Як побудувати та поділитися власним маршрутом у «Google Картах»

Windows

Іноді просто прокласти маршрут на картах недостатньо: програма може показати незручну дорогу або навіть завести в небезпечний квартал. Якщо до вас у місто приїжджають друзі або родичі або ви просто добре знаєте вулиці того чи іншого населеного пункту та хочете поділитися цими знаннями, то скористайтесь сервісом «Мої карти» від Google.

Як створити власний маршрут у «Моїх картах»

Натисніть «Створити нову карту» у верхньому лівому куті, а потім кнопку «Додати маршрут», розташовану під рядком пошуку та позначену вигнутою стрілкою. Введіть назву картки.

У полі А вкажіть відправну точку, а полі Б — кінцеву. Там же виберіть тип переміщення – скажімо, на машині чи пішки. Якщо автоматично створений шлях вам не подобається, натисніть будь-де синій лінії і перетягніть її в потрібне місце.

Щоб доповнити маршрут зупинками, натисніть «Додати пункт призначення». Порядок зупинок можна змінювати перетягуванням точок на карті.

Мої карти: маршрут

Коли маршрут буде готовий, його можна відправляти. Для цього натисніть “Поділитися” трохи нижче назви карти. Ця функція працює так само, як і в інших сервісах компанії. Ви можете надіслати людині посилання або надіслати йому запрошення поштою. Вашу картку він зможе переглянути через мобільний або десктопний браузер.

За допомогою вже згаданої кнопки «Додати маршрут» можна розміщувати на карті додаткові шари. Наприклад, один шар з основними місцями, ще один – з вашими улюбленими кафе та ресторанами, щоб гостям було де перекусити.

Оцініть статтю
Додати коментар