Чому Microsoft Office не відкривається – Word, Excel, PowerPoint?

Програми

Користувачі Windows 10 повідомляють про проблему, пов’язану з версіями Microsoft Office 2010 та 2013, коли такі продукти, як Word, Excel або PowerPoint, не відкриваються та не повертають жодних помилок чи запитів.

У звітах, представлених користувачами Windows 10, пакет Microsoft Office деякий час працював нормально, і з незрозумілої причини ярлики різних компонентів Office перестали запускати програму.

Microsoft Office не повертав жодних помилок і не підказував, коли виникла ця проблема. Але, наслідуючи наведені нижче кроки, сподіватимемося, що ви зможете вирішити свої проблеми.

Чому не відкриваються програми Office 365?

Чому не відкриваються програми Office 365?

Іноді у програмах можуть виникати помилки, і це може призвести до помилки Office під час підготовки до роботи під час спроби запустити певні програми.

Небагато користувачів повідомили, що ярлики MS Office відсутні в меню “Пуск”, що робить їх нездатними запускати будь-які з цих програм.

Проблеми з вашим обліковим записом Microsoft також може призвести до різних проблем, одна з яких: « Виникли проблеми з вашим обліковим записом. Помилка Office».

Що робити, якщо Microsoft Office не відкривається?

1. Відкрийте диспетчер завдань

Відкрийте диспетчер завдань

Якщо ви намагалися відкрити Microsoft Office Word (наприклад) на комп’ютері або ноутбуку з Windows 10, і це нічого не дало, спробуйте відкрити диспетчер завдань.

Натисніть Ctrl+Shift+Esc або клацніть правою кнопкою миші на панелі задач і виберіть «Диспетчер завдань» і перегляньте відкриті програми або вкладку « Довідки  », де ви знайдете його як WINWORD.EXE .

Якщо ви бачите процес там, це означає, що Windows 10 думає, що програма відкрита, і нічого не робитиме з цим. У цьому випадку спробуйте створити новий документ, клацніть його правою кнопкою миші та виберіть ” Редагувати “.

У деяких випадках цей метод виявився корисним і може допомогти вам у скрутній ситуації.

2. Перейти до джерела

Якщо ваші ярлики Microsoft Office нічого не роблять, коли ви намагаєтеся їх запустити, можливо, існує проблема зв’язку між самим ярликом і фактичним файлом, який він повинен відкрити.

Залежно від того, яку версію Office ви встановили, ви повинні знайти їх в одному з таких місць:

 • C:Програмні файлиMicrosoft OfficeOffice14
 • C:Program Files (x86)Microsoft OfficeOffice14

Спробуйте запустити потрібний вам інструмент звідси, якщо він працює, винен був ваш ярлик. Створіть новий ярлик для Office та замініть несправні.

3. Використовуйте безпечний режим

Запустити продукт Office у безпечному режимі досить просто, як і попередніх версіях Windows.

Просто відкрийте утиліту ” Виконати”  (клавіша Windows + R) і введіть ім’я продукту, який ви хочете слідувати, /safe .

Наприклад, якщо ви бажаєте відкрити Microsoft Excel у безпечному режимі, введіть excel /safe .

4. Використовуйте альтернативу Microsoft Office

Якщо вам потрібно обійти цю проблему з Office, вам може бути корисно розглянути інший пакет керування документами.

WPS Office Suite є законною альтернативою Microsoft Office завдяки ефективному керуванню документами на кількох пристроях. Таким чином, ви можете редагувати та керувати своїми файлами у Windows, macOS, Linux, Android або iOS.

На ринку достатньо програм Office, здатних забезпечити додаткову цінність. Отже, ця альтернатива надає інструменти Writer, Spreadsheet або Presentation.

Крім того, він підтримує 47 форматів файлів та доступний для багатьох мов.

⇒ Отримайте офіс WPS

5. Відремонтуйте або перевстановіть

Відремонтуйте або перевстановіть

Нарешті, якщо у вас немає іншого рішення, спробуйте використати функцію відновлення. Ви можете отримати доступ до нього, відкривши Панель керування -> Програми та компоненти -> знайдіть Microsoft Office і виберіть Змінити у верхньому меню.

У вікні виберіть «Відновити» і дотримуйтесь вказівок майстра. Якщо це не вирішить вашу проблему, слід видалити Microsoft Office і виконати нову установку.

6. Встановіть оновлення Windows

Microsoft регулярно випускає оновлення для Microsoft Office (та інших внутрішніх функцій та програм) через Центр оновлення Windows.

Отже, якщо ваша поточна версія Office якимось чином порушена, є можливість, що нове оновлення виправить це. І це не обов’язково має бути оновлення Office.

Можливо, деякі інші функції, встановлені на вашому комп’ютері, заважають роботі Office, не дозволяючи отримати доступ до нього. В обох випадках встановлення нових оновлень може вирішити проблему.

Встановіть оновлення Windows

Щоб інсталювати останні оновлення на вашому комп’ютері, просто перейдіть до « Параметри» > «Оновлення та безпека » та перевірте наявність оновлень.

Якщо у вас виникли проблеми з відкриттям програми «Налаштування», перегляньте цю статтю, щоб вирішити цю проблему.

7. Видаліть оновлення Windows

 • Перейти до установок.
 • Тепер перейдіть до розділу “Оновлення та безпека ” > “Центр оновлення Windows”.
 • Перейдіть до Історія оновлень > Видалити оновлення.
 • Тепер знайдіть останнє оновлення Office, встановлене на вашому комп’ютері (ви можете відсортувати оновлення за датою), клацніть його правою кнопкою миші та виберіть “Видалити”.
 • Перезавантажте комп’ютер.

Тепер давайте зробимо повну протилежність до попереднього рішення. Якщо проблема почала виявлятися після того, як ви оновили пакет Office, ви можете легко видалити останні оновлення і подивитися, чи вирішить це вашу проблему.

8. Вимкнути надбудови

Вимкнути надбудови
 • Відкрийте проблемну програму.
 • Виберіть « Файл» > «Параметри» .
 • Натисніть «Надбудови», а потім вимкніть усі надбудови.
 • Перезапустіть програму та запустіть її без увімкнених надбудов.

Іноді пошкоджені надбудови можуть блокувати відкриття будь-якого документа Word/Excel/PowerPoint.

Оскільки ви не можете точно знати, яка надбудова викликає проблему, ми рекомендуємо видалити їх усі, а потім знову встановити одну за одною.

Таким чином, ви зможете дізнатися, який із них викликає проблеми. Завдання забирає багато часу, але насправді у вас не так багато варіантів.

9. Переконайтеся, що Office активовано

Переконайтеся, що Office активовано

Якщо копія Microsoft Office Suite не є справжньою, ви не зможете відкрити жодну програму Office. Технічно ви можете нормально відкрити будь-яку програму, але нічого з нею зробити не можете.

Ви не можете створювати нові документи або відкривати та редагувати існуючі документи. Це просто пуста оболонка. Отже, переконайтеся, що ваш Office правильно активований, і спробуйте запустити його ще раз.

10. Видалити ключі реєстру Word

Видалити ключі реєстру Word
 • Перейдіть до Пошуку, введіть regedit та відкрийте Редактор реєстру .
 • Перейдіть одним з наступних шляхів:
  • Word 2002: HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftOffice10.0WordData
  • Microsoft Word 2003: HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftOffice11.0WordData
  • Word 2007: HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftOffice12.0WordData
  • Word 2010 : HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftOffice14.0WordData
  • Microsoft Word 2013: HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftOffice15.0Word
  • Word 2016: HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftOffice16.0Word
 • Тепер просто натисніть на ключ даних та видаліть його.
 • Перезавантажте комп’ютер.

Якщо у вас проблеми з відкриттям Word, спробуємо видалити деякі ключі реєстру. Сподіваюся, після цього програма почне працювати.

11. Видаліть старі драйвери принтера

І, нарешті, деякі користувачі також повідомляють, що інсталяція старих драйверів принтера на ПК з Windows 10 перешкоджає роботі Microsoft Office. Вам потрібно видалити старі драйвери принтера та інсталювати нові.

Крім того, ви можете використовувати спеціальне програмне забезпечення для видалення, щоб видалити старі драйвери принтера з вашого ПК.

Інше програмне забезпечення для видалення може сканувати ваш комп’ютер на наявність будь-яких файлів, що залишилися, пов’язаних з вашим конкретним додатком, і безповоротно видаляти їх.

Після того, як ви закінчите видалення старих драйверів, перевірте, чи є проблема.

Ось про це. Ми, звичайно, сподіваємося, що хоча б одне з цих рішень допомогло вирішити проблему з Microsoft Office.

Якщо у вас є будь-які коментарі, питання або пропозиції, просто повідомте нам про це у коментарях нижче.

Більше того, майте на увазі, що ця проблема здебільшого виникає з Microsoft Word. Тим не менш, у нас є докладні рішення, застосовні до всіх програм Office:

 • Microsoft Word не відкривається
  • Бувають випадки, коли спроба відкрити будь-який документ Word призводить до одного і того ж результату: ви просто не можете пройти повз синій прямокутник, що відкривається.
 • Документи Word не відкриваються
  • Користувачі часто скаржаться, що подвійне натискання на документ Word (.doc або .docx) марний. Вони не можуть відкрити файл Word або піктограму файлу порожній.
 • Microsoft Office не відкривається у Windows 10
  • Більше того, ви можете зіткнутися з неприємною ситуацією, коли Office повністю не відкривається. Застосуйте наведені вище рішення та підтвердіть той, який успішний у вашому випадку.
Оцініть статтю
Додати коментар