Як оновити Плей Маркет на Андроїд?

Android

Взагалі, за замовчуванням для оновлення Play Market робити нічого не потрібно – програма повинна оновитися самостійно. В окремих випадках виникають збої, коли програма оновлюється тільки тоді, коли сам запустиш процес. Як це зробити? Тепер вам покажемо.

Підключіться до Інтернету. Якщо у вас мобільний безліміт – відмінно, якщо ні, краще використовувати безлімітний вайфай, оскільки невідомо, скільки трафіку задіяне при оновленні.

Наступним кроком відкриваєте програму Play Market.

Натискаєте кнопку «Меню».

Топаєте за пунктом «Налаштування».

Скроліть вниз, поки не побачите рядок “Версія Play Маркета” – вона вам і потрібна. Натисніть на неї.

Відеоінструкція

Якщо для Play Market є оновлення, ви побачите повідомлення “Буде встановлено нову версію Play Market”. При цьому програма буде оновлено автоматично, вам потрібно тільки чекати. За часом це може тривати як 5 хвилин, і кілька годин — ймовірно, залежить від пропускного каналу.

А ось якщо остання версія програми вже встановлена, тоді на вас чекає повідомлення «Оновлень для Play Маркета немає».

Як поновити Play Market вручну?

Не всі знають, що Плей Маркет можна оновити навіть у тому випадку, якщо встановлена ​​остання версія програми – просто оновлення для нього потрібно видалити. Це може знадобитися, якщо програма неправильно працює, видає помилки тощо.

Поки Play Market чіпати не потрібно, зайдіть у програму «Налаштування».

Відкриваєте список програм.

Знаходьте та тапаєте за програмою з назвою Google Play Маркет.

Тепер потрібно знайти кнопку, щоб видалити оновлення. У нас вона захована під трьома крапками у правій верхній частині сторінки. Натискаєте.

Натисніть OK, щоб підтвердити дію.

Видалення оновлень завершено.

Тепер відкриваєте Play Market, заходьте в меню, вибираєте “Налаштування”, тапаєте по рядку “Версія Play Маркета” і бачите повідомлення, що Play Market буде оновлено.

А що буде, якщо не натиснути на рядок? Оновлення в будь-якому випадку має завантажуватися автоматично без допомоги користувача. Інша річ, якщо цього не сталося, що може говорити про збій у системі.

Оцініть статтю
Додати коментар