда на айфон.
 • Далі натисніть «Надіслати» та виберіть спосіб надсилання файлу з номерами. Ви можете використовувати пошту, месенджер, хмару або Bluetooth.
 • Щоб контакти з’явилися на айфоні, необхідно завантажити та завантажити відправлений файл.

Як пересилати контакти по одному

Може бути так, що вам треба перенести лише один контакт, наприклад, щоб поділитися з кимось своїм номером телефону.

 • Відкрийте список контактів на Android-смартфоні.
 • Виберіть потрібний номер: утримуйте ім’я контакту, доки не з’явиться меню, що надсилається або видаляється.
 • Натисніть “Надіслати” і виберіть формат для передачі інформації: це може бути текст, QR-код або файл vCard.
 • Далі все як і в попередньому пункті — шукайте у списку зручний спосіб відправки (Диск, Bluetooth, месенджер) та перекидаєте контакт.

Як синхронізувати контакти за допомогою Google

Нещодавно ми розповідали, як об’єднати календарі на комп’ютері та смартфоні за допомогою облікового запису Google. Той самий прийом можна використовувати для синхронізації контактів і перенесення їх на новий пристрій – навіть якщо йдеться про перенесення даних з Android на iOS.

 • Відкрийте налаштування на смартфоні на андроїд і виберіть розділ «Користувачі та облікові записи» (або просто «Акаунти», залежить від версії системи).
 • Знайдіть у списку Google і виберіть потрібний обліковий запис, якщо у вас їх кілька.
 • Напроти пункту «Контакти» перетягніть повзунок у активне положення.
 • Відкрийте установки на своєму айфоні та виберіть розділ «Паролі та Облікові записи». Додайте обліковий запис Google, зайдіть до його параметрів та активуйте повзунок «Контакти». До речі, це працює не лише на iPhone, а й на iPad.

Як скинути контакти з андроїда на айфон через Move to iOS

Якщо ви вирішили перейти з андроїд-смартфону на айфон, то вам доведеться скидати не тільки контакти, але й купу інших даних на новий пристрій. Перемістити все за один раз можна за допомогою програми Move to iOS. Докладніше про те, як це працює, ми писали в окремій статті про перенесення даних на новий смартфон.

Встановіть  Move to iOS  на Android-телефон та увімкніть iPhone. Важливо врахувати, що програма працює при першому налаштуванні айфону. Тобто, коли ви умовно дістали гаджет із коробки. Система запропонує перенести на нього дані з Android – на цьому етапі і знадобиться Move to iOS.

Виконуйте підказки програми, щоб синхронізувати пристрої. Ви зможете перенести не лише контакти, але й свою галерею, дані календаря, нотатки, програми та інші файли.

Оцініть статтю
Додати коментар