Як поставити пароль на ноутбук?

Windows

Встановлення пароля на ноутбук (і на ПК) зводиться до двох простих варіантів – це встановлення пароля на BIOS ноутбука або пароль на вхід до операційної системи, встановленої на ноутбуці. Кожен із цих способів має свої особливості. 

При установці пароля на вхід у Windows, слід пам’ятати, що його порівняно “легко” скинути або з’ясувати іншими способами, але він цілком підійде, якщо вам просто потрібно, щоб ніхто не скористався вашим ноутбуком, коли ви відійшли на якийсь час.Щоб поставити пароль у Windows 7, зайдіть у “Панель керування” > “Облікові записи користувачів”

Як поставити пароль на ноутбук

Виберіть “Створення пароля свого облікового запису” і задайте пароль, підтвердження пароля та підказку для нього, після чого застосуйте зроблені зміни.

При наступному увімкненні ноутбука перед входом до Windows потрібно буде вводити пароль. Крім цього, ви можете натиснути клавіші Windows + L на клавіатурі, щоб заблокувати ноутбук – потрібно введення пароля щоб продовжити роботу.

У Windows 8 10 ви можете зробити те саме такими способами:Як поставити пароль на ноутбук

  1. Відкрийте праву панель Windows 8, натисніть “Параметри” > “Зміна параметрів комп’ютера”. Після цього перейдіть до “Облікові записи”.
  2. У керуванні обліковими записами ви можете вказати пароль, графічний пароль або простий пін-код. 

Якщо ви вирішили встановити пароль на BIOS, підійдіть до цього відповідальніше. Обійти або скинути забутий пароль BIOS – завдання непросте, а функція виведення “підказки пароля” в BIOS не реалізована.Для встановлення пароля в BIOS ноутбука, спочатку 

Увійдіть до BIOS . У відповідному розділі BIOS можна встановити User Password (пароль користувача) та Supervisor Password (пароль адміністратора). Достатньо встановити User Password, у цьому випадку пароль буде запитуватися і для увімкнення комп’ютера і для входу в налаштування BIOS. У більшості випадків у BIOS можна задати лише пароль латинськими символами та цифрами. 

Оцініть статтю
Додати коментар