2 способи заблокувати номер телефону, щоб не дзвонили

Android

Необхідність блокування телефонного номера виникає у власників смартфонів нечасто. Причиною таких дій найчастіше бувають набридливі знайомі, спамери, телефонні хулігани чи колектори. Позбутися непотрібних дзвінків можна за допомогою вбудованих засобів операційної системи або, використовуючи спеціальні програми. Телефон додасться до «чорного списку», і додзвонитися з нього на номер користувача буде неможливо.

сповіщення

Блокування номера на Android

Багато старих мобільних телефонів, які не мали встановленої операційної системи, мали вбудовану функцію «чорних» та «білих» списків. Тобто перелік номерів, з яких не можна додзвонитися, або, навпаки, лише тих телефонів, яким забезпечувався доступ. На більш сучасних смартфонах з ОС Андроїд ця опція зустрічається рідко – знайти її можна на деяких моделях Samsung та версіях операційної системи, починаючи з 6.0 Marshmallow.
Для блокування абонента на Android 6.0 достатньо виконати такі дії:

 1. Зайти до списку дзвінків;
 2. Перейти до контакту, який потрібно заблокувати;
 3. Натиснути та утримувати вибраний номер;
 4. Після появи меню виберіть блокування номера.

Ця ж опція стає доступною при переході до меню контактів. Потрапити в нього можна після натискання трьох точок пошуку у верхній частині екрана. Ще простіше можуть виконати налаштування та відокремлення небажаних співрозмовників власники телефонів Samsung. Їм достатньо перейти до вибраного номера та натиснути кнопку додавання до чорних списків. Користувачам нових моделей мобільної техніки Самсунг та ж опція доступна з програми Телефон. До речі, щоб вас не заблокували, через незрозумілі цифри в номері, купіть красивий на Сім-трейд.ру .

Налаштування

Дзвінки на номер продовжать надходити, але власник їх вже не почує. А дзвонить будуть відправлятися стандартні сигнали виклику з завершенням через 60 секунд після спроби додзвонитися. Ще один варіант зі схожим результатом – відправлення всіх, хто входить з конкретного номера на голосову пошту.

Увімкнення голосових повідомлень

За допомогою додатків

У магазині програм Play Market можна завантажити програми, які також допоможуть заблокувати дзвінки і навіть SMS повідомлення. З їх допомогою налаштовуються чорні або білі списки, включається блокування певного періоду часу та інші корисні опції. До найпопулярніших програм для блокування номерів можна віднести:

 1. Anti Nuisance – програма, що дозволяє блокувати номери прямо зі списку дзвінків;

  Інтерфейс
 2. Mr. Number – утиліта, яка не тільки не дає можливості додзвонитися заблокованому контакту, але й попереджає про підозрілі номери;
 3. «Блокувальник дзвінків» – програма з тими самими функціями, що й інші блокувальники, але абсолютно безкоштовна.

  Заблоковані номери

Всі ці програми не займають багато місця. А для захисту від набридливих телефонують використовують або метод відсутності сигналів, або автоматичного повідомлення про зайняту лінію. Схожий функціонал має і деякі програми для iOS.

Блокування на iOS

Основний спосіб заблокувати телефонуючого на Айфоні – це перейти в стандартний додаток “Телефон”, вибрати номер або контакт, якого хочете внести до чорного списку.

Контакт

Далі, знизу буде рядок «Заблокувати абонента», натиснувши на який, вам потрібно підтвердити свої дії і абонент більше не зможе вам додзвонитися.

Блокування

Другий, більш щадний спосіб це активація режиму «Не турбувати». Для цього відкриваються налаштування айфона, вибирається меню «Не турбувати» та «Допуск дзвінків». Після цього встановлюється можливість прийому дзвінків лише певної групи осіб. Недолік способу – неможливість додзвонитися і тим, чиїх номерів у списку контактів немає. І оскільки через це режим доведеться періодично вимикати, небажані абоненти все-таки зможуть додзвонитися.

Налаштування на Айфоні

Використання сторонніх програм із App Store для користувачів айфонів теж допускається. Але їхня безпека залишається під питанням. І щоб не ризикувати потраплянням своєї конфіденційної інформації в чужі руки краще відмовитися від використання таких додатків.

Оцініть статтю
Додати коментар