Як очистити кеш в Telegram 

Соціальні Медіа

Месенджери та чати з часом можуть заповнити пам’ять телефону, але є кілька простих способів очистити Telegram та звільнити місце без необхідності видаляти улюблені фотографії та інші важливі дані.

Щоб звільнити пам’ять без видалення важливих даних, слід видалити кеш. Кеш – це дані, які Telegram зберігає у вигляді повідомлень, гіфок, фотографій, файлів та посилань, що займає все більше місця на телефоні.

Як це зробити:

  1. Відкрийте програму Telegram.

  2. У правому верхньому куті знайдіть кнопку “Налаштування”.

  3. Перейдіть у розділ “Дані та сховище”, а потім “Використання сховища”.

  4. Натисніть “Очистити кеш Telegram”.

  5. Оберіть, що потрібно залишити, а що можна видалити. Процес видалення може зайняти деякий час, якщо накопичилось багато даних.

Для запобігання засміченню пам’яті телефону, корисно настроїти автоматичне видалення кешу та обмежити його максимальний об’єм. Також встановлення обмеження на автозавантаження фотографій, відео та гіфок допоможе економити інтернет-трафік та місце у телефоні.

Не забудьте, що подібний очищення від кешу можна провести і в інших месенджерах, таких як Viber, WhatsApp, Facebook Messenger та інші. Всі фотографії, відео, документи та інші дані можна зберегти в додатку, використовуючи функцію хмарного сховища.

Оцініть статтю
Додати коментар