Як підключити айфон до телевізора 2 улюблені способи

IOS

Думаю, що багато користувачів хоч раз відчували необхідність у підключенні свого смартфона до телевізора. Показати фотографії з відпустки або транслювати особисте відео на широку публіку. Apple давно протнула фішку і викотила для цих цілей приставку Apple TV, яка крім вищезазначеної функції має ще купу фішок. Однак далеко не кожен хоче купувати собі новий пристрій лише для того, щоб транслювати екран айфону на телевізор. Тим більше, що зазвичай така потреба виникає вкрай рідко. Сьогодні пропоную розглянути кілька способів підключення айфону до ТБ та обговорити всі нюанси, які можуть виникнути під час проведення цієї процедури.

Всі способи підключення смартфона до телевізора поділяються на дві великі категорії: дротові та бездротові. Зрозуміло, що для підключення смартфона через Wi-Fi знадобиться телевізор по-новіше, а через провід можна приєднати телевізор десятирічної давності. Мені здається, що більшість вже давно придбали собі Smart TV, тож почнемо з підключення без дротів.

Як підключити айфон до телевізора через Wi-Fi

Щоб підключити телефон до телевізора через Wi-Fi, телевізор повинен підтримувати технологію Wi-Fi Direct. Перед виконанням процедури обов’язково ознайомтеся з інструкцією до телевізора. Ідеально, якщо ви знайдете конкретні вказівки по Wi-Fi Direct, але якщо ваше ТБ має приставку Smart, швидше за все все буде працювати як треба.

Трансляція екрана iPhone на телевізор без дротів.

Спочатку потрібно підключити телевізор до домашньої мережі Wi-Fi. Всі телевізори різні, тому універсальну інструкцію складно дати. Загалом вона виглядатиме приблизно так:

 • Переходимо до Налаштувань.
 • Далі клацаємо на Загальні налаштування, мережу.
 • Потім вибираємо бездротовий спосіб підключення.
 • Далі ТВ запропонує вибрати мережу Wi-Fi, виберіть домашню мережу.
 • Введіть пароль за допомогою пульта.
 • Натисніть кнопку Готово.

Далі підключаємося до тієї ж мережі Wi-Fi на iPhone і транслюємо екран свого телефону на ТБ. Тут все набагато простіше:

 • Переходимо до Налаштування, Wi-Fi.
 • Далі вибираємо ту саму мережу , що і на телевізорі (важливо).
 • Підключаємось до неї (вводимо пароль, якщо це необхідно).
 • Далі переходимо на айфоні до пункту управління (свайп з правого верхнього кута для iPhone X і старше або свайп знизу для iPhone 8 і молодше).
 • Натискаємо на іконку з двома екранами та вибираємо телевізор.
 • Готово.

Спочатку переконуємося в тому, що підключили обидва пристрої до однієї мережі, а потім дивимося в Пункт управління.

Тепер ви можете легко транслювати екран свого смартфона на свій телевізор. Сценаріїв використання тут не так багато, але фотографії з відпустки показати – саме те! Ну і пограти теж можна, хоча для мене тут набагато зручніше здається підключити айфон до комп’ютера .

Якщо у вікні Повторення екрана не з’явилося вашого телевізора , значить ТБ не підтримує цю фішку і доведеться діяти по-старому. Не лякайтеся, там усе просто.

Як підключити айфон до старого телевізора

Так, HDMI програє бездротовий передачі даних, але плюси у нього все ж таки є.

Якщо ваш телевізор не підтримує Smart TV, а підключити iPhone все ж таки хочеться, у мене для вас є один старий, але перевірений спосіб. Так, як ви вже, мабуть, здогадалися, я говорю про HDMI.

Є одне, але: для реалізації фішки нам знадобиться спеціальний кабель. З одного боку він матиме Lightning, з іншого — роз’єм HDMI для телевізора . Після того, як у вас з’явиться кабель, все можна буде зробити за лічені секунди:

 • З’єднайте за допомогою кабелю смартфон та телевізор. Якщо у проводу є ще USB, торкніть його у ТБ.
 • Виберіть джерело HDMI на телевізорі.
 • Потім зображення з’явиться автоматично на великому екрані.

Готово. Тепер ви можете переглядати фотографії, грати в ігри, дивитися YouTube на своєму телевізорі. Я, чесно сказати, великий ненависник Smart TV, тож звик працювати через провід. Тим більше що транслювати айфон на ТБ доводиться нечасто. 

Перегляньте фото, дивіться відео, грайте в ігри за допомогою трансляції айфона на телевізор.

Звичайно, знавці скажуть, що ще є деякі способи, але я категорично не рекомендую з ними зв’язуватися. Трансляція екрану через DLNA працює дуже кострубато, а якщо підключати айфон через USB, то нічого, крім накопичувача, ви не отримаєте.

Оцініть статтю
Додати коментар