13 способів виправити повідомлення Twitter (X), яке не вдалося надіслати

Соціальні Медіа

Ви не можете надсилати повідомлення на X, раніше відомому як Twitter, одному або всім? Ви потрапили на правильну сторінку. Можливо, ви не можете надсилати повідомлення через нещодавно введені обмеження Twitter, застарілу версію програми, неперевірений номер телефону та інші причини. Але не переживай. Дізнайтеся, як виправити помилку Twitter «Не вдалося надіслати повідомлення» та продовжити роботу як зазвичай.

Окрім повідомлення про помилку «Не вдалося надіслати повідомлення», ви також можете отримати помилку «Не вдалося надіслати повідомлення» або щось подібне. Ця публікація допоможе виправити більшість помилок, які виникають під час надсилання повідомлення. Давайте почнемо.

ПЕРЕЗАПУСТІТЬ ПРИСТРІЙ

Якщо ви отримуєте повідомлення про помилку «Не вдалося надіслати повідомлення» під час надсилання прямих повідомлень у Twitter , ви повинні почати процес усунення несправностей, перезавантаживши пристрій, з якого ви надсилаєте повідомлення. Отже, скажімо, ви надсилаєте повідомлення з телефону Android. Перезапустіть його, а потім спробуйте надіслати знову.

ПЕРЕВІРТЕ ПРАВИЛА ОБМЕЖЕННЯ ПОВІДОМЛЕНЬ TWITTER

Перш ніж ми перейдемо до інших виправлень усунення несправностей, ви повинні знати про правила Twitter, оскільки вони можуть бути причиною збою надсилання повідомлень у Twitter.

Добовий ліміт на повідомлення

Перше правило полягає в тому, що ви можете надсилати лише 500 повідомлень у Twitter щодня. Коли ви досягнете цього ліміту, ви не зможете більше надсилати повідомлення в цей день. Вам доведеться зачекати наступного дня, щоб знову надіслати повідомлення.

Порада : інші обмеження Twitter включають доступ до 2400 твітів на день, підписку лише на 400 людей і 4 зміни електронної пошти облікового запису на годину.

Повторювані повідомлення

Якщо ви надсилаєте те саме повідомлення на різні облікові записи або кілька разів на той самий обліковий запис, особливо ті, що містять посилання, Twitter може вважати їх спамом і заблокувати вам надсилання нових повідомлень на деякий час. Вам потрібно буде зачекати принаймні 30 хвилин, перш ніж ви зможете надіслати більше повідомлень.

НАДІСЛАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ ЩЕ РАЗ

Якщо для певного повідомлення постійно з’являється повідомлення про помилку «Повідомлення не вдалося надіслати», ви повинні злегка змінити його, тобто одне-два слова, і спробувати надіслати знову.

ПЕРЕВІРИТИ ІНТЕРНЕТ

Переконавшись, що ви не перевищили ліміт Twitter, необхідно перевірити підключення до Інтернету. Можливо, на вашому пристрої не працює Інтернет, тому повідомлення Twitter не вдалося надіслати. Відкрийте будь-який інший додаток або браузер і перевірте, чи працює Інтернет.

Ось кілька порад, як налагодити підключення до Інтернету:

  • Перезапустіть модем Wi-Fi.
  • Перемикайтеся з мобільного передавання даних на Wi-Fi або навпаки.
  • Увімкнення та вимкнення режиму польоту.
  • Вимкніть VPN.

ПЕРЕВІРТЕ СТАТУС СЕРВЕРА TWITTER

Якщо Інтернет працює нормально, велика ймовірність, що Twitter не працює. Перевірити, чи працює Twitter, можна за допомогою Downdetector . Відкрийте веб-сайт і знайдіть Twitter. Веб-сайт покаже ваші поточні та минулі збої в Twitter.

Перевірте статус Twitter

ОНОВІТЬ ДОДАТОК

Далі потрібно оновити програму Twitter на телефоні. Іноді проблема полягає в самій програмі. Можливо, ви використовуєте старішу версію програми Twitter. Тому припиніть усе, що ви робите, і оновіть програму на телефоні.

Відкрийте App Store (iPhone) або Play Store (Android) на своєму телефоні та знайдіть X або Twitter. Натисніть кнопку Оновити, якщо вона доступна.

ОЧИСТИТИ КЕШ (ANDROID)

На Android спробуйте магічне рішення очистити кеш для програми Twitter, щоб вирішити проблему, пов’язану з поломкою або непрацюванням Twitter DM. Для цього виконайте такі дії:

Крок 1. Відкрийте налаштування на телефоні Android.

Крок 2: перейдіть до «Програми», а потім X.

Налаштування програми Android Twitter

Крок 3: Торкніться Пам’ять і натисніть кнопку Очистити кеш.

Android Twitter App Очистити кеш

Крок 4. Перезапустіть телефон, відкрийте програму Twitter і спробуйте надіслати повідомлення знову.

ПЕРЕВІРТЕ, ЧИ НЕ ЗАБЛОКОВАНО ВАС

Якщо ви не можете надіслати комусь повідомлення в Twitter і бачите в ланцюжку чату повідомлення «Ви більше не можете надсилати прямі повідомлення цій особі», ця особа заблокувала вас. У такій ситуації ви не можете нічого зробити, окрім як надіслати їм повідомлення з нового облікового запису або попросити когось іншого надіслати їм повідомлення від вашого імені, якщо це важливе повідомлення.

Твіттер заблокував повідомлення в DM

ПІДТВЕРДЬТЕ СВІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ

Якщо ваш номер не підтверджено у вашому обліковому записі Twitter, це також може бути причиною того, що повідомлення Twitter не надсилаються, особливо якщо ви намагаєтеся надіслати повідомлення в обліковий запис, який не підписаний на вас.

Все, що вам потрібно зробити, це підтвердити свій номер, що має вирішити проблему. Щоб додати та підтвердити свій номер телефону до свого облікового запису Twitter на Android та iPhone, виконайте такі дії:

Крок 1. Відкрийте програму Twitter на телефоні.

Крок 2 : торкніться значка зображення профілю вгорі та розгорніть «Налаштування та підтримка».

Крок 3 : виберіть Налаштування та конфіденційність.

Налаштування профілю Twitter

Крок 4 : перейдіть до свого облікового запису, а потім до інформації про обліковий запис.

Інформація профілю Twitter

Крок 5: Натисніть Телефон і додайте/підтвердьте свій номер телефону.

Twitter Змінити номер телефону

ВИЙДІТЬ І ЗНОВУ УВІЙДІТЬ

Далі ви повинні спробувати вийти з програми Twitter. Це вирішить будь-яку тимчасову проблему у вашому обліковому записі чи програмі, через яку повідомлення Twitter не надсилаються.

Щоб вийти зі свого облікового запису Twitter, виконайте наведені нижче дії.

Крок 1. Відкрийте програму Twitter на телефоні.

Крок 2. Торкніться зображення профілю вгорі та виберіть Налаштування та підтримка, а потім Налаштування та конфіденційність.

Налаштування профілю Twitter

Крок 3 : перейдіть до свого облікового запису, а потім до інформації про обліковий запис.

Інформація профілю Twitter

Крок 4: натисніть Вийти.

Twitter Вийти

Крок 5. Після виходу з системи перезавантажте телефон і знову увійдіть у програму Twitter.

БУДЬТЕ ТЕРПЛЯЧІ

Іноді потрібно набратися терпіння і надіслати повідомлення через деякий час. Тому, якщо повідомлення не таке термінове, спробуйте відправити його через півгодини-годину.

ПЕРЕВСТАНОВІТЬ TWITTER

Нарешті, якщо ви не можете надсилати повідомлення в Twitter, потрібно перевстановити програму Twitter . Для цього спочатку потрібно видалити програму зі свого телефону, а потім знову встановити її.

На iPhone

Щоб видалити Twitter на iPhone, відкрийте бібліотеку програм і знайдіть X. Утримуйте його та натисніть кнопку «Видалити програму». Після видалення скористайтеся посиланням нижче, щоб знову завантажити X.

Видаліть Twitter на iPhone

На Android

Так само відкрийте панель програм на Android, натисніть і утримуйте піктограму програми X і виберіть «Інформація про програму». Натисніть кнопку Видалити. Після цього перевстановіть програму з Play Store за посиланням нижче.

Twitter Видалити Android

13. ЗВЕРНІТЬСЯ В СЛУЖБУ ПІДТРИМКИ TWITTER

Нарешті, якщо ви спробували все, ваш останній шанс — зв’язатися зі службою підтримки Twitter і повідомити їм про свою проблему. Вони зможуть допомогти та вирішити ваш запит.

Оцініть статтю
Додати коментар