YouTube Music стає сумісним з HomePod

IOS

Запуск додатку iOS 14 приніс багато нових можливостей, включаючи інтеграцію сторонніх музичних сервісів з Apple HomePod. Проте, ця можливість досі лишається мало використовуваною. Та недавно один з користувачів Twitter знайшов цікавий натяк у коді, що може вказувати на інтеграцію з YouTube Music в найближчому майбутньому.

Натяк на Інтеграцію з YouTube Music

Користувач з псевдонімом X (@aaronp613) на Twitter виявив цікавий натяк у коді додатку YouTube Music. Зокрема, в коді був знайдений гліф Home та URL-адреса для “ytm_connect_with_homepod,” що свідчить про можливу інтеграцію цього музичного сервісу з HomePod.

Зараз ще неможливо точно сказати, коли ця інтеграція стане доступною для користувачів, але знаменою є те, що робота в цьому напрямку ведеться.

Як Працює Інтеграція?

Ця функція налаштовується в додатку YouTube Music, а не в додатку Apple. Після додавання сервісу, такого як YouTube Music, ви можете встановити його за замовчуванням для голосового помічника Siri. Це означає, що Siri буде використовувати цей сервіс для відтворення музики, коли ви надсилаєте голосові команди.

Крім того, ви можете вказати конкретний музичний сервіс у своїх голосових командах, навіть якщо інший сервіс є за замовчуванням. Це робить інтеграцію з YouTube Music з HomePod ще більш зручною для користувачів.

Заключні Думки

Інтеграція YouTube Music з Apple HomePod обіцяє стати важливим кроком у поліпшенні взаємодії користувачів з їхніми пристроями. Це відкриває нові можливості для відтворення улюбленої музики та забезпечує більший вибір сервісів.

Незважаючи на те, коли ця інтеграція стане доступною, це вже зараз викликає зацікавленість та очікування серед користувачів, які з нетерпінням чекають можливості насолоджуватися музикою з HomePod за допомогою YouTube Music.

Оцініть статтю
Додати коментар