Як очистити кеш discord

Програми

Кеш у месенджері Discord необхідний для швидкого завантаження даних, також в ньому зберігається інформація про ваш обліковий запис. Іноді помилка кеша або помилки в його файлах призводять до різних проблем при використанні програми або мобільного додатка. У таких випадках потрібно очищення даних користувача, і в цій статті я покажу доступні методи як для комп’ютера, так і для смартфона.

Очищення кешу в Discord на ПК

Здебільшого необхідність у очищенні кешу виникає саме у користувачів повної версії месенджера Діскорд, яка завантажується на комп’ютер. У цьому випадку вам буде доступно два методи: взаємодія через консоль або видалення файлів в операційній системі. 

Метод 1: Очищення кешу через консоль

Discord є веб-додатком, тому навіть у самій програмі можна відкрити консоль розробника, щоб переглянути код, отримати дані про роботу компонентів або навіть внести зміни. Саме з елементами ми і взаємодіятимемо далі, щоб очистити кеш. Я покажу, як видалити лише дані про конкретні об’єкти, що допоможе відновити їхню роботу, а також розберу видалення саме кешу та файлів cookie.

 1. Для початку запустіть програму та викличте консоль розробника, використовуючи для цього гарячу клавішу Ctrl+Shift+I .
 2. Розгорніть меню із вкладками та виберіть «Application» .
 3. Виберіть розділ «Local Storage» , а в ньому клацніть лівою кнопкою миші за єдиним посиланням. Справа з’явиться список елементів із назвами. Наприклад, якщо у вас відсутні емоди або не працює ігровий оверлей, знайдіть ключ з відповідною назвою, клацніть правою кнопкою миші по ньому і виберіть пункт «Delete» . Параметри будуть видалені, а при наступному перезавантаженні програми завантажено заново.
 4. Щоб очистити кеш та куку, розгорніть інші розділи – їх ви бачите на зображенні нижче. Можете виділити всі пункти, що знаходяться в розділах, і так само видалити їх.
 5. Окремо зазначу, що після виклику консолі розробника можна просто натиснути Ctrl + F5 , щоб перезавантажити месенджер з ігноруванням кеша і куки. При наступному автоматичному запуску ви зможете зрозуміти, чи зникли помилки, які раніше докучали.

Метод 2: Очищення файлів на ПК

Другий варіант підійде тим користувачам, у кого виникли проблеми з реалізацією першого методу, або якщо він не приніс належного результату. Тут знадобиться знайти файли користувача на системному розділі жорсткого диска і вручну видалити їх.

 1. Запустіть програму “Виконати” у Windows, використовуючи для цього стандартне поєднання клавіш Win + R . Введіть у поле %appdata%\discord і натисніть клавішу Enter для підтвердження переходу по дорозі.
 2. У директорії, що з’явилася, виділіть через затиснутий Ctrl і ліву кнопку миші папки з назвами “Cache” , “Code Cache” і “GPUCache” . Потім натисніть правою кнопкою миші по будь-якій з цих папок і виберіть пункт для їх видалення з контекстного меню.
 3. Якщо і такий метод не підійде, в тому ж шляху натисніть кнопку зі стрілкою назад і видаліть повністю папки з назвами «Discord» і «Discordptb» , після чого перезапустіть месенджер і перевірте працездатність функцій, що вас цікавлять.

Зазвичай один із наведених методів завжди виявляється дієвим. Якщо вам так нічого і не допомогло, опишіть свою проблему в коментарях до цієї статті, щоб я підказав рішення. Іноді єдиним виходом буде перевстановлення месенджера або встановлення його публічної бета-версії замість актуальної.

Очищення кешу в Discord на мобільному пристрої

У мобільному додатку Discord користувач не має доступу до консолі розробника, тому очищення кешу здійснюється тільки шляхом видалення файлів. Для цього не потрібно шукати розташування об’єктів, оскільки потрібна функція вбудована в Android або iOS. Потрібно лише вибрати програму зі списку та очистити її сховище.

 1. Розгорніть шторку з повідомленнями та перейдіть в налаштування смартфона або планшета.
 2. Знайдіть розділ під назвою «Програми та сповіщення» або «Програми» , а потім перейдіть до нього.
 3. Знайдіть у списку встановлених програм Discord і топніть по цій програмі.
 4. Відкрийте розділ керування сховищем програми.
 5. Натисніть кнопку «Очистити кеш» і дочекайтеся, поки цей процес буде завершено (іноді повідомлення про закінчення не з’являються, просто розмір кешу стає практично нульовим).

Очищення кешу – один із найпопулярніших методів вирішення багатьох проблем, пов’язаних з роботою Дискорда як на ПК, так і на мобільному пристрої. Ви можете сміливо використовувати описані методи, щоб видалити проблемні файли та перевірити, чи допоможе це вирішити саме вашу ситуацію.

Оцініть статтю
Додати коментар