Як відновити історію чатів, контакти та файли Viber на Android або Windows

Соціальні Медіа

У статті наведено способи відновлення історії чатів або листування, відео або фото, які були відправлені з Viber у Windows або Android. Наша стаття буде корисна користувачам Viber , які будь-коли стикалися з необхідністю відновлення історії чатів або листування, відео або фото, які були надіслані за допомогою даного месенджера, а також з потребою відновити листування у разі повторної інсталяції операційної системи комп’ютера або початку використання програми на іншому комп’ютер.

Ця стаття буде цікава як користувачам Viber на Android, так і на персональному комп’ютері Windows, тому як будуть описані обидві версії популярного месенджера.

Створення та відновлення резервної копії історії повідомлень на Андроїд

Viber – це така ж програма-месенджер як і WhatsApp, які певною мірою є конкурентами. Мільйони користувачів по всьому світу спілкуються за допомогою цієї програми, використовуючи як свої смартфони або планшети, так і комп’ютери або ноутбуки.

Багато хто з чатів представляє своїм користувачам певну цінність. Саме тому розробниками програми було передбачено можливість створення резервної копії чатів Viber. Однак, така резервна копія історії переписок месенджера має певні обмеження: резервну копію переписок можна створити і прочитати в текстовому вигляді, але її неможливо відновити назад у самому додатку, а також в такі текстові файли не зберігаються копії відправлених файлів (фото, відео, тощо) .д.).

Щоб зберегти копію чату Viber:

 • Запустіть програму та відкрийте Меню .
 • Viber. Меню
 • Перейдіть до Установки / Дзвінки та повідомлення .
 • Viber. Налаштування
 • Виберіть «Надіслати електронною поштою» або «Журнал електронних повідомлень» (залежно від версії програми).
 • Viber. Дзвінки та повідомлення

  Viber. Надіслати повідомлення електронною поштою

Таким чином, за допомогою Viber буде створено резервну копію чатів месенджера та відправлено на вашу скриньку електронної пошти. Чати будуть складені в заархівовану .zip папку і являти собою .csv файли з назвами контактів, з якими здійснювалося листування. Кожен із файлів включає лише текстове листування, а на місцях відправлених або прийнятих файлів написано, наприклад, «Фотосполучення» – замість зображення.

Однак, дані файли з копіями чатів не можуть бути відновлені у Viber.

Відновлення або перенесення листування Viber на Android

Як і будь-який інший месенджер, Viber зберігає історію своїх повідомлень в окремому файлі. Відновивши такий файл або створивши його резервну копію, і помістивши його в папку, в якій він за замовчуванням зберігається програмою, можна відновити історію чатів користувача.

Файл з історією повідомлень Viber зберігається у пристрої з операційною системою Android у папці:

/data/data/com.viber.voip/databases/

та має назву viber_messages.

Файл з історією повідомлень Viber зберігається у пристрої з операційною системою Android у папці: /data/data/com.viber.voip/databases/

Примітка. Папка, в якій розташовані дані Viber, розташована у внутрішній системній пам’яті пристрою. Отримати доступ до неї можна лише з наявністю Root прав або за допомогою однієї з програм Root-провідників.

У разі необхідності відновити історію чатів вашого Viber (наприклад, після переустановки програми), перейдіть у вказану вище папку і замініть існуючий файл «viber_messages» на створену його резервну копію, після чого запустіть Viber.

Відновлення історії повідомлень на іншому ПК або після інсталяції Windows

Версія Viber для ПК не така популярна як для смартфонів, але вона також має ряд переваг і велику аудиторію користувачів. Щоб почати користуватися Viber на комп’ютері, користувач обов’язково повинен мати активний мобільний аккаунт. Версія програми для ПК без нього просто не працюватиме.

Отже, чи можна відновити історію чатів у Viber для ПК? Адже, як уже зазначалося вище, історію повідомлень мобільного додатку Viber відновити в самій програмі неможливо. Можна лише створити текстову копію листування або замінити файл із історією чатів.

Вся історія чатів Viber для ПК зберігається у файлі viber.db у папці на диску
C:Users Ім’я Користувача AppDataRoamingViberPC Номер Телефону

Вся історія чатів Viber для ПК зберігається у файлі viber.db у папці на диску C:UsersІм'я КористувачаAppDataRoamingViberPCНомер Телефону

Щоб відновити історію чатів Viber, необхідно відновити вказаний файл.

Отже, якщо на вашому комп’ютері перевстановлена ​​операційна система, і вам необхідно відновити історію чатів Viber, то для цього зробіть таке:

 1. Запустіть програму Hetman Partition Recovery і проскануйте диск за допомогою комп’ютера.
 2. Знайдіть файл viber.db за допомогою програми та відновіть його.Hetman Partition Recovery. Результат аналізу
 3. Перейдіть до папки на комп’ютері
  C:Users Ім’я Користувача AppDataRoamingViberPC Номер Телефону .
 4. Замініть існуючий файл viber.db на відновлений, який містить історію ваших чатів.
 5. Запустіть Viber.

У разі необхідності перенесення історії Viber на інший комп’ютер просто замініть файл у зазначеній вище папці програми з номером телефону іншого ПК, на відновлений файл історії листування viber.db .

Відновлення прийнятих та відправлених файлів Viber

Як відомо, за допомогою Viber користувачі можуть листувати не тільки текстовими повідомленнями, а й також надсилати файли: зображення, звукові або відео файли. У разі використання програми на смартфоні вона зберігає всі відправлені або прийняті файли на карті пам’яті; або на жорсткому диску, якщо Ви використовуєте Viber на комп’ютері.

На карті пам’яті смартфона такі файли за замовчуванням зберігаються у папці:
sdcard/viber/media/ .

На карті пам'яті смартфона медіа файли за замовчуванням зберігаються у папці: sdcard/viber/media/

На жорсткому диску комп’ютера такі файли за замовчуванням зберігаються у папці:
C:UsersІм’я КористувачаDocumentsViberDownloads .

C:UsersІм'я КористувачаDocumentsViberDownloads

Найчастішими причинами втрати прийнятих чи відправлених файлів Viber бувають:

 • Віруси ;
 • Випадкове видалення ;
 • Форматування жорсткого диска комп’ютера чи картки пам’яті смартфона;
 • Відновлення стандартних налаштувань Viber або повернення смартфона до заводського стану.

У будь-якому з наведених випадків, файли, які прийняті або відправлені за допомогою Viber можна відновити за допомогою Hetman Partition Recovery . Для цього запустіть програму та проскануйте за її допомогою носій інформації, з якого необхідно відновити файли Viber (карту пам’яті смартфона або жорсткий диск комп’ютера).

Hetman Partition Recovery. Відновлення файлів

Знайдіть файли, які потрібно повернути, створіть список відновлення та збережіть його, натиснувши кнопку «Відновити» .

Оцініть статтю
Додати коментар