ЯК ЗНАЙТИ IPHONE ПРИ ЙОГО ВТРАТІ АБО КРАДІЖЦІ⚡️

IOS

Смартфон від Apple належить до категорії мобільних гаджетів, втрата яких для господарів вважається справжньою трагедією. І справа не лише у вартості пристрою, яка справді висока. Згідно зі статистикою, що ґрунтується на опитуваннях, кожні три з чотирьох власників яблучних смартфонів зберігає на них важливу особисту інформацію, включаючи бізнес-дані. А що казати про керівника? Для нього залишитися без iPhone – справжня катастрофа, якою б не була причина втрати.

Але не все так погано – в Apple подбали про те, щоб у користувачів залишалася можливість забезпечити пошук зниклого пристрою. І цих можливостей достатньо, щоб один із способів спрацював.

Що робити, якщо вкрали iPhone

Головне – не зневірятися, не впадати в депресію, а якнайшвидше починати вживати конкретних заходів. Найчастіше від швидкості вашої реакції і залежить кінцевий результат, хоча має місце і воля випадку.

Перше, що потрібно зробити, якщо виявили, що втратили iPhone – зателефонуйте самі собі, використовуючи будь-який інший телефон. Є шанс, що ваш гаджет потрапив до рук сумлінної та чесної людини, і він поверне пристрій за невелику винагороду. Якщо іншого телефону немає, можна використовувати для тих же цілей інтернет. Наприклад, сервіс iCantFindMyPhone дозволяє зробити дзвінок на будь-який номер. Але зазвичай у таких випадках трубку не беруть. Це означає, що потрібно діяти швидко та рішуче: заблокувати сім-картки за допомогою дзвінків мобільним операторам. Але треба врахувати, що для підтвердження особистості, швидше за все, потрібно буде відповісти на запитання та надати паспортні дані. Такий захід убереже вас від великого мінусу на рахунку, якщо ви на контракті.

Сервіс iCantFindMyPhone

Після цього необхідно змінити паролі на телефоні. Зробити це можна через комп’ютер. Особливо цей захід актуальний, якщо ви робите в телефоні фінансові операції. Втім, втратити доступ до облікових записів у соцмережах та інших сайтів через крадіжку паролів – це теж дуже і дуже погано.

А тепер заспокойтеся і спробуйте упорядкувати свої думки. Згадайте, де ви були останнім часом, щоб бодай приблизно знати, де могли втратити смартфон. Непогана ідея – розмістити оголошення у локальних групах соцмереж. Потрібно запастися терпінням – можливо, хтось відгукнеться, але якщо ви не хочете чекати, можна розпочати активні дії. Знайти вкрадений iPhone можна різними способами – за номером телефону, IMEI, через iCloud, скориставшись спеціалізованими програмами, і це далеко не повний перелік. Але про все по порядку.

Пошук iPhone по IMEI

Унікальний ідентифікатор мобільного телефону не є гарантією, що він допоможе в пошуках, але варто спробувати пробити цей номер на спеціалізованих сайтах. У всякому разі, ця ідея зовсім не позбавлена ​​сенсу. Якщо ви знаєте IMEI свого «яблучного» гаджета (для цього достатньо набрати комбінацію *#06#), заходьте на портал sndeep.info, зареєструйте тут свою втрату, натиснувши на головній сторінці на кнопку «Додати до списку вкрадених/втрачених» і введіть дані, про які вас попросять.

Портал sndeep.info

Щодня база даних сайту поповнюється десятками та сотнями нових номерів, а кількість щоденних перевірок складає 20-30 тисяч.

Інший сайт, що спеціалізується на пошуку iPhone, MissingPhones.org, менш популярний у російських користувачів, але і тут подібна послуга безкоштовна.

Як знайти iPhone за допомогою комп’ютера

Якщо, крім втраченого смартфона, у вас немає жодної іншої техніки для виходу в інтернет, крім персонального комп’ютера (ноутбука), їх також можна використовувати. Іншими словами, знайти iPhone з іншого телефону чи ПК можна через iCloud – хмарний сервіс від Apple .

iCloud

У цьому контексті Айклауд не тільки надає для користувачів власників «яблучних» пристроїв дисковий простір, а й низку додаткових сервісів, одним із яких є пошук зниклого гаджета.

Сервіс так і називається – “Знайти iPhone”, про те, як ним користуватися, ми розповімо в наступному розділі.

Пошук iPhone за допомогою функції Find My iPhone

Отже, розглянемо, як знайти втрачений iPhone з ПК чи іншого iPhone через iCloud. Головна умова застосування цього методу – включена функція Find My iPhone на смартфоні під час його зникнення. Крім того, пристрій повинен мати вихід в інтернет і акумулятор не повинен бути сівшим. Якщо він розрядився до моменту втрати/крадіжки, але ви виставили в налаштуваннях опцію відправки останньої геопозиції, то зможете дізнатися, де він був у момент вимкнення. Зрозуміло, коли телефон знайдуть, підзарядять та увімкнуть, функція запрацює знову.

Find My iPhone

Розглянемо, як використовувати сервіс «Знайти iPhone»:

  • заходимо на сайт iCloud, авторизуємось;
  • заходимо в пункт меню «Знайти iPhone» (доведеться ввести пароль від вашого облікового запису повторно);Знайти iPhone
  • з’явиться карта, на якій висвітиться місцезнаходження вашого смартфона.

Як бачимо, нічого складного. Карту можна масштабувати, вибирати її вид (супутник, мапа, гібрид). Якщо ви є великим шанувальником бренду Apple і володієте кількома такими пристроями, вибрати зникле можна в полі «Всі пристрої».

Після вибору iPhone у вас з’явиться вікно із вибором можливої ​​дії.

Якщо вибрати опцію “Відтворити звук”, iPhone дуже голосно запищить. Корисність цієї функції полягає в тому, що якщо ви залишили десь гаджет, його почують і знайдуть по звуку. Але не факт, що повернуть.

Опція “Стерти iPhone” дозволяє видалити всі дані з пам’яті смартфона . Зрозуміло, пошук пристрою після цього дуже ускладниться. Функцію слід використовувати в крайніх випадках – коли вам потрібно приховати особисті дані, навіть з урахуванням того, що телефон ви, мабуть, більше не побачите. Інша справа, якщо ви заздалегідь подбали про збереження даних, створивши копію на тому ж iCloud. У будь-якому випадку не поспішайте – ваш iPhone, що знайшов, доведеться його зламати, щоб користуватися, а це зовсім не просто.

Опція "Стерти iPhone"

Опція “Режим зникнення” призначена для блокування зникнення. Вибравши цю функцію, потрібно буде створити новий пароль, який буде використовуватися для розблокування смартфона. Крім того, можна вказати номер контактного телефону, який відображатиметься на екрані заблокованого iPhone. Втім, цей пункт можна за бажання пропустити. На наступному екрані можна ввести текст, який відображатиметься на втраченому пристрої.

Режим пропажі за потреби можна вимкнути, ще раз натиснувши на однойменний пункт меню.

Як знайти iPhone, якщо він сів чи вимкнений

Чи можна відстежити вимкнений iPhone у реальному часі? Зрозуміло, що ні. Єдине, що ви зможете зробити – переглянути, де він знаходився на момент вимкнення. Якщо ви його просто втратили, це може здорово допомогти з пошуками, за умови, що відключений втрачений гаджет не знайшов хтось інший. Якщо його вкрали, функція Find My iPhone буде марною.

УВАГА. Скористатися цією функцією можна тільки на пристроях із встановленою iOS, починаючи з версії 8. Іншими словами, якщо у вас iPhone 4, використовувати функцію не вдасться.

Як знайти iPhone з Android-пристрою

Опція «Location History» від Google є відмінним засобом стеження за об’єктом, який вас цікавить, причому навіть без його згоди. Але для цього потрібно знати ідентифікатор Apple облікового запису шуканої особи, вірніше, його iPhone.

Правда, програма не показує розташування гаджета в режимі реального часу, зате ви можете відстежити його переміщення в інтервалі від дня до місяця.

Як використати цю можливість:

  • входимо на Android-пристрої в обліковий запис iPhone;
  • запускаємо додаток “Google Карти”;
  • у головному меню вибираємо пункт “Хронологія”;Google Карти
  • повзунок функції « Історія місць » переводимо в активний стан;
  • після підтвердження включення функції вводимо дату, що цікавить нас, починаючи з якої ви зможете відстежувати переміщення об’єкта.

Для очищення хронології переміщень достатньо видалити ці дані в налаштуваннях.

Які дії нашкодять, якщо потрібно знайти гаджет при увімкненій функції «Знайти iPhone»

Якщо ви вирішили звернутися з приводу зникнення правоохоронних органів, то там вам можуть запропонувати видалити дані з iCloud, мотивуючи це тим, що для пошуку гаджета по IMEI потрібно, щоб смартфон був активований. Після стирання даних з хмарного сервісу Афон дійсно можна буде активувати без пароля. Так, шанси знайти апарат зростуть, але далеко не факт, що віддадуть – його цілком може присвоїти співробітник поліції без наслідків для себе.

Знайти iPhone

Не слід також реагувати на дзвінки, виконані на ваш контактний телефон, якщо вас попросять видалити дані з iCloud, представившись співробітниками сервісного центру, служби підтримки або іншим підозрілим способом. Пам’ятайте, що вам можуть телефонувати на цей номер тільки ті, хто знайшов/украв iPhone, і повертати вони його не мають наміру.

Програми для пошуку зниклого iPhone

Існує чимало програм, доступних у AppStore, за допомогою яких можна шукати зниклий гаджет. Деякі з них безкоштовні, інші вимагатимуть за операцію гроші, як правило, невеликі.

Contact If Found

Безкоштовна програма, функція якої – створити заставку, на якій вказано контактну інформацію власника. Власне до пошуку це не стосується – це лише превентивний захід, яким слід скористатися заздалегідь.

iHound

А ось це вже справді корисна штучка. Додаток повідомить власника про місцезнаходження iPhone, якщо той, хто знайшов його, надумає підключити його до комп’ютера. iHound при включенні відповідних налаштувань може також із заданою періодичністю запам’ятовувати поточне розташування смартфона.

Reward If Found

Додаток, що є аналогом Contact If Found – він лише створює яскраву заставку на головному екрані з контактною інформацією власника гаджета. Головна відмінність – програма платна.

iLocalis

Досить специфічний додаток, що працює лише на смартфонах із джейлбрейком.

iLocalis

Може не тільки відстежувати гаджет, а й повідомляти власника про новий номер, якщо той, хто знайшов його, вирішить замінити сім-карту на свою.

Висновок

З точки зору безпеки пристрою від Apple істотно випереджають Android-пристрою, і вишукування інженерів компанії в цьому напрямі продовжуються. Подейкують, що в даний час у стадії розробки знаходиться проект, реалізація якого дозволить обчислювати місцезнаходження пристрою навіть у вимкненому стані.

Але поки що це середньострокові перспективи, а iPhone, що втратив, ми радимо скористатися вищеописаними рекомендаціями і стежити за тим, щоб функція «Знайти iPhone» завжди була включеною.

Як завжди, вітається опис вашого особистого досвіду пошуків втраченого або вкраденого iPhone. Чекаємо на ваші коментарі!

Оцініть статтю
Додати коментар