Що означає чорне серце в історіях у Instagram

Соціальні Медіа

Що щось означає? Хіба це не справжнє питання? Можливо, ми поговоримо про це іншим разом, а поки давайте поговоримо про жаргон соціальних мереж. У соціальних мережах є своєрідна мова. І якщо абревіатури вас недостатньо заплутали, у вас є смайли, які можна додати до цього списку.

Різні смайли представляють різні речі. Деякі з них легко зрозуміти, наприклад, простий смайлик ?, але деякі не такі очевидні. У цій статті ми розповімо, що означає смайлик із чорним серцем у Instagram.

Що таке смайлик із чорним серцем ?

Емодзі з чорним серцем – це одна з варіацій смайликів у вигляді серця. Існує кілька колірних варіацій емодзи у вигляді серця, включаючи синій, фіолетовий, коричневий та інші. Найчастіше використовується, звичайно ж, є смайлик з червоним серцем ?. Червоне серце, як відомо, символізує кохання.

Чорне серце використовується рідше і не так часто, як червоне серце. У Instagram чорне серце можна використовувати в коментарях, особистих повідомленнях і навіть розповіді.

Що означає чорне серце

Що ж, з огляду на те, що ці символи визначені користувачем, вони не дуже специфічні. Хоча, схоже, вони наслідують схожу тему. Ось кілька символів емодзі чорного серця.

  • Смерть: смайлик із чорним серцем насамперед асоціюється зі смертю.
  • Чорний гумор: не всі цінують чорний гумор, але ті, хто цінує чорний гумор, можуть використовувати емодзі з чорним серцем, щоб передати той факт, що вони просто жартують.
  • Жалоба: як і смерть, чорний смайлик став тісно асоціюватися з горем та жалем.
  • Невпевнений / Невпевнений: якщо смайлик використовувати поза вказаними вище контекстами, він може означати, що людина не хоче використовувати червоне серце. Оскільки червоне серце дуже чітко символізує любов, якщо людина ще не впевнена, що вона відчуває, вона може використовувати чорне серце або інший кольоровий смайлик.
  • Неприязнь: якщо людина посилає чорне серце, це може означати, що він намагається передати одержувачу, що він мертвий для нього.

Де можна використовувати смайли у формі серця

Читаючи, що символізує чорне серце, можна скласти загальне уявлення про те, де ви можете використовувати цей смайлик. Ось кілька прикладів, коли смайли з чорним серцем можуть бути доречно використані.

  • Щоб висловити співчуття людині, яка нещодавно когось втратила. Наприклад, «Жалкую про вашу втрату loss».
  • Щоб переконатися, що людина знає, що ви не серйозно ставитеся до чогось сумнівного. Ви можете додати його наприкінці пропозиції.
  • Як реакція на чорний гумор. Якщо хтось надішле вам похмурий анекдот, ви можете використовувати смайлик «лол», за яким слідує чорне серце, щоб показати їм, що вам сподобалося. (??)
  • Ви також можете додати смайлик з чорним серцем у свою історію, щоб показати свою жалобу втратою коханої людини або навіть відомої особистості.

Як використовувати чорне серце в історії в Instagram

Смайлик з чорним серцем можна використовувати як наклейку у своїй історії в Instagram. Щоб використовувати чорне серце у своїй історії, дотримуйтесь цього простого посібника.

Запустіть програму Instagram і проведіть пальцем праворуч, щоб перейти на сторінку з камерою.

Тепер клацніть фотографію, щоб встановити її як історію в Instagram. (Ви також можете вибрати зображення зі своєї галереї, змахнувши нагору.) Коли у вас є історія, натисніть кнопку «Наклейки» на верхній панелі.

Використовуйте рядок пошуку вгорі, щоб знайти чорне серце. Хоча є лише один смайлик із чорним серцем, є досить багато GIF-файлів на вибір.

Торкніться наклейки, щоб додати її до своєї історії. Ідіть уперед і опублікуйте свою історію, як завжди.

Що ж, тепер ви знаєте, що означає смайлик із чорним серцем у Instagram і як його використовувати. Якщо у вас є питання, не соромтеся звертатися до нас в коментарях нижче.

Оцініть статтю
Додати коментар