Як вимкнути геолокацію на телефоні Iphone і Android?

Windows

Існує думка, ніби включена геолокація на смартфоні витрачає енергію акумулятора. Це дійсно так, але тільки якщо запущено програму, яка використовує геолокацію в даний момент часу. Якщо ж така програма не запущена, то й витрачатися нема чому. Але якщо ви все ж таки бажаєте відключити геолокацію, ми покажемо, до яких дій необхідно вдатися.

Як вимкнути геолокацію на Iphone?

Не секрет, що Apple (як і всі інші IT-корпорації) активно шпигує за своїми користувачами. Наприклад, iPhone не просто визначає ваше місце розташування в даний момент часу, але й зберігає повну історію ваших переміщень – де ви були, о котрій і куди поїхали після.  Наш простий гайд допоможе відключити геолокацію вашого iPhone тим, хто не хоче надавати корпорації (або ревнивій дружині/дружині) такі відомості. Відкрийте меню «Налаштування» та знайдіть пункт «Конфіденційність». Відкрийте меню «Служби геолокації». Скористайтеся меню меню «Системні служби». Відкрийте «Системні служби» та знайдіть пункт «Часто відвідувані місця».

Тумблер дозволяє вимкнути відстеження розташування пристрою геолокації. Нижче можна переглянути історію переміщень на карті. Історія переміщень користувача на карті Москви. Кожен запис містить детальний опис часу перебування у тому чи іншому місці. Перемкніть тумблер, щоб вимкнути відстеження розташування смартфона, та очистіть історію відвідувань. Готово!

Як вимкнути геолокацію на Андроїд?

Викликайте шторку та знайдіть іконку «Дані про місцезнаходження» (може також називатися GPS, «Місце», «Місце розташування»). Натискаєте на неї.

Значок змінює колір, функцію вимкнено.

Другий спосіб не такий зручний. Відкриваєте програму «Параметри».

Натискаєте на рядок «Розширені налаштування».

Потім – “Дані про місцезнаходження”.

Якщо не можете знайти такий пункт у меню, використовуйте пошук за ключом «розташування» (без лапок).

Переведіть перемикач «Доступ до даних про місцезнаходження» у положення «Вимк».

Наразі геолокація відключена. Але, погодьтеся, користуватися першим способом куди зручніше та простіше.

Оцініть статтю
Додати коментар