Як виключити Айфон / Iphone

IOS

Ті, хто змінив старі покоління айфонів на нові безкнопкові спочатку переживали крайні незручності без такої звичної і зручної кнопки Домой.

Однак розробники Еппл не полінувалися і створили цілу систему рухів у тандемі із сенсором, яка замінила кнопку. У тому числі і для вимкнення айфону.

Далі ми розповімо про те, як швидко та просто вимкнути iPhone

Спосіб №1

Найпростіший спосіб – вимкнути смартфон через розділ “Налаштування”. У списку знайдіть категорію “Основні”. Там оберете опцію “Вимкнути”.

Спосіб №2

Екстремальний спосіб вимкнути айфон навіть без необхідності розблокувати екран. Натиснувши на кнопку розблокування п’ять разів поспіль, з’явиться особливий екран з екстреною панеллю.

Крім “Дзвінка SOS” та швидкого “Доступу до медкарти” у списку ви знайдете і опцію Вимкнути. Після натискання живлення айфона 11 вимикається.

Спосіб №3

Останній спосіб підходить у тих випадках, коли смартфон безповоротно завис і не хоче повертатися до життя. Щоб вимкнути його примусово для перезавантаження, натисніть кнопку зниження гучності та кнопку розблокування.

Вимкнути айфон 11 не надто складно. Головне – звикнути до відсутності універсальної кнопки “Додому”, пристосуватися до нових комбінацій рухів і т. д. Практикуватися найкраще з власним айфоном, купити який можна в інтернет-магазині Yellow.

Оцініть статтю
Додати коментар