Що таке репост у фейсбуці?

Соціальні Медіа

Знайдіть те, що ви хочете повторно опублікувати. Ви можете повторно опублікувати практично все, що було будь-ким ким-небудь опубліковано. Прокрутіть свою стрічку, щоб знайти дані, зображення, посилання або будь-який інший пост, яким ви хотіли б поділитися з іншими. Єдині пости, які ви не зможете повторно опублікувати, – це ті, що належать до секретних (закритих) груп.

В цьому випадку ви не зможете зберегти «лайки» та коментарі оригінального (початкового) посту. Якщо ви хочете повторно опублікувати опубліковані кимось іншим матеріали і при цьому зберегти всі «лайки» та коментарі, тоді вам необхідно буде залишити свій коментар до оригінального посту.

Натисніть кнопку «Поділитися». Вона розташована під постом, але вище за «лайки» та коментарі.

Виберіть те місце, де ви хотіли б повторно опублікувати матеріали. Якщо натиснути кнопку «Поділитися», з’явиться нове вікно. Використовуйте меню, що випадає, у верхній частині нового вікна для того, щоб вибрати те місце, де будуть повторно опубліковані матеріали. Ви можете поділитися ними у власній хроніці, у хроніці друга, в одній зі своїх груп або в особистому повідомленні.

  • Якщо ви вирішите поділитися матеріалами у хроніці свого друга, вам буде запропоновано ввести ім’я друга.
  • Якщо ви вирішите поділитися матеріалами з групою, вам буде запропоновано ввести ім’я групи.
  • Якщо ви вирішите поділитися матеріалами в особистому повідомленні, вам буде запропоновано вказати одержувачів повідомлення.

Додайте нове повідомлення. Коли ви повторно щось публікуєте, то ви можете додати нове повідомлення. Це повідомлення з’являється у верхній частині матеріалів, що повторно публікуються, а всі початкові повідомлення відображаються нижче.

  • Ви можете відзначати людей у ​​повідомленні, для цього необхідно набрати “@” (без лапок) перед ім’ям людини.

Налаштуйте атрибути оригінального посту. За умовчанням, коли ви ділитеся постом, відображається ім’я того, хто першим його розмістив. Ви, можливо, захочете видалити цю інформацію: натисніть на “Видалити” поряд з ім’ям автора початкового посту.

Налаштуйте параметри конфіденційності. Ви можете використовувати випадаюче меню в нижній частині вікна, щоб вибрати, хто з ваших друзів зможе побачити ваш репост. Ви можете зробити його загальнодоступним, видимим тільки вашим друзям, видимим тільки вам або ви можете вибрати зі своїх списків користувача ті, яким він буде видно.

Поділіться постом. Після того, як ви будете задоволені параметрами налаштування, ви можете повторно опублікувати пост, натиснувши кнопку “Поділитися”. Репост з’явиться у хроніці або особистих повідомленнях (відповідно до вашого вибору).

  • Залежно від налаштувань конфіденційності вихідного поста, можливо, не вдасться поділитися ним з усіма користувачами.
Оцініть статтю
Додати коментар