Як відновити viber з листуванням

Соціальні Медіа

Вайбер (Viber) – найпопулярніший месенджер для смартфонів. Використовується для безкоштовних дзвінків, обміну короткими повідомленнями, фото, стікерами та відео. У власному обліковому записі Вайбера користувачі зберігають улюблені фотографії, зворушливі записки від близьких, контакти друзів та корисних знайомих.

Тримати важливі дані лише у додатку – необачне рішення. У деяких випадках цінні відомості можуть зникнути. Наприклад, якщо телефон втрачено, вкрадено або вийшов з ладу. Або якщо історія повідомлень стерта внаслідок оновлення операційної системи. Або пам’ять смартфона зазнала форматування. Але яка б не була причина, шанси на відновлення інформації є!

Чи можна відновити Вайбер

Один із найпоширеніших випадків – користувач випадково видалив Viber з мобільного пристрою або деактивував обліковий запис. У чому різниця:

 • При повному видаленні програма стирається зі смартфона разом із архівом повідомлень та дзвінків. Обліковий запис залишиться активним.
 • При деактивації облікового запису буде видалено реєстраційні дані користувача, пов’язані номери телефону та профілі із соціальних мереж. Гроші за куплені стікери на рахунок абонента не повернуться.

Можна встановити Viber заново будь-якої миті – це безкоштовно. Вийде навіть відновити старі записи, але якщо до видалення їх скопіювали на зовнішній носій.

Відновлення після видалення клієнта

Якщо гаджет втрачено, або програму видалили повністю, відновити Вайбер на телефоні нескладно. Для входу до свого облікового запису потрібно ввести старий контактний номер та пароль. Після цього користувач потрапить на колишню особисту сторінку, може відразу розпочати спілкування або зайнятися налаштуваннями резервного копіювання.

Після деактивації

Якщо колишній обліковий запис був деактивований, доведеться реєструватися в програмі знову. Спочатку потрібно прийняти умови користування Вайбером, ввести у вікно телефонний номер і автоматично висланий секретний код.

Другий крок – наповнення профілю. На особистій сторінці можна вказати ім’я або псевдонім. Бажано завантажити фотографію, щоб знайомим було найпростіше вас знайти.

Вкладка з чатами буде порожньою. Щоб створити новий чат, виберіть із телефонної книги абонента та надішліть йому повідомлення. Якщо після видалення потрібно повернути старі листування, доведеться зробити ще кілька кроків. Про них йтиметься у другій частині статті.

Порядок відновлення

У правилах Вайбера зазначено, що інформація користувача не зберігається на серверах. Дані з Viber можна надсилати у хмарне сховище або записувати на згадку про смартфон. Така система була введена для захисту особистої інформації користувачів від крадіжки третіми особами.

Щоб відновити втрачену інформацію, доведеться знову звертатися до віртуального диска або пам’яті телефонів. Усі варіанти бекапу листування у Вайбері зараховані нижче.

Відновлення за номером

Спосіб працює, якщо раніше Viber був синхронізований із хмарним сховищем. У цьому випадку всі листування вже збережені на віддаленому диску. Після встановлення програми та введення особистих даних Вайбер автоматично запропонує завантажити резервну копію. Користувачеві залишається натиснути кнопку «Відновити зараз», і знайомі діалоги з’являться на дисплеї.

Відновлення Вайбер по телефону
Швидке відновлення Вайбера за номером телефону

Створення резервної копії

Якщо ви раніше не зберігали повідомлення, створіть резервну копію зараз. Послідовність дій:

 1. Відкрийте Viber та перейдіть до налаштувань.
 2. Знайдіть вкладку «Обліковий запис», а потім відкрийте «Резервне копіювання».
 3. Активуйте синхронізацію особистої сторінки з обліковим записом Google або iCloud.
 4. Виберіть часовий проміжок, через який повторюватиметься копіювання.
Резервна копія
Створення резервної копії Вайбер

Папки з історією листування можуть бути приховані на диску з міркувань безпеки. Щоб зробити всі папки видимими, потрібно змінити налаштування віртуального сховища.

Надсилання бекапу на пошту

У старих версіях Viber можна відкрити вкладку «Виклики та повідомлення» та вибрати надсилання архіву на електронну пошту. У новій версії програми такого функціоналу немає. Якщо хочете підстрахуватися та зберегти копію на пошті, потрібно:

 1. Налаштувати резервне копіювання на віртуальний диск.
 2. Завантажити архів за посиланням із віртуального диска на комп’ютер чи телефон.
 3. Надіслати архів на власну скриньку електронної пошти.

Щоб сторонні не змогли прочитати особисте листування у Вайбері, папку з архівом рекомендується забезпечити паролем.

Відновлення резервної копії

Отже, ви дізналися, як відновити Вайбер після повного видалення та деактивації облікового запису. Після завершення інсталяції месенджера можна завантажити архів повідомлень. Для цього:

 1. Увійдіть у налаштування, відкрийте вкладку «Резервне копіювання».
 2. Знайдіть у нижній частині сторінки кнопку «Відновити» та натисніть її.
 3. Виберіть сховище та файли, які потрібно завантажити у програму.
 4. Дочекайтеся закінчення завантаження. Старі чати знову стануть доступними.
Відновлення Вайбер
Відновлення Вайбер із резервної копії

Що стосується зображень та фото, їх можна зберігати у пам’яті смартфона. Для цього в настойках Viber потрібно вибрати вкладку «Дані та мультимедіа» та поставити галочку навпроти пункту «Зберігати до галереї». Після видалення месенджера всі надіслані картинки залишаться у смартфоні. Їх можна переглядати, редагувати та надсилати іншим користувачам.

Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Ліза

  Треба відновили аккаунт вайбера

  Відповіcти
 2. Софія

  Відновити мій обліковий та телефона номер

  Відповіcти
 3. Іванка

  Прошу розблокувати viber

  Відповіcти
 4. Іванна

  Пожалуйста розблокуйте viber дуже прошу добрий вечір

  Відповіcти
 5. Іванна

  Не можу увійти треба розблокувати пожалуйста зробіть щось я вас дуже прошу від щирого серця

  Відповіcти
 6. Іванна котик

  Пожалуйста розблокуйте мені viber я вас дуже прошу

  Відповіcти
 7. Іванна

  Помилка не можу увійти вайбер допоможіть982323456

  Відповіcти