Дата виходу iOS 17: коли очікувати

IOS

Ми близькі до того, щоб отримати перший офіційний погляд на iOS 17 на WWDC 5 червня. Якщо ви хочете протестувати програмне забезпечення, як тільки бета-версія буде доступна, або плануєте дочекатися загальнодоступної бета-версії або офіційного запуску, слідкуйте за новинами. коли очікувати на дату виходу iOS 17.

Apple представляє свої основні нові версії iOS на основному заході WWDC та історично запускає першу бета-версію для розробників протягом кількох годин.

Потім перша безкоштовна загальнодоступна бета-версія iOS зазвичай запускається за кілька тижнів, а офіційний загальнодоступний випуск слідує за осіннім заходом для iPhone.

Майбутній великий новий випуск iOS може включати оновлення та зміни iPhone, у тому числі перероблений Центр управління, новий додаток для ведення журналу, оновлення «Локатор» і «Гаманець», а також нові функції «Здоров’я».

Дата виходу iOS 17: Коли вийде iOS 17?

Коли вийде iOS 17?

Бета-версія iOS 17 для розробників – випуск очікується 5 червня на WWDC Публічна бета-версія iOS 17 – очікується наприкінці червня або на початку липня

Дата випуску iOS 17: бета-версія для розробників

Apple зробила традицію випускати першу бета-версію для розробників кожного великого оновлення iOS того ж дня, коли вона повідомляє про нове програмне забезпечення на своїй основній доповіді WWDC.

WWDC стартує з основної доповіді 5 червня, очікуйте, що перша бета-версія iOS 17 для розробників буде випущена незабаром після того, як тільки Apple не кине нам виклик.

Ось огляд бета-версій для розробників за останні п’ять років:

  • Бета-версія 1 для розробників iOS 16: 6 червня
  • Бета-версія 1 для розробників iOS 15: 7 червня
  • Бета-версія 1 для розробників iOS 14: 22 червня (затримка через пандемію)
  • Бета-версія 1 для розробників iOS 13: 3 червня
  • Бета-версія 1 для розробників iOS 12: 4 червня

Дата випуску iOS 17: загальнодоступна бета-версія

Дата випуску публічної бета-версії iOS 17

Перша загальнодоступна бета-версія iOS зазвичай виходить за чотири-п’ять тижнів після запуску першої бета-версії для розробників у червні. Історично це було між кінцем червня та початком липня.

Офіційний публічний реліз

Цілком ймовірно, що iOS 17 вийде в середині вересня вересня, якщо Apple не змінить ситуацію. Якщо Apple проведе захід iPhone 15 на 11 вересня, ми можемо побачити, як нова iOS офіційно вийде на 18 вересня.

Ось огляд випусків iOS за останні чотири роки:

  • iOS 16: 16 вересня 2022 р. (після події 7 вересня)
  • iOS 15: 20 вересня 2021 р. (після події 14 вересня)
  • iOS 14: 16 вересня 2020 р. (після події 15 вересня)
  • iOS 13: 19 вересня 2019 р. (після події 10 вересня)

Коли вийде iOS 17?

Коли вийде iOS 17?

Завдяки можливості зареєструватися та встановити бета-версії iOS прямо в налаштуваннях iPhone на iOS 16.4 і пізніших версіях, протестувати нову ОС цього літа буде простіше, ніж будь-коли.

Чи плануєте ви запустити майбутню бета-версію чи дочекаєтеся відполірованого публічного релізу? Поділіться у коментарях!

Дякуємо, що прочитали наш посібник за датою випуску iOS 17! 

Оцініть статтю
Додати коментар