Як відкрити файл APK на комп’ютері

Технології

Для операційної системи Android існує безліч цікавих і корисних програм. Не рідко ці програми цікавлять користувачів, які не мають Android смартфона. На щастя, цю проблему можна вирішити без покупки нового пристрою. Натомість ви можете просто відкрити APK файл на комп’ютері та скористатися потрібним вам додатком.

Для запуску APK файлів на комп’ютері є багато різних програм. Але, більшість з цих програм надто важкі і складні. Тому встановлювати їх для одного APK файлу не хочеться. У цій статті ми запропонуємо вам простіший спосіб відкриття APK файлів на комп’ютері з Windows 7, Windows 8 або Windows 10.

Отже, щоб відкрити APK файл на комп’ютері нам знадобиться програма NOX APP PLAYER. Ця програма є безкоштовною, і ви можете просто завантажити її з офіційного сайту розробника ( посилання ). Процес встановлення NOX APP PLAYER дуже простий. Запускаєте інсталяційний EXE файл і слідуйте інструкціям, які з’являтимуться на екрані.

інсталяційний EXE файл

Після завершення встановлення розпочнеться завантаження операційної системи Андроїд. Це займе приблизно 20-30 секунд. Після цього ви побачите робочий стіл.

робочий стіл Андроїд

Перше, що вам потрібно зробити, це зайти в налаштування NOX APP PLAYER і включити ROOT. Для цього натисніть кнопку у вигляді шестерні, яка знаходиться у правому верхньому кутку програми.

налаштування NOX APP PLAYER

Після цього переводимо функцію ROOT у положення On та зберігаємо налаштування за допомогою кнопки внизу екрана.

включаємо функцію ROOT

Після того, як ROOT увімкнено, можна відкривати APK файл. Для цього натискаємо кнопку завантаження APK, яка знаходиться в правій частині вікна програми NOX APP PLAYER.

кнопка завантаження APK

Після цього програма повідомить, що файли APK можна відкрити простим перетягуванням. Але, дана функція працює незрозуміло як, тому натискаємо кнопку «I know» для того, щоб продовжити.

кнопка I know

Після цього з’явиться звичайне вікно для вибору файлу. Тут потрібно просто вибрати файл APK, який ви хочете відкрити на комп’ютері.

відкриваємо APK файл

Після цього розпочнеться встановлення APK файлу у програму NOX APP PLAYER. Після завершення встановлення програма запуститься автоматично, а на робочому столі Андроїд з’явиться іконка для запуску цієї програми вручну. Зверніть увагу, іноді, а вперше програма відмовляється запускатися. У такому разі потрібно просто відкрити його повторно, і воно почне працювати.

APK встановлено

Якщо для взаємодії з відкритим додатком потрібно симулювати будь-які функції Android смартфону, то для цього є панель з інструментами в правій частині вікна програми.

панель з інструментами у правій частині вікна

Слід зазначити, що ви також можете відкрити APK файл буквально. Для цього потрібно клікнути по APK файлу правою кнопкою мишки та вибрати «Відкрити за допомогою – Інша програма».

Відкрити за допомогою

Після цього відкриється вікно для вибору програми. Тут потрібно вибрати будь-який архіватор (наприклад, 7-zip) та натиснути на кнопку «Ok».

обираємо архіватор

Після цього ви побачите весь вміст файлу APK, який ви відкрили.

вміст APK файлу

За потреби ви зможете витягти з APK файлу будь-які дані.

Оцініть статтю
Додати коментар