7 причин чому iPhone і iOS краще Android

Android

Альтернатива від Google пропонує більш відкриту платформу, великий вибір смартфонів, найкраще співвідношення ціна/якість, універсальність та налаштування тощо. Але якщо Android настільки добре, що змушує користувачів використовувати iPhone?

Хоча багато хто стверджує, що це брендинг і статус, ми вважаємо, що причини виходять за межі марнославства. Ми перш за все любителів технологій, і маємо визнати, що є певні речі, які iOS робить краще, ніж Android. Давайте розглянемо ці відмінності.

iOS загалом швидше і плавніше

Користуючись обома платформами щодня протягом багатьох років, я можу сказати, що зіткнувся зі значно меншою кількістю збоїв та зависань при використанні iOS. Продуктивність це те, що iOS в більшості випадків перевершує Android. Це здається смішним, якщо врахувати, що всередині iPhone. IPhone 11 Pro Max в даний час є найпотужнішим смартфоном Apple та оснащений шестиядерним процесором з 4 ГБ оперативної пам’яті. Ці характеристики в кращому разі будуть вважатися середнім рівнем у сучасному смартфоні Android.

КОРИСТУЮЧИСЯ ОБОЇМИ ПЛАТФОРМАМИ ЩОДЕННО ПРОТЯГОМ БАГАТЬОХ РОКІВ, Я МОЖУ СКАЗАТИ, ЩО СТИКАВСЯ З НАЙМЕНШОЮ КІЛЬКОСТЮ ЗБОЇВ І ЗАВИСАНЬ ПРИ ВИКОРИСТАННІ

Правда в тому, що ми трохи губимося в специфікаціях і часто забуваємо про те, що дійсно має значення. Продуктивність залежить не лише від потужних характеристик. Потужність процесора вища, ніж у ядер та тактових частот. Практично було підтверджено, що процесори Apple краще, ніж у Qualcomm.

Незалежно від того, чи є процесори Apple краще чи ні, головне, щоб iOS була оптимізована для роботи з декількома пристроями Apple. Тим часом, Android впав у море смартфонів, планшетів та інших продуктів. Виробники повинні оптимізувати програмне забезпечення для апаратного забезпечення, і вони іноді роблять це погано.

iOS дуже простий у використанні

Іноді те, що нам подобається в Android, робить його менш привабливою платформою для звичайного споживача. Незважаючи на те, що Google і його партнери стали робити Android інтуїтивніше, правда в тому, що він все ще заплутаний. Так як немає єдиного стандарту між виробниками телефонів створюється труднощі у використанні, тому що більшість телефонів Android виглядають відмінними один від одного.

Шанувальникам Apple подобається простота їхньої операційної системи, і це, мабуть, одна з речей, які iOS робить краще, ніж Android. Багатьом любителям iPhone не потрібен телефон, який можна настроїти під себе. Їм потрібен пристрій, який добре працює і простий у використанні. У цьому полягає вираз «все працює» як треба.

Своєчасні оновлення

Оновлення програмного забезпечення – безумовно одна з речей, які iOS робить краще, ніж Android. Якщо пристрій iOS відповідає вимогам щодо останнього оновлення, він отримає його відразу після запуску. Це може бути поганою новиною для деяких старих пристроїв, які не дуже добре справляються з більш ресурсомісткими версіями iOS, але це вже інша тема, про яку потрібно турбуватися, тільки якщо у вас більш стара версія iPhone (зазвичай це 5 років і більше).

Процес оновлення не такий гладкий з Android. Google надає прямі оновлення лише для власних продуктів, таких як Pixel 4 і Pixel 4 XL, і навіть ті, які, як відомо, не можуть ефективно отримувати оновлення.

Виробники, такі як Samsung, Xiaomi, Huawei та інші повинні отримати оновлення, попрацювати над ним, оптимізувати його для своїх пристроїв. У багатьох випадках операторам також доводиться проходити через них, що тільки гарантує, що ви отримуватимете оновлення пізно, іноді місяцями або роками… якщо взагалі будь-коли отримаєте.

Екосистема Apple

Це більше схоже на зв’язок, тому що за останні кілька років Google став набагато краще інтегрувати свої послуги між пристроями. Незважаючи на це, продукти Apple, такі як iPhone, iPad, Apple TV, Apple Watch та комп’ютери Mac тісно інтегровані з iCloud, iMessage, FaceTime та іншими власними сервісами. Хоча Google має свої конкуруючі сервіси, які теж відмінно працюють, вони не настільки тісно пов’язані між собою.

Деякі програми, необхідні для доступу до основних служб Google, не встановлені заздалегідь, тому користувачі змушені шукати їх у Google Play Маркеті. Для більшості з нас, технічно підкованих користувачів, це може здатися не такою вже великою справою, але для деяких це може виявитися складним завданням або принаймні дратівливим.

Говорячи про магазини програм, Apple App Store значно краще курирує і краще стежить за новими програмами, ніж Google Play Маркет. Розробники, які бажають розмістити свої програми в App Store, повинні пройти довгий та дорогий список перевірок та процедур, але кінцевим результатом є чисте підвищення загальної якості програм для iOS. Apple App Store, як правило, чистіший, містить менше реклами і пропонує корисні додаткові функції.

Безпека

Це не так однобічно, як раніше, оскільки оновлення безпеки Google стають все більш узгодженими. Google продовжує захищати Google Play Store, а також додає заходів для забезпечення безпеки ваших телефонів та інформації. До них відносяться такі речі, як пісочниця, двоетапна автентифікація, Google Play Protect, більш контрольовані дозволи програм та багато іншого. Ці оновлення, поряд з більш освіченими користувачами, забезпечують набагато надійніший захист Android, який починає конкурувати з iOS.

Питання, чи краще iOS з точки зору безпеки, ніж Android, зараз обговорюється, але загальна думка все ще дає Apple перевагу. iOS має більш узгоджені оновлення для всіх пристроїв, закриту екосистему, в яку важче проникнути, та більш строгий магазин додатків. Всі ці фактори ускладнюють хакерські атаки на користувачів iOS.

Apple CarPlay

Незалежно від того скільки разів я даю Android Auto шанс, я продовжую повертатися до Apple CarPlay. Іноді я ношу iPhone тільки для того, щоб використовувати CarPlay у своїй машині!

Альтернатива Apple на базі iOS краще організована завдяки акуратно розташованим значкам додатків. Ви можете переміщувати ці значки, щоб розставити пріоритети для улюблених програм для швидкого доступу. Пряма доступність програм також дозволяє легко виконувати більше дій у певних підтримуваних програмах.

Інтерфейс Android Auto може трохи заплутати, оскільки його природа є випадковою. Рекомендовані дії пропонуються та організовані чарівними алгоритмами Google, що означає, що список постійно змінюється, змушуючи вас читати більше, а іноді навіть прокручувати, щоб знайти те, що вам потрібно.

Вартість б/у

Це не зовсім те, що iOS робить краще, ніж Android, але це ринкова перевага Apple над більшістю своїх мобільних конкурентів. iPhone, iPad та інші продукти Apple, як правило, набагато кращі, ніж продукти Android. Це означає, що ви можете продавати їх більше, коли настав час замінити пристрій. А оскільки продукти Apple настільки популярні, вони зазвичай продаються набагато швидше.

Оцініть статтю
Додати коментар