Як налаштувати eSIM на новому iPhone 14

Технології

Apple підтримує eSIM з iPhone Xs/XR, але цього року вона йде ва -банк, відмовившись від слота для фізичної SIM-карти для всіх версій iPhone 14, які продаються в США, тоді як моделі, що продаються в інших країнах, матимуть підтримку як фізичних, так і віртуальної SIM-карти, Apple може згодом видалити слот SIM-карти в інших країнах залежно від наявності. Точні інструкції залежать від регіону. У цьому посібнику ми зосередилися переважно на ринку США.

ESIM є заміною фізичної SIM-карти, яка вбудована в схему телефону, щоб користувачі могли легко перемикатися між SIM-картами. Це також дозволяє людям розмістити більше двох SIM-карт. IPhone 14 зможе одночасно розмістити до восьми SIM-карт . Отже, наскільки легко завантажити нову eSIM на iPhone? Це має зайняти лише кілька кроків.

Ось як це зробити:

  • Перейдіть у «Налаштування» > «Стільниковий зв’язок» > «Додати план стільникового зв’язку» . Крім того, це налаштування можна знайти в меню Налаштування > Мобільні дані > Додати eSIM .
  • Ви побачите на дисплеї купу номерів для перенесення плану. В іншому випадку ви можете вручну вибрати опцію «Передача з сусіднього iPhone». Щоб це працювало, обидва iPhone мають бути на iOS 16.
  • Інструкції на старій моделі допоможуть вам у цьому процесі. Введіть код підтвердження, який відображатиметься на новому iPhone, на старому iPhone.
  • Щойно ви перенесете тарифний план на новий iPhone, ваш оператор надішле вам сповіщення про завершення налаштування.

Підтримка QR-коду

  • Якщо ваш оператор надав вам QR-код, ви можете просто вибрати «Використовувати QR-код» під час налаштування нового iPhone або скористатися камерою.
  • У деяких регіонах опцію «Використовувати QR-код» можна знайти в меню «Налаштування» > «Мобільні дані» > «Додати eSIM». 

Перетворення фізичної SIM-карти

Деякі оператори можуть підтримувати швидке перетворення фізичної SIM-карти на eSIM без відвідування магазину. Для цього ви можете перейти в «Налаштування» > «Стільниковий зв’язок» і вибрати «Перетворити на eSIM » , а потім натиснути «Перетворити план стільникового зв’язку» . Після підтвердження тарифного плану стільникового зв’язку ви хочете приховано натиснути «Перетворити на eSIM» і дочекатися його активації.

Деякі оператори можуть мати власні програми та сайти для легкого налаштування eSIM. Примітно, що більшість моделей iPhone потребують підключення до Інтернету через Wi-Fi під час переходу на eSIM, але iPhone 14 лише з eSIM, можна активувати без підключення до Інтернету з підтримкою Wi-Fi.

Оцініть статтю
Додати коментар