Чому не варто купувати б/у AirPods

IOS

AirPods настільки популярні навушники, що ними користуються навіть деякі фанати Android. Складається відчуття, що вони є у всіх, але це не так: багато хто сумнівається, прицінюється, чекає знижок, а хтось заглядає в Інтернет у пошуках гідного варіанту, який був у використанні. 

Купівля таких AirPods завжди загрожує проблемами і даремно витраченими грошима: якщо вам і пощастить зіткнутися з порядним продавцем, який виставив на продаж власні навушники, то ймовірно, що жити їм залишилося недовго. Крім того, інтернет-майданчики кишать підробленими навушниками. Настав час розставити крапки над i: що поганого в б/у AirPods, чи варто економити гроші і коли варто купувати навушники від Apple.

Акумулятор в AirPods

Навушники AirPods за замовчуванням видають непогану автономність. Акумулятора більш-менш нових AirPods буде достатньо для невеликого перельоту з одного міста до іншого. Найновіші AirPods 3 взагалі здатні пропрацювати довше AirPods 2 і AirPods Pro . Проте, як і в будь-яких інших пристроях, акумулятор – це витратний матеріал. У випадку з AirPods немає офіційного способу заміни батареї – доведеться купувати нові навушники.

Акумулятори в AirPods. AirPods потрібно правильно заряджати: це такий самий гаджет як і iPhone. Фото.

Також немає і нормального способу перевірити залишкову ємність акумуляторів AirPods . Є платні програми для Mac, а також дивні методики обчислення – справжні танці з бубном, інакше. Відрізняється і процес експлуатації AirPods у різних користувачів. Навряд чи хтось сумлінно дотримується рекомендацій:

 • Вимкнути шумозаглушення, яке швидше розряджає навушники;
 • AirPods найкраще тримати у кейсі;
 • Висока гучність впливає заряд;
 • Важливо правильно заряджати навушники.

Купуючи AirPods, ви ризикуєте зіткнутися з втомленим акумулятором, який почне вмирати через кілька місяців. Гроші викинуті дарма.

Чищення AirPods

Я звернув увагу на те, що багато знайомих нехтують чищенням AirPods. Береш чужі AirPods, а вони брудні та засалені, сіточки забиті вушною сіркою. Їх можна почистити звичайною вушною паличкою, протерти спиртовою серветкою, але новіші вони не стануть: бруд все одно проникає всередину і з цим нічого не вдієш. Носити такі навушники неприємно – з цієї ж причини багато хто продає свої iPhone без EarPods . Крім того, корпус AirPods згодом починає жовтіти. Погодьтеся, це трохи не те, чого очікуєш від білих навушників Apple.

Чищення AirPods. Намагайтеся регулярно чистити AirPods, щоб не доводити їх до жахливого стану. Фото.

Якщо ви охайна людина, яка стежить за гігеною, то в цьому випадку варто придивитися до уживаних AirPods Pro: у них змінні амбушюри, які набагато простіше почистити від вушної сірки. У цьому їхній величезний плюс на відміну від звичайних AirPods. Але знову ж таки: зверніть увагу на їх колір.

Тихий звук в AirPods

Усі навушники мають одну спільну рису — згодом вони починають тихіше звучати. Це здатні помітити власники AirPods, які користуються не перший рік. При покупці AirPods з рук варто мати під рукою більш-менш свіжий екземпляр, наприклад, позичити в друга, щоб було з чим порівняти.

Тихий звук у AirPods. Купуючи б/в AirPods, важливо звернути увагу на гучність: краще порівняйте їх з іншими AirPods. Фото.

Уживані AirPods можуть ввести вас в оману: один навушник гучніший, інший тихіше або обидва тихі одночасно. Усьому виною неправильна експлуатація, прослуховування музики на максимальній гучності, потрапляння всередину бруду або води . Загалом, ще одна причина обережніше ставитись до такої покупки.

Зарядний кейс для AirPods

Сам кейс досить непоганий у використанні: він компактний, спритно заряджає навушники, його цілком реально почистити від бруду. Проблема в іншому: він дряпається від повітря .

Зарядний кейс AirPods. Зарядний кейс AirPods найбільше схильний до подряпин. Фото.

В інших випадках ви можете взяти будь-який кейс для AirPods у своїх знайомих і розглянути його як слід: побачите, як сильно його помотало життя. Виглядає це досить неприємно, але якщо вас це не лякає, то для такого варіанту згодиться чохол для кейсу AirPods .

Як купити б/в AirPods

На мій погляд, якщо і зважилися на покупку таких AirPods, намагайтеся це робити у знайомих або друзів. Не факт, що вони будуть в ідеальному стані, зате ви точно знатимете всю підніжну навушників. Крім того, вони точно будуть оригінальними — навряд чи ваші друзі носили китайську підробку, яку складно, але реально вирахувати серед варіантів з Авіто.

Як купити б/в AirPods. На мій погляд, AirPods – не та річ, яку варто купувати з рук. Фото.

При покупці у незнайомців зверніть увагу буквально на все: на колір кейсу, навушників, на коробку з-під AirPods, звірте серійні номери і навіть придивіться до інструкції з експлуатації AirPods – китайські умільці навчилися ідеально підробляти AirPods, але часто підробку видає кривий шрифт в інструкції.

Купівля б/в AirPods – якась лотерея. Але в ній реально розібратися, щоби не залишитися ні з чим. Задумайтеся, чи варта гра свічок та заощаджених грошей: може простіше купити нові навушники?

Оцініть статтю
Додати коментар