Авторизація в Facebook – відновлення доступу та налаштування e-mail

Facebook

Як увійти до свого особистого кабінету на Facebook

 1. Переконайтеся, що ніхто з вашого комп’ютера не увійшов до свого облікового запису.
 2. Для виходу іншої людини : Натисніть кнопку зі стрілкою у верхньому правому куті Facebook та виберіть Вийти .Вихід із особистого кабінету Facebook через меню
 3. Перейдіть на головну сторінку Фейсбук і виконайте одну з наступних дій:
  • Електронна пошта : Ви можете увійти, використовуючи будь-яку адресу електронної пошти, яка зараз зареєстрована для вашого облікового запису на Facebook;
  • Ім’я користувача : Ви також можете увійти через ім’я користувача ;
  • Номер мобільного телефону : Якщо у вашому обліковому записі є перевірений номер мобільного телефону, ви можете використовувати його для входу (пропустіть нулі перед кодом країни та інші символи).
 4. Введіть пароль.
 5. Натисніть Увійти .
вхід фейсбук

У чому різниця між входом та реєстрацією

Реєстрація

Якщо у вас немає облікового запису на Facebook, ви можете створити його, виконавши кілька простих кроків. Щоб створити новий обліковий запис , заповніть реєстраційну форму, давши своє повне ім’я, дату народження, стать та адресу електронної пошти. Потім виберіть пароль.

Вхід

Якщо у вас вже є обліковий запис на Facebook, ви можете увійти до нього на тій самій сторінці. Просто введіть адресу електронної пошти та пароль у відповідні поля у верхній частині сторінки та натисніть кнопку Увійти .

Я забув дані для входу Facebook

Якщо ви не пам’ятаєте адресу електронної пошти для входу або номер мобільного телефону, або ця інформація змінилася останнім часом:

 1. Спробуйте увійти, використовуючи ваші ім’я користувача та пароль. Якщо ви забули ім’я користувача, попросіть друга, щоб відвідав вашу сторінку та знайшов його в адресному рядку http://www.facebook.com/ webznam .
 2. Спробуйте використати іншу адресу електронної пошти або телефонний номер, які можна додати до вашого облікового запису. Якщо до вашого облікового запису раніше було додано номер мобільного телефону, ви можете увійти в систему, ввівши номер замість електронної пошти . Починати слід із коду країни, пропустивши всі нулі та знаки перед номером.
 3. Попросіть одного з ваших друзів Facebook, щоб він відвідав вашу сторінку в соціальній мережі і надіслав вам адресу електронної пошти, що міститься у вашому обліковому записі. Щоб отримати доступ до адреси вашої електронної пошти, друг повинен:
  • Відкрити вкладку Інформація на вашій особистій сторінці;
  • Перейти до розділу Контактна інформація та скопіювати ваші адреси електронної пошти.
 4. Якщо після застосування вказаних вище порад, ви все ще не можете увійти до свого облікового запису, спробуйте знайти свій обліковий запис на скидання пароля .

Після входу в систему, перейдіть до настройок облікового запису та знайти адресу електронної пошти, пов’язану з вашим обліковим записом Facebook або оновіть ваш номер мобільного телефону.

Не можу увійти до Фейсбуку, використовуючи мобільний телефон

Люди, які зареєстровані на Facebook за допомогою мобільного телефону, можуть використовувати свій номер телефону та пароль, який створили при реєстрації.

Якщо у Вас виникли проблеми з входом, пам’ятайте, що Ви повинні ввести повний номер телефону з кодом країни. Виключаючи знаки нуля, + та інші спеціальні символи.

Як змінити e-mail адресу Facebook

Щоб змінити свою адресу електронної пошти на сайті:

 1. Відкрийте особистий кабінет Facebook, у розкривному меню у верхньому правому куті виберіть Установки облікового запису .
 2. Натисніть кнопку Змінити поруч із адресою електронної пошти.
 3. Натисніть Додати іншу адресу електронної пошти .
 4. Введіть нову адресу електронної пошти у вільному полі та натисніть кнопку Зберегти зміни .
 5. З міркувань безпеки з’явиться запит на пароль .
 6. Після цього Ви отримаєте підтвердження електронною поштою з новою адресою електронної пошти. Увійти з використанням нової адреси можна лише після підтвердження.

Примітки :

 • Всі підтверджені адреси електронної пошти можуть бути використані для входу до Вашого облікового запису.
 • Якщо ви не можете отримати доступ до вашого облікового запису на сайті, не створюйте новий обліковий запис, тому що це є порушенням умов і може призвести до затримки вирішення проблеми.

Надійшов лист із проханням підтвердити реєстрацію на Facebook

Якщо хтось зміг зареєструвати одну з адрес в обліковому записі користувача, Facebook надсилає повідомлення для кожної адреси електронної пошти. Це відбувається, коли користувач натискає на посилання, надіслане на адресу електронної пошти під час створення нового облікового запису, або коли додає адресу до облікового запису.

Якщо ви все ще власник адреси електронної пошти, Ви можете додати його назад до вашого облікового запису. Для цього перейдіть до розділу «Налаштування» в особистому кабінеті та виконайте наведені вище кроки.

У зв’язку з тим, що хтось може мати доступ до адреси електронної пошти, щоб підтвердити контакт, ви повинні змінити пароль на свою адресу електронної пошти.

Якщо ви не є власником e-mail адреси, ви не можете додати його назад до вашого облікового запису. Якщо ви все ще є власником адреси електронної пошти, але ви не можете отримати доступ до нього, зверніться до свого постачальника послуг електронної пошти, щоб отримати доступ до адреси.

Оцініть статтю
Додати коментар