Як зробити скріншот на iPhone 

IOS

Ви поміняли свій iPhone 6s, iPhone 7 чи iPhone 8 на новенький iPhone 11 Pro чи iPhone 11 Pro Max? Ласкаво просимо до нового світу Face ID та навігації жестами. Ви не сумуватимете за кнопкою Home на iPhone 11 Pro доти, доки не спробуєте зробити скріншот.

iphone-11-screenshot-how

Спосіб зробити скріншот на iPhone 11 Pro не такий, як на старих моделях. Якщо у вас був iPhone X, iPhone XS або iPhone XR, ви вже знайомі з новим способом. В іншому випадку ми розповімо про нього нижче.

Як зробити скріншот на iPhone 11 Pro

Крок 1: Одночасно затисніть кнопку Збільшення гучності  та  Бокову кнопку на своєму iPhone 11 Pro/Pro Max. Як тільки ви відпустите кнопки, буде зроблено скріншот.

iphone-11-screenshot-how

Крок 2: Ви почуєте характерний звук, а в нижньому лівому куті екрана з’явиться прев’ю скріншота. Натисніть його, щоб обрізати та відредагувати скріншот.

Щоб відключити звук скріншота, просто вимкніть звук на iPhone.

Крок 3: Щоб одразу поділитися скріншотом, затисніть його превью. Ви також можете скинути це прев’ю з екрана, і скріншот просто збережеться у додатку Фото.

Як зробити скріншот через Assistive Touch

Зробити скріншот на iPhone 11 Pro можна однією рукою, але для цього потрібно налаштувати функцію Assistive Touch.

Крок 1: Відкрийте програму Налаштування і зайдіть в  Основні -> Універсальний доступ -> Assistive Touch . Тут натисніть на перемикач поруч із Assistive Touch. На екрані з’явиться напівпрозора кнопка Assistive Touch.

Bez-imeni-1

Крок 2: Натисніть  Меню верхнього рівня , виберіть піктограму зі зіркою та Знімок екрана . У меню Assistive Touch буде додано можливість робити скріншот. Ви також можете замінити стандартні дії на інші.

Bez-imeni-21

Крок 3: Тепер у будь-який момент можете зробити скріншот однією рукою, вибравши значок скріншота в меню Assistive Touch.

Усі свої скріншоти ви знайдете в альбомі «Знімки екрана» у додатку Фото. Цей альбом створюється автоматично і всі зроблені вами скріншоти з’являються там.

Оцініть статтю
Додати коментар