LikeTime в Інстаграм – Лайк Тайм

Instagram

Після того як Інстаграм приховав лайки в деяких країнах, користувачі припинили так активно відгукуватися на публікації. Лайков об’єктивно поменшало. Ті, хто лише рік тому набирали по 3000 лайків під публікаціями, сьогодні отримують від сили 200-300 відгуків. Падає активність, а разом із нею і охоплення. На тлі цього люди згадали про старі добрі “Лайк Тайми”, про них і поговоримо.

Що таке лайк тайм

Як відомо з назви, лайк тайм – це час лайків. У соціальних мережах так називають пост, який би людей, готових проявити взаємну активність у профілі інших користувачів.

Припустимо, що блогеру “N” потрібно швидко підвищити охоплення у профілі. Щоб підняти активність, він створює публікацію, у якій закликає користувачів залишити коментар і взаємно обмінюватися лайками з іншими коментаторами. У результаті люди залишають відгук, переходять на сторонні профілі, ставлять там лайки, і отримують у відповідь. Саме так і працює класичний лайк-тайм.

Навіщо це потрібно? Все просто:

Чим вища активність у вашому профілі, тим частіше він просувається безкоштовними методами, потрапляє у “Топ”, “Інше”, “Рекомендації”

Кожен, хто хоч трохи націлений просуватися в мережі, потребує взаємної активності.

Крім цього, пост з лайк таймом:

  • Має хорошу залучення (лайки + коментарі + перегляди);
  • Залучає до блогу нових передплатників;
  • Підвищує охоплення профілю (чим більше лайків та переглядів, тим частіше пост мелькатиме у стрічці).

А ще на розміщенні таких постів можна заробити. В Інстаграм існують облікові записи, присвячені виключно взаємному обміну лайками. Кожна посада там спонсорується передплатниками. Заплативши символічну суму, кожен користувач може стати спонсором лайк-тайму. У результаті його фото та посилання на профіль розміщуються в пості, а в умовах позначається: підписатися (поставити лайки) на @нікспонсора .

? Так можна заробити по 100-500 рублів за один пост, залежно від залучення в акаунті. За підсумком власник профілю отримує винагороду, а спонсор – рекламу свого профілю, лайки, передплати.

Види лайк тайму

Умовно всі пости із закликом до взаємних відгуків можна розділити на чотири види:

  1. Класичний Like Time . Все, що потрібно зробити коментаторам: поставити кілька лайків на останні публікації решті учасниць лайк-тайму. При цьому кількість лайків може бути заздалегідь позначена автором посту. Або користувачі самі повинні будуть написати, що саме хочуть отримати на взаємній основі.
  2. “Чесний” Like Time . Тут учасникам пропонується ставити лайки тільки на ті фотографії, які їм сподобаються.
  3. Розширений Like Time . У цьому варіанті користувачі як ставлять лайки, але й підписуються чи коментують пости інших учасників;
  4. Like Time з умовою . Для участі у взаємному піарі потрібно не просто залишити коментар та поставити лайки іншим учасникам, а й виконати якусь дію. Наприклад: підписатися на обліковий запис, поставити багато лайків автору посту.

Щоб залучити до блогу нових послідовників, обмежте можливість коментувати ваші публікації. Щоб це зробити:

  • Відкрийте свій профіль у програмі Інстаграм;
  • Натисніть три горизонтальні смуги в правому верхньому кутку;
  • Виберіть ” Параметри “;
  • Далі – ” Конфіденційність “;
  • Зайдіть в ” Коментарі “;
  • Потім ” Дозволити коментарі від “;
  • Виберіть ” Ваші передплатники “.
Обмеження можливості коментувати ваші публікації
Обмеження можливості коментувати ваші публікації

Якщо лайк тайми будуть регулярними, користувачам не буде сенсу відписуватися від вашого профілю. Отже, аудиторія блогу істотно зросте.

Як проводити

Провести акцію взаємного обміну лайками може кожен охочий. Для цього достатньо мати профіль в Інстаграм, і аудиторію хоча б 300-500 фоловерів.

Ви можете провести Лайк Тайм і за 50 передплатників у профілі, але в такому випадку ви навряд чи отримаєте великий відгук. Для публікації потрібно підібрати картинку та написати текст.

Текст для лайк тайму

Всі тексти для лайк таймів схожі один на одного. Виділіть заголовок (щоб привернути увагу), опишіть умови та закликайте до дії. Це найкласичніша формула.

Текст виходить таким:Друзі, давайте влаштуємо LІКЕ TIME? Умови прості: ? Підписатися на мій обліковий запис @нік (обов’язково!); ? Поставити лайки ❤ на п’ять будь-яких фотографій у моєму профілі; ? Написати в коментарях до цієї посади “Хочу лайки❤”; ? Поставити кілька лайків попереднім коментаторам, щоб вони відповіли вам взаємністю. Залишати можна скільки завгодно коментарів. Величезне прохання: якщо виконали завдання інших учасників, відповідайте “Готово”. Це прискорить реакцію у відповідь ❤? Щоб не втратити пост, не заб’єте зберегти його ? Почнемо?!

Це зразковий шаблон для лайк тайму в інстаграмі. Ви можете вказувати унікальні умови для участі в обміні лайками.

Зображення для лайк тайм в інстаграм

Картинки для лайк таймів бувають двох видів:

1. Яскраві Якщо ви хочете виділити пост із загальної стрічки, вибирайте яскраву картинку і додайте на неї напис: ” Like time “. По-перше, це допоможе вашим передплатникам легко зрозуміти, що саме за публікацію ви виклали. По-друге, натрапивши на пост у стрічці рекомендацій, користувачі, зацікавлені у взаємному піарі, точно звернуть на нього увагу.

2. У стилі стрічки Якщо ви ведете блог в єдиному стилі, і ретельно підбираєте кожну фотографію, занадто яскравий контент сильно вибиватиметься із загальної картини. У такому випадку вибирайте звичне фото і просто додавайте до нього текст на тему. А якщо все ж таки захочеться виділити публікацію не на шкоду естетиці, нанесіть поверх акуратний напис ” Like time “. Але слідкуйте, щоб шрифт підходив під візуальну концепцію.

Як брати участь

Брати участь у лайк таймі ще простіше. Якщо побачите таку публікацію, вам потрібно:

  1. Уважно прочитати умови участі;
  2. Виконати їх.

На цьому все. Усі нюанси позначаються у пості. Зазвичай від вас потрібно поставити пару лайків автору публікації, після написати в коментарях, що саме ви хочете отримати від інших користувачів. Ну і звичайно не забувайте про взаємну реакцію.

Писати розгорнутий коментар не обов’язково, використовуйте усталені позначення:

  • 2/2❤️ – два лайки взаємно (підставляєте будь-яке число);
  • ВЗАЄМНО ❤️❤️❤️❤️ – користувач поставить вам рівно стільки лайків, скільки захоче отримати у відповідь;
  • Взаємна передплата – тут і так зрозуміло;
  • Лайк на останній запис – якщо вам потрібно підвищити залученість до конкретного посту.

З одного боку Лайк Там виглядає як накрутка активності. Але не забувайте, що лайки вам ставлять не роботи, а справжні люди. Плюс, ніхто не виключає, що ви таким чином просунете свій блог. Якщо користувачеві сподобається обліковий запис, він може почати слідувати за вами. Багато хто знаходить у лайк таймах активних передплатників та цікаві підписки.

Хештеги для лайк тайму в інстаграмі

Щоб просунути пост з лайк таймом, використовуйте спеціальні хештеги:

  • #liketime;
  • #лайктайм;
  • #лайки;
  • #піарігра;
  • #лайктаймросія;
  • #взаємні лайки;
  • #просуванняінстаграм;⠀
  • #лайківвзаємно;⠀
  • #постав лайк;
  • # коментарів взаємно.

Теги допоможуть залучити ще більше аудиторії, причому частина користувачів може залишитися в акаунті як постійні послідовники.


Публікація у форматі “Лайк Тайм” добре позначається на розвитку блогу. Це водночас простий, розважальний та корисний контент. Так, Інстаграм націлений на повне скасування лайків. Відповідно до їх нової концепції, користувачі не повинні гнатися за лайками, натомість варто наголосити на якості публікованих матеріалів. Але одна справа – плани, і зовсім інша – реальність.

На сьогоднішній день лайки та коментарі все ще мають значення. І доки їх повністю не скасують, Лайк Тайм точно не втратить своєї актуальності.

Оцініть статтю
Додати коментар