Як видалити обліковий запис інстаграм

Instagram

Підготували просту інструкцію, як видалити обліковий запис в Інстаграмі назавжди з телефону на Андроїд або айфона.

Як скачати всі свої пости Instagram

При видаленні облікового запису в Інстаграм ви втратите доступ до своїх публікацій і не зможете їх відновити, тому ми радимо заздалегідь завантажити всі фотографії на смартфон або комп’ютер, якщо хочете їх зберегти. Наприкінці статті можете переглянути відеоінструкцію, як видалити обліковий запис в Instagram.

Це можна зробити буквально за кілька кліків, так як “інста” дозволяє разом завантажити всі свої дані. Копія ваших матеріалів, які ви коли-небудь публікували в соцмережі, прийде до вас на пошту у вигляді посилання – за нею ви зможете завантажити архів із файлами. У ньому буде вся інформація з Інстаграм: коментарі, списки передплатників, збережені публікації, повідомлення директу тощо.  

Запросити копію даних можна через програму Instagram для Android та iPhone:

 • Натисніть на свій аватар в нижньому правому кутку екрана і перейдіть у свій профіль.
 • Відкрийте меню, натиснувши три горизонтальні смужки у верхньому правому куті. Перейдіть до розділу “Ваша активність” – “Завантажити інформацію”.
 • Далі потрібно ввести адресу електронної пошти та пароль від вашого облікового запису.

Підтвердіть ці дії і чекайте на лист із посиланням для завантаження файлів — він прийде протягом 48 годин. У нашому випадку лінк прилетів того ж вечора, що його запросили.

Instagram: як видалити акаунт тимчасово

Якщо ви не хочете безповоротно видаляти свій профіль, то можете приховати його на якийсь час – простіше кажучи, відключити. У цьому випадку всі ваші фото, лайки та коментарі будуть приховані та з’являться лише тоді, коли ви вирішите знову активувати обліковий запис.

Тимчасово відключити обліковий запис Instagram у програмі не можна — лише через браузер на комп’ютері або смартфоні. Ось як це зробити:

 • Відкрийте веб-сайт instagram.com у браузері.
 • Клацніть по своєму аватару, щоб перейти у профіль.
 • Відкриється нова сторінка, у лівій частині якої буде невелике меню. Виберіть «Редагувати профіль».
 • Перейдіть до кнопки «Тимчасово відключити мій обліковий запис».

Виберіть причину, за якою ви бажаєте його вимкнути. Якщо справа, наприклад, у бажанні видалити невдалий коментар або публікацію, Інстаграм запропонує інші шляхи вирішення проблеми та цілий список посилань на гайди з використання програми .

Як видалити обліковий запис в Інстаграмі назавжди?

Видалити обліковий запис в Інстаграмі з комп’ютера дуже просто – це можна зробити через браузер. Це стосується і смартфонів: щоб видалити інстаграм з айфона, використовуйте Safari або будь-який інший браузер, який встановлений на телефоні. Для Android чудово підійде Chrome або Яндекс.

Важливо: після видалення профілю ви не зможете його відновити. Якщо ви не впевнені, що готові розлучитися зі своєю сторінкою назавжди, просто відключіть акаунт, а не видаляйте його.

Також при видаленні ви втратите свій нікнейм – і будь-який новий користувач зможе його забрати, якщо не встигнете створити нову сторінку з тим самим ім’ям. Однак якщо ваш обліковий запис був видалений за порушення правил Instagram, то використовувати той же нік не вдасться.

Отже, щоб видалити профіль, потрібно надіслати запит до служби підтримки. Для цього зробіть таке:

 • Ви повинні бути авторизовані у соцмережі, інакше нічого не спрацює. Увійдіть до свого облікового запису.
 • Перейдіть на сторінку Видалити обліковий запис у будь-якому зручному браузері (на ПК або телефоні).  
 • У формі «Чому ви хочете видалити свій обліковий запис» виберіть потрібну причину.
 • Інстаграм знову запропонує можливе вирішення проблеми, щоб уберегти вас від видалення профілю. Але якщо ви точно впевнені, що хочете стерти його назавжди, натисніть кнопку «Видалити обліковий запис» внизу сторінки.

Профіль не пропаде відразу – запит буде оброблятися від 30 до 90 днів. Однак ваші публікації, позначки “Подобається” та коментарі вже не будуть доступні іншим користувачам.

Як правило, через місяць інші користувачі перестануть бачити ваш обліковий запис, а його інформація буде безповоротно видалена. Однак розробники можуть зберігати резервну копію вашого контенту протягом 90 днів з цілої низки причин — серед них відновлення інформації після її втрати під час стихійного лиха або з метою проведення розслідування. Докладніше про це можна почитати у Політиці використання даних Instagram.

Оцініть статтю
Додати коментар