iPhone 15 – дата випуску, огляд та характеристики

IOS

Очікування та ажіотаж навколо нового покоління iPhone завжди підкреслюють його вагоме значення у світі сучасних гаджетів. Користувачі з нетерпінням чекають його виходу, конкуренти тривожно спостерігають, а виробники намагаються передбачити його характеристики. Цей пристрій є не лише предметом прагнень, а й натхненням для багатьох, які намагаються скопіювати його успіх.

Основні характеристики iPhone 15

ЕкранЗахоплюючий дисплей Liquid Retina XDR mini-LED з максимальною яскравістю 1600 ніт.
⚡️ Розміри екрануiPhone 15 – 6.1″,
iPhone 15 Pro – 6.1″,
iPhone 15 Max – 6.7″,
iPhone 15 Pro Max – 6.7″.
❤️ Частота оновленняВражаюча плавність завдяки можливості до 120 Гц.
ПроцесорПотужний Apple А17 Bionic, що забезпечує неймовірну продуктивність.
? Оперативна пам’ятьiPhone 15 та iPhone 15 Max – 4 ГБ,
iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max – 6 ГБ.
⭐️ Внутрішнє сховищевід 256 ГБ до 2 ТБ.
? Акумулятор iPhone 15iPhone 15 та iPhone 15 Max – понад 3 200 мАг,
iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max – понад 4 000 мАг.
?КамераPhone 15 та iPhone 15 Max – подвійна (12 Мп + 12 Мп) камера та LiDAR-датчик.
iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max – потрійна (48 Мп + 12 Мп + 12 Мп) камера та LiDAR-датчик.
? Дата виходуВересень 2023 року
? Операційна системаПрацюйте з легкістю і насолодою, завдяки iOS 17
⚠️ Wi-FiНасолоджуйтесь швидким та стабільним підключенням завдяки підтримці Wi-Fi 7.
? ЦінаiPhone 15 – від $799,
iPhone 15 Max – $899,
iPhone 15 Pro – від $1099,
iPhone 15 Pro Max – від $1199.
⌛️ Порт для заряджанняiPhone 15та iPhone 15 Max – без порту для зарядки,
iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max – оснащені USB-C портом для зарядки.

iPhone 15 Max – вражаючий розмір та оновлені характеристики

Серія iPhone 12 mini | iPhone 13 mini не знайшла широкого визнання в Apple. У сучасний час, все менше людей вибирають компактні пристрої, натомість більші смартфони здобувають велику популярність, оскільки дозволяють насолоджуватися контентом, малювати та редагувати фото та відео. Таким чином, цього року може з’явитися новий iPhone 15 Max.

Цей пристрій збереже всі технічні характеристики iPhone 15, але отримає екран розміром, аналогічним iPhone 15 Pro Max. Не варто очікувати включення функцій, таких як LiDAR або частота оновлення 120 Гц, 6 ГБ оперативної пам’яті та інших особливостей iPhone 15 Pro Max – цей новий пристрій буде бюджетною версією з великим дисплеєм. Спеціально для тих, хто не бажає переплачувати, але бажає насолоджуватися великим екраном.

Дизайн iPhone 15: нові можливості та варіанти

У минулому році Apple представила нову виїмку Dynamic Island в iPhone 14 Pro. Цього року є три можливих напрямки розвитку дизайну.

  1. Перший варіант передбачає повне відсутність виїмки, датчики та камеру розташовують під екраном (це малоймовірно);
  2. Другий варіант зберігає дизайн невеликої виїмки у вигляді еліпса (це більш імовірно);
  3. Третій варіант передбачає переміщення датчиків та камери якомога вище, до верхньої рамки, створюючи таким чином враження iPhone без “чубчика” (це малоймовірно).

Перший варіант має невелику ймовірність реалізації, оскільки наразі немає ідеального рішення для розташування потужної камери та датчиків з високим рівнем відгуку під екраном. Деякі виробники намагалися це зробити, але результати не були настільки задовільними.

Другий варіант отримує підтримку від багатьох експертів, включаючи Мін-Чі Куо, і вже був впроваджений у попередніх моделях.

Також є ще один варіант, який вже реалізований на iPad. Для цього Apple не потребує спеціальних технологій: достатньо зробити верхню рамку трохи товстішою і розмістити всі елементи, включаючи датчики, камеру та динамік (який вже знаходиться там у iPhone 13).

Оновлення палітри кольорів: Що чекати від iPhone 15?

Схоже, що так. Apple вже стала традицією оновлювати палітру кольорів iPhone щороку. Багато з нас з нетерпінням чекають на можливість побачити нові відтінки, такі як Antarctic Blue для iPhone 15 Pro або Dark Cherry для iPhone 15. Проте точно вгадати, якими будуть кольори iPhone 15, наразі важко.

Apple завжди приємно вражає нас своїми новими варіантами кольорів, тому варто бути уважними і очікувати оголошення про палітру кольорів iPhone 15. Можливо, незабаром ми дізнаємося про нові захоплюючі варіанти, які додадуть ще більше розмаїття до цієї лінійки смартфонів.

USB-C лише для преміальних моделей iPhone 15: Прогнози та варіанти

Є кілька прогнозів щодо використання порту в iPhone 15:

  1. Apple залишить порт Lightning тільки в базових моделях, відмовляючись від нього у преміальних версіях (малоймовірно).
  2. Apple обрати USB-C для своїх преміальних моделей, але прибере порт у базових версіях.
  3. Компанія Apple відмовиться від портів в усіх своїх нових пристроях.

Перший та третій варіанти мають мало шансів здійснитися, оскільки преміальні моделі iPhone вже отримали функції ProRAW і ProRes, які вимагають високошвидкісного передавання даних. Використання бездротових методів передачі даних, таких як AirDrop, для великих файлів обмежує зручність і швидкість.

Тому наша увага переважно схилена до другого варіанту: Apple може використовувати порт USB-C в iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max, тоді як базові моделі можуть обійтися без нього, полагоджуючись на технологію зарядки MagSafe. Це збереже прогресивні можливості для преміальних моделей, а одночасно надасть додаткові переваги користувачам більш доступних варіантів iPhone 15.

Чи буде Touch ID у iPhone 15: Можливості та прогнози

Інсайдерські звіти називали можливість додавання Touch ID під дисплеєм у майбутніх моделях iPhone 2022-2023 років. Це було б зручним доповненням до існуючої технології Face ID. Однак, давайте бути реалістичними: Apple ймовірно не підеться на такий крок, особливо з урахуванням необхідності перенесення всіх датчиків під екран.

Є можливість, що Touch ID під дисплеєм з’явиться замість Face ID у 2023 році. Це може стати реальністю, якщо Apple вирішить випустити модель iPhone Fold, де така заміна буде виправданою. На сьогоднішній день, коли пандемія трохи відступає, багато людей вже мають Apple Watch, які дозволяють автентифікувати користувача через Touch ID. Це може стати фактором, який зробить заміну Face ID на Touch ID більш ймовірною в майбутніх моделях iPhone.

Остаточне рішення щодо наявності Touch ID у iPhone 15 поки залишається невідомим, і ми можемо тільки припускати, як компанія Apple реалізує свої плани щодо біометричних технологій у своїх майбутніх пристроях.

Оновлення камери iPhone 15: Інновації та прогнози

Камера iPhone 15 може отримати значні оновлення, зокрема модуль основної камери з 48 Мп та 10-кратним перископічним зумом. Проте, окрім цих функцій, є й інші аспекти, які можуть бути покращені. Очікується, що макрофотографія буде прокачана, а кінефекти будуть покращені за допомогою нових функцій, що додадуть зручності при зйомці з основної камери.

Однак, фронтальна камера також потребує оновлень, оскільки вона вважається одним з ключових елементів iPhone. Очікується покращення якості зйомки на передню камеру, можливо, навіть з можливістю зйомки в форматі 8К за допомогою основної камери.

Ці покращення можливі завдяки особливій технології, яка дозволяє головному заводу зі збирання iPhone самостійно збирати модулі камер, замість покупки готових від Samsung. Це відкриває нові можливості для розвитку та налаштування камер iPhone 15 з урахуванням специфічних потреб користувачів.

Покращення акумулятора та процесора iPhone 15: Прогнози та очікування

Оновлення акумулятора та процесора iPhone 15 залишаються поки що предметом спекуляцій. Ми сподіваємося, що Apple буде поступово покращувати час роботи пристрою, як це робили в попередніх моделях. Цього року також можна очікувати покращення в цьому напрямку.

Щодо процесора, можливі варіанти оновлення включають випуск покращеного A17 чи використання потужного M1. Використання процесора M1 було б дуже цікаво, оскільки цей процесор є надзвичайно потужним, і iPhone, що працює на ньому, став би одним з найпродуктивніших пристроїв у світі. Потенціал M1 ще далеко не розкритий на повну міру.

Дата виходу iPhone 15

iPhone 15 планується випустити в вересні 2023 року. Ймовірно, спочатку будуть доступні бюджетні моделі, а потім – преміальні. Проте, з урахуванням покращення ситуації з пандемією, Apple може випустити всі моделі одночасно для попереднього замовлення, якщо не стикається з проблемами постачання комплектуючих.

Чутки про iPhone Fold

Іншою цікавою чуткою є можливий випуск iPhone Fold. Як Apple вражала світ інноваційним iPhone 2G у 2007 році, так випуск iPhone Fold може стати ще одним значним кроком. Прогнози аналітиків вказують на можливий випуск iPhone Fold в 2022-2023 роках, що свідчить про можливе анонсування першого складного iPhone компанією Apple.

Оцініть статтю
Додати коментар