Як увійти в iCloud через браузер на комп’ютері чи смартфоні

IOS

У iCloud є веб-інтерфейс, до якого можна увійти через будь-який браузер Для авторизації потрібно знати Apple ID та пароль. Пристрій або операційна система не мають значення.

Як відкрити веб-версію на комп’ютері

Щоб перейти до веб-версії iCloud, запускаємо на комп’ютері будь-який браузер і переходимо на сайт iCloud . На екрані з’явиться вікно авторизації. Вказуємо Apple ID та пароль, щоб увійти до облікового запису.

Звичайна авторизація на сервісі

Після успішного авторизації з’являється вітальне вікно сервісу. У ньому вибираємо регіон та кращу мову. Натисніть на посилання «Почати використання iCloud», щоб перейти до інтерфейсу веб-версії.

Усі можливості iCloud

Через браузер доступні всі основні функції Apple. Тут можна переглядати пошту, керувати контактами, додавати нотатки, працювати з фотографіями та документами, шукати пристрій або визначати розташування друзів, які відкрили доступ до своїх геоданих.

Замість веб-версії на комп’ютері з Windows також можна використовувати програму iCloud. Вона доступна для безкоштовного скачування на офіційному сайті Apple .

На Windows є повноцінна програма для входу до iCloud

iCloud на Windows пропонує функціональність, аналогічну веб-версії сервісу:

  • Якщо використовується програма «Фото iCloud», фотографії та відеозаписи, зроблені за допомогою iPhone, iPad або iPod Touch, автоматично завантажуються на комп’ютер. Зворотній зв’язок теж працює – можна завантажувати файли з комп’ютера та переглядати їх на будь-яких пристроях із iCloud.
  • За допомогою iCloud Drive можна синхронізувати документи: переносити їх з комп’ютера до хмарного сховища та відкривати на інших пристроях. 
  • Автоматично синхронізуються дані з програм «Пошта iCloud», «Контакти iCloud», «Календар iCloud», «Нагадування iCloud». Інформація буде однаковою на всіх пристроях, до яких додано Apple ID.
  • Можна синхронізувати закладки Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge та Internet Explorer із Safari.
  • Доступно оновлення налаштувань iCloud, а також керування хмарним сховищем: визначення вільного місця, видалення об’єктів, зміна тарифного плану.

Простіше кажучи, веб-версія iCloud та програма для Windows можуть стати повноцінною заміною програми на iPhone чи iPad.

Як відкрити веб-версію на iPhone чи iPad

Веб-версія iCloud на iPhone або iPad буде корисною, якщо потрібно авторизуватися через чужий обліковий запис, який не потрібно прив’язувати до пристрою. 

  1. Запускаємо браузер Safari. 
  2. Переходимо на сайт iCloud . За промовчанням з’явиться сторінка з посиланнями на «Налаштування», «Знайти iPhone» та «Знайти друзів».
  3. Натискаємо кнопку виклику меню браузера.
  4. Вибираємо пункт “Повна версія сайту”.
  5. У вікні авторизації вводимо Apple ID та пароль від облікового запису.
На iPad порядок входу такий самий

Після успішного входу на екрані з’явиться веб-версія iCloud з тими ж можливостями, що й на комп’ютері. Користуватися не дуже зручно, тому що інтерфейс не адаптований під невеликий екран, але з функціональністю жодних проблем немає.

Оцініть статтю
Додати коментар